Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Btw co ten Petr Bulíř? Mohl by také něco napsal. Na hraní čas má a v recenzích psal hodnotné informace. Bylo vidět, že to prostě hrál "pořádně".

    Také by se něco přivydělal k tomu byznysu s poklicemi na kola. *3*
  • Keyz
    Zbytečně by to zabředlo do sra*ek. Tohle byla dobrá oslava.

    K čemu tam vytahovat sociální, politické a další věci co nesouvisí s hrami? Vávra třeba mluví o jiných hrách mimo téma ale pořád to je okolo her. I ten gamergate byl okolo her a herních novinářů a ne o nějaké osobě. Lepší jak při každém náznaku nějaké nespravedlnosti z toho dělat téma v pořadu pro hry. To opravdu potěší. *11*
  • Keyz
    Jo.
  • no to sem zvědavej na tu alphu Kingdom Come, řikali už tento měsíc, že?
  • "Ten v bílém svetru" byl šéfem Levelu, ještě než se používaly výrazy jako spojlovat, hejtovat a patrně v době, kdy vy jste tahal kačera.
  • caute o cem je ta afera gamergate ? nebo jak se to menuje ?
  • Libilo se mi, jak se i v realu ukazalo to, o cem Vavra mluvil a kdyz mel Grygar sanci sirit mezi lidi lasku a porozumneni, tak radsi zmizel jak para nad hrncem.
  • Presne tak! Kdybi hejtoval jen neco ,ale on hejtuje uplne vsechno! *1*
  • Paul_cz
    Zrovna Vávra hejtr ale je, však hejtuje prakticky všechno a často aniž by tomu dal pořádnou šanci. Což je škoda, třeba ten Alien je fakt paráda když se do toho člověk "dostane".
  • Vrook
    Protože marihuana je nebezpečná, že? *15*
    Kdybys zmínil alespoň meth.
  • Paulcz
    Asi tak, ty jejich večerky jsou jen pračky na peníze, to samé krámy s hadrama a lakovny nehtů :) http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5073-vietnamske-vecerky-v-praze-na-zizkove-myty-versus-realita.aspx
  • Jack1947
    Tady na games? normálka a ještě třeba podotknout že názory tu většinou nejsou a jo sou = mínusy ! *2*
  • Dnesni doba je fakt uplne zdegenerovana. Clovek rekne, ze se mu neco nelibi - je hater. Clovek rekne, ze se mu neco libi - je fanboy. Neco mezi tim uz patrne neexistuje - treba clovek, ktery normalne vyjadri svuj pozitivni / negativni nazor na nejakou vec.
  • Zrovna Vietnamci jsou sakra nebezpeční. Právě tím, že navenek jejich komunita nedělá žádné problémy a vypadají, jako že makaj ve svých večerkách a nic jinýho je nezajímá. Ve skutečnosti už vlastní celé části středně velkých měst a vesnic a kontrolují výrobu marihuany pro celou střední a část západní evropy. Nebezpečí jejich komunity tkví v tom, že na rozdíl od cikánů jsou většinou dost inteligentní a VELMI pracovití a cílevědomí. Hlavní kámen úrazu je v naprosté ignoraci našich zákonů.
  • Vavra hejtuje a ma nahrano prd ze hry! Mu se asik libi jen ta jeho hra ,tak ostatni hejtuje! *15*
  • KONEČNĚ PO DLOUHÉÉ DOBĚ DRDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    Akorát teda jsem byl zklamán,když Vávra vs Drda souboj neproběhnul,čekal jsem nějakou dobrou výměnu názorů a prd *9* Takže je lepší je vidět separátně asi *4*
  • Ať si Vávra hejtuje jak chce, Alien je vynikající hra, po dlouhý době mě něco tak fest chytlo.
  • no pokud maji hoši ve sprchách mejdla po pravé straně těl nad hlavama, tak asi jen to nejlepší
  • jojo, taky taky. Farid je nejlepší
  • Tak to je asi jediný díl, který jsem viděl celý. Od příchodu Petra Bulíře jsem se i dost nasmál. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší