Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam bude hezky, žádný chladný vlezlý šedý podzim, a kluci z Games by nás mohli za ty našetřený miliony z úplatků za přestřelená hodnocení všechny pozvat *1*
  • frantisek_nejezchleba
    jedině, že by k tomu hrál Paul Bulva.
  • já bych to udělal na Ibize
  • Stejne te prozradi pritepleny "heleeeeee"
  • frantisek_nejezchleba
    Praha
  • Nudný
  • MickeyMutant
    Poďte vymyslet místo pro ten dvě stě padesátej podcast. Lidi to už prej nechtěj v Praze. // Co je špatnýho na Praze? // Posluchači chtěj změnu. A taky se nám tam potáhne mnohem míň lidí, když to bude v ňáký zadeli. Budem moct zachlastat sami bez rizika, že nás někdo bude prudit nebo vyfotí pod stolem jako minule. // Co ta Plzeň? Znám tam hospůdku, kde čepujou Staro... // To je moc blízko, tam ty vytrvalý dorazej, mysli, ne? // Tak to uděláme u Bacha na dědině, když nechcem, aby tam někdo trefil. // Šílíš, bych si tam eště natáh ňákýho psychopata, proboha. Ať si to udělá sleepless v rodnym hnízdě, když je se všema jakoby takovej bratr. // To v žádném případě. Můžu to ale dohóknót v Brně, to je hned vedle. // Kdeže? // V Brně. Z Čech se tam nikdo přes dé jedničku nedostane, to by musel vyjet minimálně den předem, a internety končí na Vysočině, takže nás místní v podstatě nemohou znát. Šance, že by někdo přišel, je naprosto minimální. // Paráda! Takže rozhodnuto. Brno!
  • Metro klidně říkat můžeš. Ale skončíš pravděpodobně na Poštovské *3*
  • Keyz
    Stačí neříkat slova jako: metro, tramvaj (je to šalina), vesnice.

    To je pak problém *15*
  • Chim
    To vstávání z hrobu poznáš časem, to je spíš věkem *1*
  • Sr_Lobo
    To musej bejt dobry mejdla jestli se probouzis v hrobce a s vidlema *5*
  • Chim
    Já to mám teda z hry.
    https://www.youtube.com/watch?v=CS6BX-gcJqw
  • Paulcz
    ale to je z filmu
  • Chim
    K těm hláškám z her... Když se ráno vzbudím, tak si jen tak občas pro sebe řeknu: "I live again."
  • Sr_Lobo
    Fajnovej FC, diky a uz se tesim na 250ku do Brna *5* snat tam my Prazaci moc nedostaneme po pi*i *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit