Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i kdyz proti nemu jinak nic nemam, tak je pravda, ze obcas pusobil dojmem nastrcenyho agenta z pologyonu, resici udajne mysoginy, soulozici redaktorky apd. problemy prvniho sveta
  • Feministické řeči nechybí. On tam byl často a proto ty jeho feministické řeči byly časté a otravné. K tomu přidával jeho politické komentáře a další jeho problémy. To se opravdu hodilo ke hrám.

    Poté jsem poslouchal podcast a bylo to: o hře, o hře, grygarovo okénko, o hře, grygar komentuje politiku, dotazy....Tak jak to je: Pavel + ostatní to je lepší. Je to o hře.

    K jeho délce absence....Každý to má jinak. S takovou věcí se stejně nakonec vyrovnáš, protože nelze nic dělat a ani to změnit. Jede se na kolotoči zvaný život dále. Čím déle jsi mimo = horší.
  • Omluvám se a upřímnou soustrast.Můj nevlastní otec zemřel asi před 2 měsíci.Strašná tragedie,tudíž vím co Lukáš prožívá.Přeji ti hodně štěstí Lukáši.
  • http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrela-jana-grygarova-07i-/hudba.aspx?c=A150803_120805_hudba_vdr
  • Jaká tragedie?
  • Lima
    Zajímalo by mě, jestli Lukáš Grygar, po té nedávné rodinné tragédii, se kterou je konfrontován, bude mít náladu v dohledné době zase přijít do podcastu. Docela mi tam chybí, ale jeho absenci vidím na dost dlouho.
  • njn, pokud to vsude recenzujou fanboyove, co radi stealth, tak se neni cemu divit, to mas nejmin dva body navic

    a pokud mas vyhrady k omezenym nepratelum, tak te odbydou s tim, ze to je presne v duchu serie mgs

    its not a bug, its a feateure *5*
  • Už ten fakt, že je kolem MGS tolik..no všeho..je absurdní, vždyť je to slabý, bez té marketingové masáže by si toho všimli akorát tak PSkaři, jestli nějakej PCčkář tvrdí, že ho to baví, a je mu víc jak 12, tak mu to jen těžko můžu věřit. Pokaždé, když mi to po pěti výstřelech napíše "Your suppressor has worn off" můžu se smíchy potrhat. stejně jako "stealth", kdy běhám 10 metrů před týpkem a mu se 10 vteřin naplňuje bar, než mě uvidí - a to v lepším případě. v tom horším jen stojí jak s klapkama na očích. nejsem konzolista, ale jestli tohle má být jedna z top konzolovejch her, tak tuším, že o nic nepřicházím.
  • Sr_Lobo
    Presne to samy me napadlo, kdyz sem se podival na jeho twitter. Lepsi rict, ze Karel nema cas a radsi do toho politiku netahat vubec.
  • Ty asi tak trochu meleš z Hradu, viď... Měl by jsi se z té virózy vyléčit.
  • tak diskusia na kvalitu dnesnych hernych webov, respektive ich obsahu, mi pride dost schizofrenna vzhladom napriklad na obsah recenzie na MGS V.
  • Bounty
    Myslím, že se dá domyslet kde je, řekněme, že nepochopil, že v dnešní době říkat vlastní názor je špatné. Každý má vědět, že je lepší souhlasit se vším co nám řeknou média a slepě věřit, že dobročinost, tolerance a rovnost všem je správná cesta. V ideálním světě by byla... v tom světě, ale nežijem
  • Kde je Drda? Ten by Vám o PR kampaniach povedal svoje, tie Vaše omáčky, ako to zaobaliť ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit