Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Bulir ano *5* .
  • Llour
    Petr Bulíř jako vždy perfektní *4* *4*
  • Mart9
    „Dal jsem tomu šestku“ *1* *1* Neuvěřitelnej borec
    • Draken69CZ
      Takhle Olejník recenzoval Order viděl ty krásný obrázky tak to jinak nešlo. Nebyl čas ptát se kdo je kdo *15*
  • Inquisitor
    Mistr Bulíř jako vždy na pohodu :)
  • Bulíř je záruka kvality.
  • Gordar
    Já už chci Michala Rybku *13* Začal sem odebírat i tu za*ranou Alzu, kterou jinak nesnášim, abych viděl Michalova videa *1*
    • Paulcz
      Jaká videa? :)
      • Gordar
        Alza má na YouTube kanál, a Michal pro ně tvoří videa. Skoro všechny :)
        • Paulcz
          Docela mile překvapili :)
    • Keyz
      Snad dorazí.
      Alza to je prostě *15*

      Byl jsem tam 3x a mám z toho skvělou zkušenost. Prostě jsem šel platit a nevím proč ale bylo možné platit pouze přes nějaký automat. Ten tam byl jeden velký. A nějaký expert platit něco za 20k a ládoval to drobnejma. Tedy trvalo to dlouho jako prase. Navíc ten automat fungoval pomalu. Ma*oři od alzy dělali, jako by to bylo normální. Do toho ty reklamy atd. Podruhé to proběhlo jinde OK a naposled jsem tam někomu něco vracel tablet do 14dnů a borec strašně zkoumal obal atd. A pak vyblekoval něco o tom, že obal je porušen a chce strhnou cenu. To bylo vtipný. Po debatě to vzal vrátil prachy jak měl...

      Tvl, to kdyby tam dali Ukrajinku tak sebere prachy najednou spočítá to a hotovo. *15*
      Neprofesionální přístup a lajdácká práce. Tyhle věci jsou příšerné.
      • VaZqeZ_EU
        S tím automatem mám naprosto totožnou negativní zkušenost. Ale v CZC *9*
        • Keyz
          Ten automat je strašná hovadina.

          V CZ jsem ho viděl (háje) ale tam šlo platit navíc i klasicky.
  • Kingo1983
    Konečne som sa smial :D Petr je úžasný hosť. *1* U mňa TOP - 49:40
  • TheGGG
    Bulíř působí tak nějak moudře, jako pan profesor. Je dobře, že tam máte někoho, kdo tomu dodá úroveň.
    • A ty už jsi konečně dospěl, že tu nepíšeš ty zapšklé srance jako obvykle?
      • TheGGG
        kdepak, zapšklé s*ance jsou to, proti čemu já bojuji. Hádám, že ty budeš jeden z těch lidí...
        • Jakých lidí? *7*
  • Lehce povrchni dil, ale dalo se to poslouchat. Zirafi kalhoty chci taky !
  • Víc takových hostů. Chování, inteligence, projev. Úplně něco jiného, než se dívat na nějaké přisprostlé divné individua pubertální.
    • Je to konzolista, nemáš s tím problém? *15*
      • Já to přeskakoval, takže netuším, ale když mluvil, tak mi přišel ok. Jinak je to jeho minus aŤ si to užije *1*
        • Stačilo si přečíst nadpis. Jan Bulíř o Destiny, Jan Bulíř o JRPG. Další plus je, že se těší na The Old Hunters, okamžitě mu dejte smlouvu.
          • tvl Petr Bulíř, už mi jebe...
          • nezáviď maxi. udržuj si úroveň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit