Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prekvapilo ma, že Aleš pozná hru Danganronpa.
    Budúci mesiac vyjde na Vitu už tretia časť tejto skvelej série. Je ale smutné že ju takmer nikto nepozná, kedže jediné recenzie vyšli na minimálne sledovanom slovenskom Sectore. Plánuje Games tento stav napraviť?
  • Ještě že nejsem herní novinář, takhle je šance, že z neznalosti Ricka a Mortyho, kterou aspoň neprojevuju mediálně před celým národem a přilehlými državami v přímém přenosu, vyjdu se zdravou koží. Dík za tip, vypadá to dost dobře. Rád okusím.
  • MickeyMutant
    Kdo nezná Ricka a Mortyho, je zřejmě vetřelec z paralelního vesmíru, co zavraždil svoje místní já, zakopal ho na zahradě pod okny a dělá místo něj v naší dimenzi z obskurních důvodů herního novináře. Ne fakt, dvacet minut oslav ulítlého seriálu o lidožravých obrech, co je třeba harpunovat a porcovat jak sašimi, a Rick a Morty ani ťuk?
  • tá obálka nového levelu je dôvod prečo som si ho tento mesiac kúpil, škoda, že téma nebola dlhšia, ale vynahradila mi to téma o doomovi.
  • cpu to všude, i když to nikoho nezajímá.. nakoukáno a načteno teho mám minimálně, ale doporučuju všema dvanácti prsty následujicí..

    Welcome to the N.H.K.
    Shigurui (manga)
    z klasiky třebas GitS, Akira, Evangelion a samozřejmě vše od studia Gibhli! *3*
  • Tilwaen
    Dobrý díl *4*
  • Chvalim znalost anime Haibane Renmei!!!
  • Mart9
    Je to odborník.
  • Chim
    Rád bych touto cestou poděkoval Petru Poláčkovi za jeho krásné, teplé, lidské slovo na adresu "jablíčka" v čase 0:00:45 *1*
  • DLC není to samý jako datadisk (Expansion pack)!
  • Dnešní nejlepší moment je někdy kolem jedenáctý minuty, když si Pavel hraje s barevným kontrastem a udělá z Fight Clubu takový Dark Souls mezi podcasty. *4*
  • Dnešní nejlepší moment FC 1:03:46, Pavel zase perlí :D
  • Zdravím lidi, chtěl bych se zeptat na váš názor k remaku FFVII - a to jestli výjde ještě na této generaci konzolí. A jestli square nepřichystá i remake VIII, protože si myslím že s třináctým dílem(a těmi přídavka) neudělali moc dobrý dojem na své hráče. Někde jsem četl, že remaster FFX vydělal víc než FFXIII-2 a to o něčem vypovídá. Myslím, že FFVIII se jako jedna z mála her může měřit s FFVII. Dík za názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit