Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Troll
    To je vážne ťažké byť jediný troll medzi samými hatermi. Píšte normálnejšie do tých diskusií, kto to má potom troliť - berte trocha ohľad, ľudkovia...
  • Měli by se spojit s pořadem Hrajeme s Alim, Fight Clubu by to dodalo takovou tu mladou jiskru a Alimu zase dávku profesionality, mueheheheh *1*
    • Jen to ne proboha. Nic horšího jsem v tv snad ještě neviděl. Jestli někdy potkám Zvelebila, vymlátím z něho prachy za těch deset minut života, co mi tím ukradl.
      • On te na to donutil koukat? Nebo jak te okradl?
        • Máš problém s chápáním psaného textu? Píšu snad někde, že mě nutil? V upoutávkách na pořad vyhlašovali, že to bude nový herní pořad. To, co se z toho vyklubalo o tom raději nemluvit, to nemá s herním pořadem nic společného. Podvedl mě a okradl o čas.
          • Tomíka nesnáším ode dne, kdy se objevil na české herní scéně, tak jsem se na ten jeho pořad chtěl mrknout. Při druhé 15 sekundové reklamě před začátkem pořadu, která nešla přeskočit, jsem znechuceně vypnul prohlížeč. Tomík nezklamal, otrávil mě a ještě se ani neobjevil.
    • Mart9
      Ještě stále vysílají Hrajeme s mAlim?
      • bohuzel *7*
        • Jack1947
          Je repríza lol... tak jaké pak ještě...
  • Mart9
    Teda tady je zase kritiky, už se těším, až si to taky poslechnu, abych se k tomu mohl vyjádřit.
  • Radkaa
    Když vás to nebaví, tak to nedělejte. *10*
    • Jack1947
      To samé platí o tobě " dívčí trolle" *3*
  • Otázky jste tentokrát těžce nezvládli. Vůči tazatelům to bylo vyloženě sprostý. Fakt nevím, co bych si myslel, kdybych poslal do FC otázky, těšil se, že si poslechnu vaše názory, a Pavel Dobrovský by je tam přečetl stylem, který včera předvedl. Těžce neprofesionální. Už si na to posledně lidi stěžovali a vy to teď ještě vygradujete? To je takovej problém říct, že už jste unavený, tak si ty otázky necháte na příště? Nebo ty, co vás iritujou, prostě vůbec nepřečíst? Chápu, že na některý otázky jste odpovídali už padesátkrát, ale napadlo vás třeba, že ten tazatel vás poslouchá poprvé nebo podruhé a zkrátka ty předchozí odpovědi neslyšel? Představte si, že přijdete do infocentra, zeptáte se, kde je to a to muzeum a maník na vás hodí otrávenej ksicht a řekne, že na tohle už tady odpovídal tisíckrát a ať si najdete někoho, komu už to řekl (alias "poslechni si starší podcasty"), protože jeho už to unavuje, odpovídat pořád na ty samý dotazy. Seberte se trochu.
    • Erien
      Oni mají velmi omezený čas (na dotazy to bývá tak 30-45 minut) a jak říkal Pavel jsou tam dotazy, které se neustále opakují. Kdyby se měli věnovat jim, tak pak se nedostane na ty ostatní. Srovnávat to s infocentrem v muzeu, to je trochu mimo. Pokud to někdo sleduje až teď bohužel, ale oni nemůžou každej Fight Club říkat, co je jejich nejoblíbenější hra atd. Jak by k tomu přišel pravidelný posluchač, aby každej týden slyšel, odpovídat na stejný otázky a zazdít tak ty nové. Jen proto že se začal zrovna dneska někdo dívat. Myslím, že si sám nedovedeš představit, kolik těch opakovaných dotazů je.
      • Tak ať se jim nevěnujou. Ale pokud se přesto rozhodnou je přečíst, má tazatel právo jednak na slušnou prezentaci dotazu a jednak na slušnou odpověď. Toť vše.
        • Erien
          Nepřišlo mi že by to bylo nějak extremně neslušné, navíc dokonce mu na ten dotaz i docela dost odpověděli. Pokud teda myslíme ten samej, jak u něj Pavel říkal, že to už řešili milionkrát. To byl dotaz na vysněnou hru. Myslím spíš, že částečný řešení, by se nabízelo v tom, vybrat ty opravdu co se nejvíc opakují, udělat na webu nějakou rubriku, kde by se k těm dotazům redaktoři vyjádřili písemně. Něco jako FAQ. Ani to by určitě nebylo 100% řešení, ale mohlo by to výrazně pomoct.
    • Musím říct, že poslední podcasty už mě taky moc neba, když to srovnám s klukama z konkurence, tak z toho fakt stříká nezájem a apatie. Myslím, že to ale není únavou jednotlivých lidí, ale spíš kolektivu jako celku. Každý už předem asi víc, co ten druhý řekne. Nejlepší podcast za poslední dobou byl s Vávrou, protože jeho hejtování všech a všeho alespoň vykolejilo kejvací rytmus posledních podcastů a redakce musela najednou napnout síly, aby Danův hejt korigovala či častokrát uvedla na správnou míru.
      • Jo ty podcasty s Vávrou mi vždycky přišli nejlepší :)

        Ono je to i tím, že je ten člověk pořád na něco nasranej a to se prostě neoposlouchá :D
    • Přesně kvůli tomu už fightcluby témeř neposloucham - z některých ta arogance a profesní vyhoření úplně strika. Člověk si říká, proč nejdou dělat něco jiného? Zvlášť když si ještě stěžují, ze se tím ani nedá uživit a musí pracovat ještě jinde ... Divná partička.
    • Naprosto souhlasím. Redakce by měla zvážit zda pořad vůbec dále dělat, pokud je to nebaví. A pokud to dělat chtějí, mají to dělat pořádně a ne s těma kyselejma ksichtama, za každým slovem vole, všichni otevřený notebooky - nevím jak více už by se dalo předvádět čtenářům, že jsme jim lhostejní, stejně jako jejich práce!

      Zároveň bych touto formou chtěl vyzvat jednotlivé redaktory, aby se zamysleli, zda je práce stále baví a zda by nebylo lepší se posunout třeba někam dál, protože na tohle se opravdu nedá dívat..
      • Vykopejte se prosím z toho cynismu a arogance..
    • corfer
      Nehledě na to, že redaktory magazínu by mělo vyloženě těšit, že o ně čtenáři projevují zájem. Že jsou pro někoho autority, by jim mělo v prvé řadě odpovědět na otázku, proč se ti lidé tak blbě ptají...
  • Jack1947
    Hele "kluci" to s tou hirošimou respkt jejím výročím to bylo trochu přes čáru nemyslíte? Japonci byli a vždy budou fanatici ale dělat si tak nějak legraci z toho že mají, navíc tedka i doživotní následky a děti co se narodily prostě...

    Takhle asi fakt ne no... vím že to bylo jen takové plácnutí ale prosím berte trochu ohled.

    Nežikám že si to za ty zvěrstva nezasdloužily (co dělali před i ve válce) ale tohle se týká nevinných lidí... i když oni taky zabíjeli nevinné...

    Jinak supr i těch 40minut co jsem stihl... ( ve středu se nevyplácí zaspat já vím). Bude někdy v blízké budoucnosti nějaký zajímavý host?? hmm.. to by bylo báječné.
    • co to meles? Od kdy si civilove zaslouzi bombardovani? Tohle bych z huby nevypustil. Hlavne ze poucujes. Jinak souhlas
      • humanitárne bombardovanie v rámci NATO a USSA je dneska bežná vec..
      • Jack1947
        https://en.wikipedia.org/wiki/Nanking_Massacre *7*
    • už ani u Fukušimy si prý nemusí svítit na noční chcaní
    • Přesně tak, přesně tak.. zastavte ta zverstva, zastavte fight club.. od příště pěkně multi-kulti hyperk-koretktní debatu.. berte ohled na Jacka, proboha!!!
    • heh hned tolik minusek. holt pohled rozumu se v te naší zaprcane xenofobni a rasisticke zemičce nehodi.
  • kluci hele, fakt jako speedujeme *1* https://www.youtube.com/watch?v=aXPC_nqu3V4&feature=youtu.be&t=1h9m23s
    • Jack1947
      Ty vle vždyt jo kde nic není ani smrt nebere. (to jsem přišel, až za 40minut pozdě hehe).
  • corfer
    Ty vole, chlapi, nechcete se na ty dotazy radši vys*at. Vždyť si těmi otrávenými reakcemi sypete sami popel na hlavu. Z jinak celkem pěkného podcastu děláte otrávenou frašku... Když na to kurnik nechcete odpovídat, tak proč si sami kradete čas a s kyselostí znojemský okurky reagujete na debilní dotazy ještě debilněji...
    • Prvně by se měli zamyslet čtenáři a neptat se na naprostý kraviny. Pokud je dotaz dobrej tak se mu věnujou dostatečně.
      • Není to tak černobílé, ale je pravda, že by se tazatel měl nejméně 3x zamyslet, jestli ty jeho otázky vůbec za něco stojí, žééé bando legrandóó..

        Nicméně, předdotazová část byla vynikající! *3*
        • Ono debilné dotazy budú vždy, redaktor má vybrať tie múdre a čo za niečo stoja, takže hladajme chybu na správnom mieste..
    • MickeyMutant
      Furt lepší než to ekonomický zpravodajství kdo koho koupil a kam potom expandoval.
      • corfer
        A já třeba to ekonomický zpravodajství rád. Ještě když to okomentuje Martin, kterej se v oboru pohybuje.
        • Mali by byt 2 podcasty. V jednom by stala stvorica komentovala herny biznis a v druhom, nepravidelnom, by sekcia booom.cz odpovedala na otazky o naj* hrach
          • to by neslo, onio uz davno hry nehrajou, jen si o nich ctou a apk rozumujou kdo kde jak drby
        • MickeyMutant
          No právě, ten tam chyběl. Jestli přijde příště a bude to bez business koutku, tak definitivně přišel o jeden orgasmus.
  • A zase má tá hlava plešatá pravdu(Homola) ! Nemôžem si pomôcť ale poláček neprešiel ani raz druhú mafiu a tvrdí o nej, že nebola aspoň rovnako dobrá ako prvá mafia? Čože? Si to zase z palčeka vycucal ako keď sa infantilne hádal s Vávrom o nintendu.
    • Jack1947
      Čest mu... i když on to nepřešiel z nedostatku času nebo tak.
    • Zrzzek
      To, jestli je druhá Mafie horší/lepší/stejná než první, je ultrasubjektivní. Tady prostě neexistuje univerzální pravda. Pravdou je, že já a i 90% okolí si myslí, že první Mafie je o třídu lepší hra. se stim smiř
      • Troll si a trollom zostaneš, Zmier sa s tým.
    • Naco to ma prechadzat cele ak ho to nijakym sposobom neoslovilo za tych niekolko hodin. Ty snad tiez nepotrebujes prejst cely lunik 9 na to aby si ho dokazal porovnat s priemernym sidliskom.
      • Za prvé ten príklad čo si uviedol na porovnanie je úplne zcestný a za druhé, keď hru neprešiel, tak nemá akýkoľvek nárok o nej hovoriť, že je zlá, alebo ju AKOKOĽVEK hodnotiť a dupľom nie, keď sa jedná o šefredaktora časopisu o hrách pre pána jána....
        • PreidaQ
          Mato, odkdypak musí člověk nejdříve celou hru dohrát, aby měl právo na to ji hodnotit? Jestli nejsi ty sám schopen poznat špatnou hru už při jejím hraní, tak je to tvůj problém.
          • v detskom veku sa menia nazory kazdych 15 minut *1*
        • Samozrejme ze ma pravo na porovnanie tak ako kazdy clovek. Ved nepise recenziu, len porovnava hru, ktora ho bavila a zrejme ju povazuje za klasiku, s hrou, z ktorej (ak to hral cca 4-5 hodin) odohral polovicu a ktora ho ziadnym sposobom neoslovila. Naco ma minat svoj cas pri hrani niecoho, co ho absolutne nebavi.
          • Simplexné zmýšlanie, ja ti ho neberem, ale určite nemá čo i len ten najmenší nárok drzo vyhlásiť, že hra je zlá, ak ju vôbec nedokončil, už len z princípu, že je šéfredaktor herného časopisu a je to jeho džob.
            To je ako keby nejaký doktor odmietol ošetriť pacienta, lebo sa mu jednoducho nepáči....je to síce prirovnanie, ktoré je pritiahnuté za vlasy, ale v celkovej podstate je to to isté.
            • To počkaj. Isto bude mať v zálohe ešte aj nejaké záludnosti ako: musíš ju dohrať len na WiiU a len pomocou K+M, a až potom s ním môžeš nesúhlasiť *3*.
            • Wau, jsem nevedel ze nemuzu rict ze se mi neliba hra kdyz jsem ji nedohral. Diky za info *1* Hru hral dost dlouho, muze rict jestli se mu libi nebo ne. Nevim co na tom nechapes?
            • @Lunk: Ale my to chápeme. Tvoj názor je svätý, pravda, slovo božie v jednom a prekliaty ten, kto s tebou nesúhlasí. Opozičný názor musí byť spálený a zahrabaný pod zem. Hriešnik dovoľujúci si oponovať ti musí byť zosmiešnený tvojími "silnými" a prudko "logickými" argumentami a veľmi "trefnými" prirovnaniami.
              S tebou by som chcel mať dvoj-domček.
            • Nikde som ta neurazal. 3. veta bola len otazka na to, ci si trol alebo mas fakt nejake problemy chapat uplne zrozumitelne veci.
            • Kedže si sa rozhodol, že budeš namiesto slušnej diskusie použivať invektíva, tak nech sa páči, môžeš si tu diskutovať sám zo sebou, ja odmietam viesť diskusiu s nejakým nevychovaným papľúhom, ktorý sa nevie spratať do vlastnej kože a nevie argumentačne debatovať na slušnej úrovni.
            • Cim ta provokuje? Berie ti snad nazor na hru? Nie si tak trosku postihnuty? Co je tak tazke na pochopeni toho, co hovoril? Dovody predsa spominal. Dvojku priblizili k americkej produkcii, stratila "europsky" charakter, detaily, atmosferu a po polovici ho nebavil pribeh ani atmosfera tak ako v jednotke. Co z tohto je tak narocne akceptovat?
            • Nepovedal to priamo, ale nepriamo ju označil ako zlú hru. Právo na to nemal, lebo hru neprešiel do konca, čo na tom nedokážeš pochopiť?
              Bolo by od neho profesionálne keby povedal, že hru nedohral, a tak sa k nej následne nebude vyjadrovať a bodka, fajka zhasla, takto len zbytočne a vedome provokuje divákov/poslucháčov, ktorým sa hra náramne páčila.
            • 1. Nepovedal ze je zla. 2. Ale mohol to kludne povedat. 3.Povedal len, ze ho nebavila tak ako jednotka a z toho vyplyva, ze ju povazuje za horsiu hru. Nechapem o co ti ide. Lekar je plateny za liecenie pacientov, redaktor je plateny za recenzovanie hier. On tu hru predsa nerecenzoval. Hral ju cely vecer a aj tak ho nebavila. Iba clovek bez zivota bude dohravat hru, ktora ho nebavi, pripadne ju este povazovat za rovnako dobru ako hry, ktore ho bavia.
            • Čo to splietaš? veď je snáď samozrejmé, že keď má pacient problém s ľavým vajcom, tak nepôjde ku oftalmológovi...ak samozrejme pacient nie je padnutý na hlavu.
            • corfer
              To ne... Je to jako by doktor odmítl léčit pacienta po určení diagnózy, na což má plné právo, jestliže se nepovažuje za experta v oboru...
  • Chim
    Proč do FC cpete dotazy, na které nemáte co odpovědět? (bando legrando...) *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit