Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, že si host z Novinek přivedl i neějake sdiskutery z Novinek, aby vam ukazali, jak maji vypadat diskuze pod clanky...
    • Může za to Kalousek!
  • h0p3
    Ryneš vypadá jako Salvador z Borderlands 2. Zajímalo by mě jestli je to cílený nebo jen náhoda. *1*
    • No ja nevim jako on dneska vypada kde kdo, vrabci hnizdo, vytepany boky, shalom bradka a tetovani..typickej ucastnik dnesni mody. kdysi tetovani něco znamenalo, odlisovalo určitou sortu lidi, když byl někdo potetovanej znacilo to ze si ma na nej clovek dat radsi pozor, dneska ho ma kde kdo a pravdepodobne když mu to delali za 10k tak se u toho rozbrecel.
      • ono o necem svedci i to, ze mezi tetovany patri napriklad i grygar

        kdysi to byla znamka punku, dneska je to uz v podstate mainstream
        • Kdysi to byla hlavne známka kriminalnika (pripadne námořníka:)
          • Radsi bys mel zustat pouze u komentovani her.
            • A hele, muj fan klub dorazil..dik za pozornost:)

              PS: a ty nezlob Vojto!
            • Vojta_Ilavsky
              Ani to ne..
          • Tss, to je přílišný mainstram. Cool to bylo jen v době, kdy to symbolizovalo tvou příslušnost k danému kmeni.
      • Ronox
        Přesně teď jsi na to kápnul. Jen s tou cenou ses trochu seknul čéče. Do inkoustu toho zahučelo podstatně víc. Každopádně dávám ti plus, bro :)
    • A ja si porad rikal odkud toho pana znam *1*
      • Phillios191
        Aha a už jsem si myslel, že jsem spatřil naprosto uber cool dokonalý originální vlasový koncept a ono prd!
    • jnsCZ
      Já to říkám furt! Má i správnou vejšku
  • Kouření bylo vždycky pro slaboduché jedince, kteří si dobrovolně ničí zdraví, ještě za to platí a smrdí. Je to droga jako každá jiná, bohužel díky třetině závislé planety a velké tabákové lobby (astronomický byznys) je to jak to je, bohužel, každého volba, já vždycky litoval ty co podlehli. Vlastně možná vyjma 50tých let nebo kdy se to říkalo, že cigarety pomáhají plícím k dýchání nebo co to bylo za nesmysly tenkrát, už si to nepamatuju.
    • Mart9
      Kuřák = feťák, říkám to furt.
      • Inquisitor
        Takže jestli to chápu u tebe závislost=feťák. Závislost na automatech=feťák, závislost na hrách=feťák, závisost na kafi=feťák, závislost na diskuzích na Games=feťák. Já teda mezi lidma co kouří a vyjetou smažkou pár rozdílů vidim :)
        • Mart9
          Feťák je každý, kdo se do svého těla snaží vpravit další dávku návykové látky, aby mu bylo chvíli lépe. Hry nebo diskuse tam tedy nespadají.
          • del0
            "Feťák je každý, kdo se do svého těla snaží vpravit další dávku návykové látky, aby mu bylo chvíli lépe. Hry nebo diskuse tam tedy nespadají."

            Aneb subjektivní definice feťáka by Mart9. Amen. Pokloňme se. *15*
            • del0
              "Ano, je to z mé hlavy."

              Což znamená, že je to třeba brát s rezervou. *15*
            • Mart9
              Ano, je to z mé hlavy.
          • sirWallace
            Kdyz uz tu delas chytraka.. tak si o zavislostech nekde neco najdi, prosim Te.. To, co tady meles, jsou totalni nesmysly.. Kdyz to vezmu, jak to tady popisujes.. Jses fetak, protoze jis jidlo..
            • Jack1947
              Mart9 perlý, já mu ale fandím... *4*
            • Mart9
              Jenže kuřák nemá čím argumentovat.
            • Už se to tu objevuje podruhý. Říkat, že jeho názor se nemůže brát vážně, protože je kuřák se dá přece i otočit a říkat, že tvůj názor se nemůže brát vážně protože jsi nekuřák, ne? Každej si podle týhle logiky obhajuje to svoje.
            • Mart9
              Ty nevidíš přes kouř na monitor?
          • Takže když někdo pije káfu, nebo nápoje s kofeinem, je feťák? Když někdo jí sladkosti, třeba taovká čokoláda, je feťák? Takže děti jsou fetky? Tfuj, kde to žiju!
            • del0
              fallanga: Nevim, jestli čokoláda, ale cukr návykový je. Každopádně ten, kdo čokoládu konzumuje, je podle logiky zdejšího pana černobílého feťák - "látka, kterou do sebe vpravím, aby mi bylo na chvíli dobře". *1*
            • fallanga
              Čokoláda není droga.
          • Inquisitor
            Takže když vedle sebe postavim pracujícího člověka, normálního člena společnosti, jenom kuřáka a smažku na heráku která krade apod.. Tak jsou podle tebe na úplně stejný úrovni? Ok názor beru, ale přijde mi to tak trochu radikální pohled.
        • jo, o smazkach nevis, pokud si nepotrebujou nakrast na davku, kdezto kuraci otravujou a zabijej sebe i ostatni po milionech neustale
          • Inquisitor
            Jasně, smažky jsou v pohodě. Ty jenom v autech přejíždějí lidi, za dvacku podříznou babku, žijou z krádeží a sociálek. To kuřáci, to je největší zlo. Když si dáš cigáro, to si hned mimo sebe a ohrožuješ okolí. Ano někteří kuřácí obtěžujou okolí smradem, ale to jsou ty bezohledný, nejsou všichni takový.
            • Mart9
              Ty polomrtví lidi s rozpíchanýma rukama, který tady zmiňuješ, jsou extrém, pro ty je feťák slabé slovo. To jsou prostě idioti, který okamžitě potřebujou zavřít na odvykačku a nazdar, spodina.

              S feťákem, pardon kuřákem, se dá ještě bavit i kamarádit, ale když ho pak prostě vidíš s cígem v ruce, je pro mě ten člověk něco míň, slaboch, který tomu svinstvu nedokáže odolat. Já jsem třeba na sebe pyšný, že jsem za celý život žádný takový fet nezkusil ani nezkusím.
            • Ronox
              Souhlas. Kouření je hodně ze zvyku a pokud najdeš aktivitu během které se dostatečně zabavíš, tak zapomeneš i na to cigáro. To se u feťáků s absťákem nedá říct. Celá tahle debata je dost mimo. Jdeme nadávat řidičům aut, jak škodí sobě a svému okolí? Zrovna ne moc procent například v Praze vlastní super duper eko auta.
            • Inquisitor
              Už jsem nějaký ten pátek nekuřák. Plus kouření není ani tak fyzická závislost, jako spíš zvyková. Jako například, dám si kafe=cigáro, někde čekám=cigáro, pivko=cigáro apod.. Abstinenční příznaky lidí na drogách to je jiná liga. Říkám, já vám váš názor neberu, ale je to dost zjednodušený pohled.
            • Mart9
              Můžu se zeptat, proč kouříš ty?
            • ZvacA
              Kuřák, že jo? :D
      • del0
        Aneb je tak jednoduché vidět věci jen černobíle.
        • Mart9
          Rozveď to prosím
          • nemohl za to, vnutili mu to kamaradi
  • ..dnešní fight club mi přišel naopak strašně příjemnej, takovej gaučovskej než popsal první komentář Alex (ohledně připravovaných témat) proč?. Miluju tyhle fight cluby, nepřipravený. David Ryneš tam tak přeci i přišel! tak+. Martin s Petrem tam tak choděj skoro furt. A Pavel? kontroluje aby mu pásek neulít ;)
  • corfer
    Když se tam tak chlapci baví o dospělosti tetování videoherních motivů nebo kapel. Tak vůbec nejdospělejší je bavit se o tom, co je dospělé a co je dětinské (k smíchu)... Jen podporujte stereotypy, máme jich na světě málo, že... Jinak celkem povedený podcast...
  • Vojta_Ilavsky
    Ryneš má dobrý fousy.
  • Herni nerdi pindaju na tetovanie...ze ma to neprekvapuje. Ale keby dakto napisal ze z brigady kupil 850w zdroj tak by bol u nich swf
  • up_er
    Pavel svuj vztah k Morave radsi ani nevyjadril...dekujeme
    • jeanczarny
      Já jen čekal, až někdo z nich řekne, že se o zahraniční politiku nezajímá.
  • tetování je dneska stejně cool asi jako kouření cigaret
    • Kouření je už dávno pasé, tsss.
      • Drak_1
        Keby si mal babu toto nenapíšeš *1* *1* *1*
  • Phillios191
    Dobrý FC :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit