Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem ten podcast poslouchal, jinak bych asi nic nepsal ne? Nejsem ded vseved abych bez poslechu vedel o cem tam mluvite, logicke ..celkem..myslim.

    Jde o to ze když si vas někdo kdo se o hry moc nezajima, nebo Skyrim třeba moc nezna poslechne nabyde dojmu ze to je takova hra pro modery. Na me cela ta diskuze vase takhle působila, kdyby to tak nebylo tak nenapisu ani slovo. Presne jako tohle kdysi vznikla pitomost o tom ze v Oblivionu leveluji krysy, diky nejakym lidem z herni žurnalistiky, kteří tohle nekde párkrát placli, a uz to nebohému Oblivionu nikdy nikdo neodpare. Lidi vas poslouchaj, a ne kazdej se v tom hernim bordelu vyzna, takze vas berou jako slovo bozi..
  • Overwatch
    Flash: ty (a Chumbaba) vložíš Petrovi do úst něco co neřekl a když to pak já a Zrzzek uvedeme na pravou míru, tak napíšeš, že slovíčkaříme. :)

    Přitom je to tak jednoduché, stačí si ten podcast jen poslechnout (a nevymýšlet si).
  • To je slovickareni, jde o celkove vyzneni diskuze na tohle téma..
  • Ale jako HOLA HEJ BANDO LEGRANDO je snad nejdementnější a nejtrapnější pozdrav, co jsem kdy slyšel *15* by mě zajímalo, kterej trouba to píše - a když ještě vezmu v potaz, co říkal Lukáš s těma dvaceti dotazama rozdělenejma do pěti mejlů, který jsou každý z jiný adresy a poslaný téměř v tem samej čas a stejnejma cancama atd. *1* nemůžu
  • Zrovna bonusweb není příliš dobrej příklad, neboť se jdná o nejnavštěvovanější herní web v ČR (čemuž vůbec nerozumím vzhledem k jeho "kvalitě")
  • Zrzzek
    flashi posloucháš/čteš kolenem nebo prdelí?
    "Petr neřekl že to je "hlavně" kvůli tomu. Řekl, že mody jsou jen "jeden z důvodů"..."
  • muzu vas ubezpečit ze na konzolich si to kvůli modum nekoupil vůbec nikdo, a ze si tam Skyrim koupilo skutecne hodne lidi, mozna vic nez na PC. Takze logicky vzato na PC si to zrejme taky plno lidi koupilo z uplne stejného duvodu jako na konzolich. Takze se tvarit ze majoritni skupina hracu si koupila Skyrim proto ze tam jdou delat mody je blbost..viz příspěvek Chumbaby.
    No ja nevim, z cele te vasi diskuze v podcastu na tohle téma mi to prislo ze si proste myslite ze Skyrim se kupuje kvůli modum, jinak bych asi nic nepsal, zejo, kdyby to vyznelo tak jak ted tvrdite:)
  • Overwatch
    Znovu opakuju - nikdo z nás nic takového neřekl. Stačí si ten podcast pustit a poslouchat.

    Stejně tak v podcastu přece vůbec nezaznělo to, že by si lidi kupovali hru jen kvůli jedné věci, zatímco by je nezajímaly ostatní herní prvky. Tak nevím, proč se to tady řeší :)
  • Prosím vás, co je to "koupit si Skyrim (hlavně) kvůli modům"? To má znamenat, že si někdo koupí Skyrim ne kvůli grafice/příběhu/questům/systému/světu, ale kvůli modům? Že někdo třeba vůbec nehraje RPG, nezajímají ho Elder Scrolls, ale řekne si - a hele, tady v tý hře jsou super mody, tak to ji beru (i když jinak hraju spíš auta a pixelart)...?

    To je přece úplný nesmysl.

    Mody jsou samozřejmě super, je to fajn, mít ve Skyrimu navíc zbraně, brnění, hezčí textury stromů, nahotu, lepší vodu atd... ale ta hra je pořád Skyrim. To, co člověk hraje, je pořád Skyrim.

    Tenhle argument by možná mohl obstát (s velkým zamhouřením očí) u Oblivionu, kde byly totální overhauly (přesněji overhaul - Oscuro). Tam si dokážu představit, že někdo si řekl - Oblivion je bída, ale chci si zahrát Oscura, to je super RPG. Ale u Skyrimu...?
  • Overwatch
    Těžko říct kolik lidí si to koupilo kvůli modům, ale časem těch lidí asi úplně málo nebylo, vzhledem k velkým a častým slevám na Steamu...
  • Zrzzek
    Podle Steamspy si v uplynulých 2 týdnech spustilo Skyrim skoro 1 000 000 lidí. Umím si představit, že drtivá většina z nich jede nějaký mody. Umím si taky představit, že podobnej počet lidí si Skyrim koupilo kvůli modům... A takovej milónek navíc...
  • janchor
    http://www.smashthestate.eu/2012/06/starec-hore.html
  • Úroveň zdejší diskuze je, bohužel, nezávislá na školní docházce, prázdninách a víkendech...
  • corfer
    Takhle se tady na Games bohužel zachází téměř se všemi dotazy... Nejenže zabírají hodinu z jinak obstojného podcastu, ale ještě je jejich vypovídající hodnota naprosto mizivá...
  • Když prohlasíte, že vás něco bavilo či nebavilo (jako třeba Max Payne 3), tak by byolo dobré říct proč, jelikož pak je taková informace k ničemu.
  • corfer
    Přesně tak
  • ZvacA
    A to skrz dojmy z hraní...
  • Vojta_Ilavsky
    Nemám nic proti dojmům v recenzi, to jsi mě špatně pochopil. Napsal jsem že Recenze nejsou Dojmy z hraní. Očividně jsi nepochopil co znamená informace, recenze by tě měla informovat o herních mechanikách, příběhu, level designu a všech podstatných věcech.
  • corfer
    Vojta_Ilavsky: Já nereaguji na konkrétní recenzi, ale na tvou kritiku dojmu v recenzích... A dojem ti nezprostředkuje krabička ani video na youtube, ten ti zprostředkuje profi autor...
  • Vojta_Ilavsky
    Očividně jsi recenzi nečetl, jinak by jsk tohle nenapsal. V tý recenzi je nic. A já se bavím o základních informacích o ničem víc. A když recenze není popisná a není to subjektivni rozbor a následné ohodnocení hry, co je tedy její definice. Dojmy z hrani jsou Dojmy z hraní, ne recenze. A tím že si výtah YT... To by to tady vlastně ani nemuselo existovat, když se to vlastně muzu dozvědět všude jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit