Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Aby to nezapadlo - parádní Fight Club, neuvěřitelně mi tenhle díl utekl.
  • Mart9
    další slaboch
  • h0p3
    Nekouřím, ale ty lidi tady mě k tomu asi doženou.
  • del0
    "Ano, je to z mé hlavy."

    Což znamená, že je to třeba brát s rezervou. *15*
  • del0
    fallanga: Nevim, jestli čokoláda, ale cukr návykový je. Každopádně ten, kdo čokoládu konzumuje, je podle logiky zdejšího pana černobílého feťák - "látka, kterou do sebe vpravím, aby mi bylo na chvíli dobře". *1*
  • Zapal si, me to uklidnilo...
  • Mart9
    Ano, je to z mé hlavy.
  • del0
    "Feťák je každý, kdo se do svého těla snaží vpravit další dávku návykové látky, aby mu bylo chvíli lépe. Hry nebo diskuse tam tedy nespadají."

    Aneb subjektivní definice feťáka by Mart9. Amen. Pokloňme se. *15*
  • Jack1947
    Mart9 perlý, já mu ale fandím... *4*
  • Mopped
    Jdu si puknout jednu zdravotní.
  • Mart9
    Jenže kuřák nemá čím argumentovat.
  • Už se to tu objevuje podruhý. Říkat, že jeho názor se nemůže brát vážně, protože je kuřák se dá přece i otočit a říkat, že tvůj názor se nemůže brát vážně protože jsi nekuřák, ne? Každej si podle týhle logiky obhajuje to svoje.
  • h0p3
    Víte co zdejší diskuze opravdu potřebují ?! Povinnou registraci a tlačítko "ignore"!
  • Mart9
    Ty nevidíš přes kouř na monitor?
  • Mart9
    Ty polomrtví lidi s rozpíchanýma rukama, který tady zmiňuješ, jsou extrém, pro ty je feťák slabé slovo. To jsou prostě idioti, který okamžitě potřebujou zavřít na odvykačku a nazdar, spodina.

    S feťákem, pardon kuřákem, se dá ještě bavit i kamarádit, ale když ho pak prostě vidíš s cígem v ruce, je pro mě ten člověk něco míň, slaboch, který tomu svinstvu nedokáže odolat. Já jsem třeba na sebe pyšný, že jsem za celý život žádný takový fet nezkusil ani nezkusím.
  • Ronox
    Souhlas. Kouření je hodně ze zvyku a pokud najdeš aktivitu během které se dostatečně zabavíš, tak zapomeneš i na to cigáro. To se u feťáků s absťákem nedá říct. Celá tahle debata je dost mimo. Jdeme nadávat řidičům aut, jak škodí sobě a svému okolí? Zrovna ne moc procent například v Praze vlastní super duper eko auta.
  • sirWallace
    Kdyz uz tu delas chytraka.. tak si o zavislostech nekde neco najdi, prosim Te.. To, co tady meles, jsou totalni nesmysly.. Kdyz to vezmu, jak to tady popisujes.. Jses fetak, protoze jis jidlo..
  • Inquisitor
    Už jsem nějaký ten pátek nekuřák. Plus kouření není ani tak fyzická závislost, jako spíš zvyková. Jako například, dám si kafe=cigáro, někde čekám=cigáro, pivko=cigáro apod.. Abstinenční příznaky lidí na drogách to je jiná liga. Říkám, já vám váš názor neberu, ale je to dost zjednodušený pohled.
  • Mart9
    Můžu se zeptat, proč kouříš ty?
  • ZvacA
    Kuřák, že jo? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit