Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrovskeho by mal nahradit Bach
    • Dobrovsky je ok, umi obcas dobre vyvazit/kocirovat diskusi. Bez nej by se tam spaloval zbytecne cas na kohoutich zapasech.
      • S tím souhlasím, ovšem je vidět, že ho ono kočírování už tolik nebaví. Jeho gamesplaye i retra mám moc rád - je vidět, že si to opravdu užívá, ale Fightclub... zřejmě není už natolik zábavnou činností... Po tolika dílech se nedivím.
        • Taky musím říct, i když nerad, že ve včerejším FC mi Pavel přišel nějak těžce nesvůj, zvlášť v druhý půlce. Kdo ví, třeba v tom bylo něco výjimečnýho, po čem nám vůbec nic není a třeba se mi to jenom zdá. A třeba je to tak, jak říkáš ty. To uvidíme časem. V každým případě doufám, ať už se mi to zdálo nebo ne, že Retra se to fakt netýká. Pro mě je to jediný koukatelný a opravdu zábavný letsplay (já vím, gamesplay *1* ) a těžko na to shánět lepší dvojku, než jsou Pavel s Honzou.
  • Ale jo, dobrej dil. Kazdopadne sem zmeskal zivak ...precejenom, kdyz neslo nastavit pripomenuti na YT, tak clovek zapomene no.
    • Jack1947
      Zapomene na +-16:00 tak to je hoodně slabý výmluva přeci jenom berme v potaz že se takhle vysílá každý týden a opravdu vyjímečně a tím myslím fakt vyjímečně!!! od 5 ale to by avízovali předeem.
      • To se asi lehce říká, pokud jsi nezaměstnaná socka a každý den je pro tebe stejný, i když je to svátek :)
  • Bulíře na Games, místo Grygara!
    • Ten výlev je dost zbytečný, protože jestli sis toho nevšiml tak Lukáš sám vycouval z aktivni účasti v Games (až na Games TV) a je otázkou jestli se někdy vrátí.
      • Vycouval asi nebude zrovna nejlepší slovo, spíš z pochopitelných důvodů se nyní neúčastní.
        • Rozhodně jsem nechtěl aby to vyznělo pejorativně.
          • Jsem si tím jist, jinak bych reagoval jinak. Spíš bysme to měli včas utnout. ;)
        • Tak tak, kdo Lukáše zná IRL, tak ví proč je teď mimo. A docela se divím,že má na to,aby dělal i jen ten GamesTV každý týdne. Za co asi může smlouva. Jinak já bych na jeho místě jel na měsíc někam do Indie meditovat nebo tak něco.. *9*
      • já doufám, že se vrátí, sice s jeho názorama většinou nesouhlasím, ale jeho sloh se mi líbí...
    • proč ne oba? Grygar je v pohodě.
    • Tak, tak. HC hráč, hraje hry pořádně do doby než vše projde, recenze také píše poctivě a vše se tam o hře dozvíš. Neplní to nějakýma rečma okolo. Také nedává pravidelné politicko-feministické okénko ve FC. Drží se tématu protože k tomu má co říci. On ty hry jako jeden z málo dohrává poctivě a protože hledá i ty odměny tak to hraje i podohrání. Pak má více informací k tomu, aby něo ke hře řekl.

      Pan hráč a pan recezent. zeptáš se ho na něco ze hry kterou hrát odpoví, protože to prošel snad i pozpátku. Snad pro games bude něco dělat.
      • recenze pise poctive... to sedi po tomhle dilu 8)
      • MickeyMutant
        Kdyby byl měřítkem dobrého recenzenta fakt, že všechny hry "poctivě" dohrává a hledá achievementy, tak bude perfektním herním novinářem každý druhý blbec. Často bývá kontext a ty "řeči okolo" mnohem důležitější a zajímavější, než jaký endgame má pokořená new game +++++.
        • A co je tedy znakem "perfektního" herního novináře? Že hry moc nehraje, ale každý den si sjede RPS a kotaku, aby se dozvěděl, co je nového? To si můžu sjet sám. Kdepak, souvislosti jsou možná zajímavé, ale herní redaktor by měl především hrát, hrát a hrát. Je to přeci jeho zaměstnání.

          Je to asi jako kdyby divadelní kritik moc nechodil do divadla a spíš o tom četl články a povídal si s herci a režiséry. Hodně toho tak zjistí, ale to hlavní mu uniká.
          • MickeyMutant
            Omyl, jeho zaměstnání je psát o hrách, ne je hrát. Hraní je samozřejmě nedílná součást jeho práce, ale stejně důležitý je rozhled v oboru i mimo něj, schopnost vnímat souvislosti, zkušenosti, vláda nad jazykem a mnoho dalšího. Fakt, že hru vydusí "pořádně do doby, než vše projde", není ve výsledku vůbec podstatný. Podstatná je schopnost o hře zajímavě a fundovaně napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit