Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...řeči mi nevadí, vadí mi keci...
  • Drogy jsou špatné...
  • RazorProduction
    Zeknu mamince,zesi beres z banky jako z hlineneho prasatka *12* nebo zavolame danovu kontrolu ? zeby sisi isiel nachvilu posediet do chlatku co ??? *10* tohle ty uz dava zmysel ??? *6* *5*
  • Jack1947
    Bez Pavla by pořady byly myslím poloviční, to on to tady defakto všechno táhne... pokud ti vadí řeči tak není nic snažšího než, nekoukat lol.

    Jistě, troll ale tak, ssnad i trolu dojde jaktoje.
  • no me z fpsek bavili jen prvni dva doomove + brutal doom, a terminatori od bethesdy, tam jsem to prvne hral mysi, doomy jsem hral jen na klavesnici

    a i v singlu to melo nebyvale hutnou atmosferu, kdyz treba ticho rozrizla skripejici chuze terminatora, to byly hned zimomriavky *5*
  • Keby len to, Terminator: Skynet ma podla mna stale jeden z najatmosferickejsich MP z FPSiek. V tej dobe uz mohli hraci v jednej mape behat po vlastnych, jazdit v jeepe alebo lietat v HKcku. Nehovoriac o terminator view ak hral hrac za neho.
    Ak mam byt uprimny tak by som ovela radsej videl keby Bethesda sa chopila znovu Terminatora a dala ho spravit povedzme ID Softu na ich technologii.
  • ...klasika, Dobrovsky stary master race playstation hater, ktery by si ty plky uz měl odpustit. Člověk by řekl, že už z toho mohl vyrůst...nemluvě o tom, že herni novinář by měl byt nestranny a objektivní...
  • Jack1947
    Taky mně čeká návštvěva zubaře zítra, akorát moje plomba upadla už dříve a díra není nic moc. *7*
  • RazorProduction
    Pocas tohoto FC semi uvolnila blonba kterov sem mnel od 8 *15* 14 let to zemnov tahla *15* tak ze pokazde kdyz kuknu zaznam si budu pripominat jak seto stalo,a jaka nasteva mne teprve zitra u zubare ceka *9* *2*
  • v terminator futurce shock nezapomente sestrelit mesic, ktera jina hra to ma? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit