Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja za ten 5 mbit platím mesačne v prepočte asi 500 SK, teda 15 euro, je to dosť na to aký je to pomalý net, keď si to porovnám trebárs s optikou od UPC kde je 150 mbit za 19 euro tak ma ide šlak trafiť...
  • No, že Half Life 3 nikdy nevýjde...Valve má momentálne úplne iné priority, než je tvorba hier.
  • Mart9
    Proč myslíš?
  • Inquisitor
    Jo kámoš měl taky jeden vadnej disk.
  • Sr_Lobo
    Njn, ne kazdej ma tu kliku :) a to buchvi jakej bude net na dalsim miste kam se budu stehovat...
    S tim GTAckem to byl nejakej vetsi prus-svih, pamatuju si ze v prodejne mi davali cislo at zavolam prino do cenegy a tam mi rekli, ze pri lisovani doslo k chybe na zarizeni a meli kolem 10% vsech vylisku spatnejch. A to je vskutku slusne velky cislo zmetku, kdyz v baleni mas tolik disku. *9*
  • nightborne
    Sakra, nezávidím... já používal roky DSL od O2, jenže když tu, dementi, kopali kabely, tak je položili nějak zhůvěřile, vytvořili epesní smyčku a já tak měl vzdálenost od ústředny asi šest kilometrů, i když od ní fyzicky bydlím jenom dva. Paráda.

    Před měsícem jsem přešel na jednoho poskytovatele bezdrátu, kterej to tahá přímo z optickýho uzle, v pohodičce si sedím na 50/50Mbps za 500,- a konečně nemám chuť každej den pětkrát rozšlapat router =).

    edit: Hergot, by mě zajímalo, jak to GTAčko dělali, taky jsem tam měl jeden vadnej disk.
  • Tak to pak nic jiného nezbývá. Já bydlím jedno patro nad svým pracovním místem, takže když už potřebuju na net tak si zajdu do práce. Já provozuju underhome office. *3*
  • Sr_Lobo
    No ja net bohuzel potrebuju, jak ja tak pritelkyne delam casto z home officu. A to bys nerek, ze v Ricanech u Prahy to bude s netem tak spatny. Vyzkousel sem 6 poskytovatelu, vetsina ani nezkousila merit signal. O kabelu si muzu leda tak nechat zdat. No vidis, este sem si zrovna vzpomel, ze jim tam musim jit zavolat proc mi zase rychlost spadla na tretinu *15*
  • Tak to je teda síla. Já měl 20MB/s za 600Kč a zdálo se mi to drahé, tak jsem připojení zrušil a jsem doma bez netu. :D Též se to dá. *3*
  • Sr_Lobo
    Mno vim jak se cejtis, mam realne tak 800kB/s za 690,- mesicne, protoze na nasem miste proste nic lepsiho neni. Ze stejnyho duvodu sem si kupoval GTA V v krabici a jaka byla pak ohromna radost kdyz disky 4-6 byly spante vylisovany *16*. Petrovy arguemtny o tom, ze rychlej internet je dneska stanards, sou trochu sobecky a pragocentricky. Sam sem v praze vyrustal a zvykl sem si na to jako standard - prestehovani kousek za Prahu me tezce vyvedlo z omylu.
    EDIT:Mela to bejt redakce na Lunka.
  • Pravdepodobnosť, že STEAM zanikne je skoro tak rovnaká ako pravdepodobnosť, že výjde Half Life 3.
  • a tim chces rict, ze bez steamu by mensinova obsese ke krabickam vydrzela naveky?

    pokud nekdo distribuuje hry online, tak pouziva stejnej/podobnej model ps+, origin, windows live, uplay, taky si je nezahrajes offline bez nakyho jejich klienta nebo dokonce jejich hw, takze zrovna tohle se tezko da steamu vycitat, mozna by se to bez nej objevilo pozdeji, ale urcite by se to objevilo tak jako tak
  • tak o tomhle jsem uz mluvil snad 100x, poprvé hned jak zacal byt steam popularni. na steamu nevlastnite nic, az zanikne, o hry proste prijdete. jedina sance jak si je zachovat je poridit si při koupi i pirátskou kopii a tu nekde na necem skladovat.
    Lidi jsou desne nepoucitelny a nechali steam rozjet na plny obratky aniz by uvazovali, ted uz je pozde, jsme tam všichni, bezbrany jak holatka v hnizde:)
  • Standartní vyblbnutí? Ber si že yt video v 1080p ukousne cca 10Mbit - zkus mít v domácnosti tři lidi z nichž každý má své zařízení a už v tom lítáš :D
  • No otázka není jestli je to hodně nebo málo. Otázka je, co za to. Jestli dáš za internet víc než 500 - 600 kč/měsíc a máš ho na takové to standardní vyblbnutí, tak pak je to moc.
  • Jinak tady námátkové měření...

    http://www.speedtest.net/my-result/4642161493
  • Jack1947
    To ne ale zas 40-50Mb/s stačilo by, prostě chceš na něco kouknout a máš to doma do pár minut atp... jistě je to až moc.

    Psalsi 75 a tady to ukazuje 89... mimo špičku ne? i tak přehnané jen pro jednoho člověka lol...
  • Mám to celé pro sebe a čas od času si "uchrochtnu"... Pro běžného smrtelníka je to téměř nevyužitelné, ten by si vystačil i s nějakými 10-25Mbit symetricky - ale zkus dělat foto, video, používat virtuální uložiště a vzdálenou správu a začne to nepěkně drhnout...
  • Jack1947
    Stačilo by mi 50Mb/s nebo 40 75 je až zbytečně moc... akorát pak člověk tahá furt něco coho ani nezajímá.
  • To je tedy potvrzeni *15* *15* *15* uplne se to ted potvrdilo, jen co je pravda !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit