Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci se v tom moc hrabat,ale prijde mi usmevne,jak tady nekteri pisi, ze games je na houno, ze to jde do kopru, neumi poradne psat, nerozumi hram apod. Ale ty stejne nicky,ktere to tvrdi tady vidim stale a furt v skoro kazde diskuzi. A pisi jenom negativni prisveky z 90%. Tak kdyz vam to vsechno tak vadi,tak sem nechodte ne?
    • del0
      Hlavně je třeba si uvědomit, že počet nicků "obzvlášť" na Games.cz není přímo úměrný počtu reálných lidí. Každý den tu vidím jiný nicky (i registrovaný) a podle stylu psaní je celkem jasný, že to jsou ti samí (a bohužel zrovna ti duševně postižení).

      Pak přijde někdo a řekne, že za úroveň můžou diskutéři. Rád bych tomu věřil. To by ale Games.cz museli s tou diskuzí něco udělat.
      • ZvacA
        Aby se s diskusí dalo něco udělat, museli by tu zůstat jen rozumní a zdravě uvažující lidé. A především aby tu zůstali hráči, kteří nehledají v prvé řadě záminku a nutkání začít si kálet na hlavu jen kvůli tomu, co zrovna hrají a na čem zrovna hrají. Ovšem, to bys tu s námi taky asi moc dlouho nepobyl, není-liž pravda kolego?
        • del0
          Nevim, jak dlouho bych tu pobyl, ale pokud je pro tebe názor kálením na hlavu, tak učitě dýl, než ty.
          • tvůj názor je většinou jen prázdné a řídké kálení
          • ZvacA
            Je "názor" a názor, třebas i ten negativní, ale kvalitní. Neovládáná subjektivita a patologicky zbytečné protlačení averzí vůči něčemu a někomu jiných herních preferencí než tvých, to určitě není. Kolikrát si dokázal normálně diskutovat s hráčem, který hraje stejnou hru, ale třeba na konzoli? První co mu začneš vtloukat do hlavy je to jak je to o ničem, jak se to ovládá, jak to běží a že ty toho máš sláva víc. V tomhle případě to vždy smrdí bezpředmětností. A dokud se lidi nenaučí tyhle svoje postoje správně regulovat, nebudou prostě kvalitní diskuse.
            • ty se někdy bavíš trotle? Potrate tvůj obvyklý příspěvek je na úrovni " Soník, fanboy, lolík, lol apod. výsměchy fakana z nějakého infantilního mmorpg. Jinak si radostně mlaskám, jak tě tu všichni šikanují a ty nemáš ani zabla sebereflexe a pořád sem lezeš se ponižovat dál a dál a dál. Nádhera *14* Smutný život co??? *3*

              PS. tu slohovku jsi psal celý den co? Většinou nejsi bez editace schopen napsat ani tři slova *15*
            • del0
              Líbí se mi, jak si hraješ na nestranného psychologa a arbitra toho, co je vhodný nebo nevhodný názor a následně mi tady cpeš, že někomu něco tlouknu do hlavy (mimochodem, pěkná fabulace) a vyčítáš, že se s někým nebavím o konzolové hře. Proč bych jako měl? Tady jsou nějaké pravidla, které nařizují, s kým se mám o čem bavit? Co že si říkal o tom kálení?

              Jako stačilo to říct na rovinu, netřeba to zabalovat do pseudo-psychologické debaty. Akorát tvoje snaha naznačit, že bych se jako neměl navážet do konzolí, z tvojí strany bezpředmětností skutečně smrdí, protože to na mojí svobodu názoru nemá žádný vliv a ty jen ztrácíš čas.

              Jinak doporučuju vyrazit (vykliknout) někam za hranice. Jsou herní weby (a známé herní weby), které mají na fórech pro "systémové války" dokonce svojí vlastní sekci. Celkem elegantní řešení. Určitě inteligentnější, než pepíkovat na diskuzích o správnosti názorů. Zvlášť když jsou tady borci jiných kalibrů. Zloději nicků, skuteční trollové, alter-egaři, naklikávači. Škoda, že na boj s nimi nevyvýjíš stejné úsilí, jako se na boj se mnou. Ledaže...

              EDIT:
              "Zvlášť když jsou tady borci jiných kalibrů. Zloději nicků, skuteční trollové, alter-egaři, naklikávači."

              A jeden už přitáhl. Akatosh. Můžeš mu dát rovnou lekci základů chování a argumentace. Netřeba chodit daleko. Studijním materiálem pro tvojí psychoanalýzu budiž jeho poslední posty. Go for it. Ledaže...
      • The_Troll
        No teda, toľká sebakritika vo vlastnom príspevku!
        • del0
          A duo duševních mrzáků The_Troll a delO je tady. Chvíli po tom, co sem napsal post (plus okamžitě naklikáno). A pak že já smrdím u každé diskuze. *15*
          • The_Troll
            Milý del0, už si videl trolla, ktorý by nesmrdel?
          • delO
            nebreč svalouši *15*
      • delO
        přesně tak můj pokrevní bratře, ještě že ty to máš v hlavě a ve svalech v pořádku namakaný Dele *3*
        • del0
          Nevim, kdo si, ale cool avatar. Ten si půjčím, díky.
      • Vojta_Ilavsky
        Jediný o kom víme jistě že píše pod pseudonymy je hehe a LV. Bany nezmůžou nic. Leda detroller.
        • co je detroller ?
        • del0
          A co třeba povinná registrace vázaná na nějakou sociální síť, zrušení hodnocení a banování způsobem, aby i změna IP nepomohla. *1*
          • Keyz
            Budeš muset poslat kopii občanky a úředně ověřený podpis kde souhlasíš s pravidly na games. Když to porušíš tak si pro tebe přijede policie a dostaneš minimálně pokutu.

            To bude HC.
          • Mart9
            Jako odpůrce všech sociálních sítí bych tady rychle skončil.
          • delO
            podle mě by pomohl iq test. Prostě pod stovku bodů jako máš právě ty, by nemohl vstoupit do diskuze.
          • Vojta_Ilavsky
            Jak by jsi chtěl udělat to banovaní, když ne na IP? Ale s tou povinnou registrací souhlasím.
            • Vidim ze tomu jak funguji site a internet opravdu rozumis, kdyz myslis ze nekomu muzes dat ban tak, aby sem nemohl psat. *3*
            • del0
              U registrace vázané na adresu nebo sociální síť by problém s dynamickou IP nebyl zase tak velký. Pokud by i tak někdo dělal problémy, tak přes providera - a má smolíka. *1*
  • Lima
    Děcka mají po škole, prázdniny, tak se nudí a trollej tady jedna báseň. Už aby zase bylo září a smradi táhli za lavice.... *3*
    • Úroveň zdejší diskuze je, bohužel, nezávislá na školní docházce, prázdninách a víkendech...
    • corfer
      Prej ,,už aby zase bylo září a smradi táhli do lavice.:D
      • Vskutku dospely nazor, hluboce fundovany a emocne vyzraly...
        • Hledal jsi dlouho nez si ve slovniku nasel vhodna slova? ;)
          • Hledani nebylo vubec tak dlouhe jak se zrejme domnivate, ale jsem si jist, ze kdyz Vy trosku pohledate. tak najdete i tu chybejici carku.
    • Jack1947
      Jestli si myslíš že trolí hlavně děcka, takto máš mimochodem celkem zamrzlé myšlení... spíš bych to viděl na pár chocholouškůů no.
    • Sr_Lobo
      Doteď sem nepochopil proč se psaním totálních kravin říká trolení... Chápu nějakou sofistikovanou záležitost ale tohle ?
      Spíš mi to přijde následovně
      http://suptg.thisisnotatrueending.com/archive/16103044/images/1314605609605.png
  • Ale jako HOLA HEJ BANDO LEGRANDO je snad nejdementnější a nejtrapnější pozdrav, co jsem kdy slyšel *15* by mě zajímalo, kterej trouba to píše - a když ještě vezmu v potaz, co říkal Lukáš s těma dvaceti dotazama rozdělenejma do pěti mejlů, který jsou každý z jiný adresy a poslaný téměř v tem samej čas a stejnejma cancama atd. *1* nemůžu
  • "Recenzent si hodnocení hry musí umět obhájit a vyargumentovat"

    Petr Poláček 22.7.2015
  • Zrzzek
    Heh, zas takovýho hejtu. Pan Poláček povídal jako každej ostatní (dneska). Zajímavý je, že v 235 dílu měl nějakou čepici pan Bach a to bylo všem jedno. Že by nějaká osobní averze? *1*
    Nicméně gůt džob, povedenej díl i bez speciálního hosta...
  • Když prohlasíte, že vás něco bavilo či nebavilo (jako třeba Max Payne 3), tak by byolo dobré říct proč, jelikož pak je taková informace k ničemu.
    • janchor
      http://www.smashthestate.eu/2012/06/starec-hore.html
    • corfer
      Takhle se tady na Games bohužel zachází téměř se všemi dotazy... Nejenže zabírají hodinu z jinak obstojného podcastu, ale ještě je jejich vypovídající hodnota naprosto mizivá...
  • Chim
    K tomu zamykání diskuse u recenze...Škoda, že stejně aktivní nebyl Petr Poláček u diskuse o úmrtí Satora Iwaty. To byl teprve hnojník ve své nejvyšší kvalitě.

    Jedna taková řečnická směrem k redak... tedy spíš směrem k Ivánkovi: A vám se ta recenze jako líbila, pane Horník?
  • Já stím KOTOR2 myslel spíš tu zpětnou starost o starší hru, upravit rozlišení atd.
  • To jsou zase zvasty, 20 000 000 kusu Skyrimu se prodalo hlavne proto ze tam jdou delat mody...achjo..obvzlast na konzolich..ja nevim kam na to ty kluci chodej..
    • Overwatch
      Ale no tak... Petr neřekl že to je "hlavně" kvůli tomu. Řekl, že mody jsou jen "jeden z důvodů"...
      • Zrzzek
        Podle Steamspy si v uplynulých 2 týdnech spustilo Skyrim skoro 1 000 000 lidí. Umím si představit, že drtivá většina z nich jede nějaký mody. Umím si taky představit, že podobnej počet lidí si Skyrim koupilo kvůli modům... A takovej milónek navíc...
        • Overwatch
          Těžko říct kolik lidí si to koupilo kvůli modům, ale časem těch lidí asi úplně málo nebylo, vzhledem k velkým a častým slevám na Steamu...
          • Prosím vás, co je to "koupit si Skyrim (hlavně) kvůli modům"? To má znamenat, že si někdo koupí Skyrim ne kvůli grafice/příběhu/questům/systému/světu, ale kvůli modům? Že někdo třeba vůbec nehraje RPG, nezajímají ho Elder Scrolls, ale řekne si - a hele, tady v tý hře jsou super mody, tak to ji beru (i když jinak hraju spíš auta a pixelart)...?

            To je přece úplný nesmysl.

            Mody jsou samozřejmě super, je to fajn, mít ve Skyrimu navíc zbraně, brnění, hezčí textury stromů, nahotu, lepší vodu atd... ale ta hra je pořád Skyrim. To, co člověk hraje, je pořád Skyrim.

            Tenhle argument by možná mohl obstát (s velkým zamhouřením očí) u Oblivionu, kde byly totální overhauly (přesněji overhaul - Oscuro). Tam si dokážu představit, že někdo si řekl - Oblivion je bída, ale chci si zahrát Oscura, to je super RPG. Ale u Skyrimu...?
            • OVERWATCH: Nenene, nic takového tu nevidím, já jsem myslím nikde nenapsal, že Petr Poláček něco řekl, já jsem reagoval na vaši větu "Těžko říct kolik lidí si to koupilo kvůli modům.." Tu vidím napsanou támhle nahoře. Nemyslel jsem to ani na Petra Poláčka ani na vás, ale spíš proti obecně kolující pověře, že Bethesda neumí dělat hry a vlastně jenom bere peníze za práci, kterou dělají modeři.

              Obecně si myslím, že Bethesda dělá jedny z nejlepších západních RPG (ne-li nejlepší), ale na games (i jinde) se šíří prapodivný hate a polopravdy/nepravdy. S těmi se snažím již řadu let bojovat, protože myslím, že dobrou hru/věc je třeba podpořit.
            • del0
              "Flash: ty (a Chumbaba) vložíš Petrovi do úst něco co neřekl a když to pak já a Zrzzek uvedeme na pravou míru, tak napíšeš, že slovíčkaříme. :)"

              Argumentační fauly, nelogika a nerozum je u flashe běžná věc...
            • Ja jsem ten podcast poslouchal, jinak bych asi nic nepsal ne? Nejsem ded vseved abych bez poslechu vedel o cem tam mluvite, logicke ..celkem..myslim.

              Jde o to ze když si vas někdo kdo se o hry moc nezajima, nebo Skyrim třeba moc nezna poslechne nabyde dojmu ze to je takova hra pro modery. Na me cela ta diskuze vase takhle působila, kdyby to tak nebylo tak nenapisu ani slovo. Presne jako tohle kdysi vznikla pitomost o tom ze v Oblivionu leveluji krysy, diky nejakym lidem z herni žurnalistiky, kteří tohle nekde párkrát placli, a uz to nebohému Oblivionu nikdy nikdo neodpare. Lidi vas poslouchaj, a ne kazdej se v tom hernim bordelu vyzna, takze vas berou jako slovo bozi..
            • Overwatch
              Flash: ty (a Chumbaba) vložíš Petrovi do úst něco co neřekl a když to pak já a Zrzzek uvedeme na pravou míru, tak napíšeš, že slovíčkaříme. :)

              Přitom je to tak jednoduché, stačí si ten podcast jen poslechnout (a nevymýšlet si).
            • To je slovickareni, jde o celkove vyzneni diskuze na tohle téma..
            • Zrzzek
              flashi posloucháš/čteš kolenem nebo prdelí?
              "Petr neřekl že to je "hlavně" kvůli tomu. Řekl, že mody jsou jen "jeden z důvodů"..."
            • muzu vas ubezpečit ze na konzolich si to kvůli modum nekoupil vůbec nikdo, a ze si tam Skyrim koupilo skutecne hodne lidi, mozna vic nez na PC. Takze logicky vzato na PC si to zrejme taky plno lidi koupilo z uplne stejného duvodu jako na konzolich. Takze se tvarit ze majoritni skupina hracu si koupila Skyrim proto ze tam jdou delat mody je blbost..viz příspěvek Chumbaby.
              No ja nevim, z cele te vasi diskuze v podcastu na tohle téma mi to prislo ze si proste myslite ze Skyrim se kupuje kvůli modum, jinak bych asi nic nepsal, zejo, kdyby to vyznelo tak jak ted tvrdite:)
            • Overwatch
              Znovu opakuju - nikdo z nás nic takového neřekl. Stačí si ten podcast pustit a poslouchat.

              Stejně tak v podcastu přece vůbec nezaznělo to, že by si lidi kupovali hru jen kvůli jedné věci, zatímco by je nezajímaly ostatní herní prvky. Tak nevím, proč se to tady řeší :)
    • Vojta_Ilavsky
      Že byl asi 50x ve slevě za 3 eura taky hraje roli, nejenom mody.
      • Mart9
        Přesně kvůli tomu jsem Skyrim koupil já. A pak po 5 hodinách přestal hrát. Je to asi dobré RPG, ale hrozně se to táhlo a nedokázal jsem si představit, že bych v tom strávil další stovky hodin. Není to žánr pro mě.
  • The_Troll
    Deleted

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit