Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyyyjo NFS High stakes bylo bozi. Hlavne ta pisnicka v menu, co pak byla pozdeji v Mass Effect... https://www.youtube.com/watch?v=knr-cnYhxeE
  • "pryc z topinkovaci"
    Tot vyrok hodny clena PC master race klubu *1*
  • Mart9
    Já jsem byl v šoku, že nad tím vůbec někdo ještě váhá.
  • v*
  • me zase adi lidi co pisou slovo kecy s mekkym i
  • jsem urcite pro, ale nejspis stejne jako nema cenu sledovat hrani OpenTTD 5 hodin, tak NFS Porsche 2000 by stacilo tak na 30-40 minut. Ale nikdo nerika ze by se nemelo pridat treba NSF IV nebo Hot Pursuit. *5*
  • ...horší je, že musím žít s takovými jako jsi ty...
  • jak muzes zit sam se sebou?
  • jo, jo...masterrace na games je už proslulá...jen tak dál hoši, bojujete za správnou věc...pryč z topinkovači...PC forever...
  • Nevím co furt řešíte. Do RetroGamesPlay se musí dostat Need For Speed: Porsche.
    Ukažte jak umíte reálně jezdit ve hře, kde se nedá škrábnout v klidu o svodidla a tvářit se, že s nabuřenou károu dojedu s přehledem první.
  • /mlask
  • Na Steamu je tento víkend za hubičku Anno 2070....
  • fallanga
    Už vím co si zahraji. You must build a boat.
  • del0
    "nemluvě o tom, že herni novinář by měl byt nestranny a objektivní"

    To si taky vždycky říkám, když vidím ty stovkové hodnocení konzolových overhyped her na zpravodajských serverech typu Guardian, Telegraph nebo Washington Post, které tak krásně zkreslují průměr Metacriticu. *15*
  • del0
    Tak to sem rád, že konečně potkávám někoho s podobným názorem. Taky bych uvítal radši něco z Terminator univerza místo neustálého ždímání TESů a Falloutů. *1* Imho, svět Terminatora má mnohem lepší atmosféru než ten Falloutovský.
  • Gangu přeplavou, ale Morava je vykostila :DDD
  • fallanga
    Nevím co mám hrát, poradí mi někdo něco?
  • Guilty pleasure. Tak jsem si přečetl definici ze strýčka Wikidala a Adam měl samozřejmě pravdu.
  • bit.ly/RetroGamesPlay

    http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/fight-club-podcast-2/
  • jeanczarny
    Je/bude někde dostupné to hlasování pro retro gamesplay? Hned bych hlasoval pro Baldur's Gate nebo Planescape Torment..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit