Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejne polovina tech nicku a komentaru je JayDee :D Serte na to, nikdo na secne podobny veci nedela. Nenechte se odradit par chybkama, ktery se vzdycky vbloudej. Mne to bavilo a nejaky problemy se zvukem muze yebat pes.
  • jó kdybych tam byl já, tak bych se hnedkom zeptal.. jestli konzole nebo pc, jestli 30fps nebo 60, jestli páčkovač nebo hlodavec, jestli fov 70 nebo 110.. to by byl fight club!!!!
  • Dost bylo Tafrobu, dost bylo Witchu! Dost bylo rapperu, co stoji za p!cu!!!
    • Miluju de-bilky, ktery pisou Wich jako Witch, vzdycky se jim moc smeju. A za druhy Wich je DJ a ne rapper.
      • Take to ma n@srat vic homoperu
        • Tak se to, jak muzes videt, minulo ucinkem. Ja se temhle negramotum zaostalejm jen smeju :)
  • Strasne moc preju tomu klukovi co dela MMO. To je enthuziasta jako hrom. Ten vedle neho to dela jen a jen pro prachy- taky samozrejme potreba, ale ten kluk je uplne jinej. Skromnej a umi. Ten co ho mentoroval byl na spatne adrese, protoze jeho projekt sleduju a vim, ze ten kluk to ma dobre v hlave srovnany. Kominita narusta a ma naslapnuto. Jinak Polacek opet nezklamal svou neprirozenosti. On uz jinej nebude.
    • Jen škoda, že takových her, kterou dělá, je už docela moc a upřímně tam nevidím v jeho projektu nějaký výrazný rozdíl. Kupovat to jen proto, že je to čech, to už dávno na mě neplatí. Ale už teď si zjevně vydělal dost peněz, takže dobrý pro něj. Přeju mu to. Jen bych rád vyděl něco nového a ne kopírování jiných her.
      • Chim
        viděl
        • MickeyMutant
          Pomni vyjmenovaná slova po "v": Vydět vyset vydličku, jak se vyklá na větvy
          • Z čehož viplívá, že se píše vijmenovaná slova, protože mezi slovy po "v" vyjmenovaná není.
            • Draken69CZ
              vy, vysoký, výt, výskat, zvykat, žvýkat, vydra, výr, vyžle, povyk, výheň a slova s předponou vy-, vý
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                už se na to laskavě vis... vikakej.
          • Chim
            No Vi vole, to mi ho teda vindejte. *1*
          • Tilwaen
            Tohle bolí číst.
  • R-BLOG
    "Strach/být sám sebou/ a pokrytectví,zdá se,je stále součástí velkého řetězu."

    Je velice jednoduché obvinit tamto či tohohle.laciná obvinění byli jsou a budou doménou slabochů skrývající se za maskami anonymity.Ano byl jsem zklamám,ale rozhodně ne přístupem známé moderátorské skupiny.Zhruba 70 lidí,140 očí a 140 uší nebyla schopna jako samostatná inteligentní hmota vygenerovat hlubší myšlenky,které by naši moderátoři náležitě zformovalli v zajímavé stěžejní téma.Došlo by k v zájemné synergii různých názorů ke prospěchu věci.Nic Z toho se ale
    nestalo.Proč?To nevím.Všiml jsem si jistého fenoménu:"Chovat se a vypadat dospěle",ale nemluvit tak.Za hodinu a půl poslechu jsem nenabyl pocitu,že bych slyšel něco zajímavého z ůst hostů ,a proto nerozumím obvíněním z řad z rádoby "komunity" na konto moderátů.Mé dojmy bych shrnul asi takto:Dva podivné světy.Jeden se smutnými zatrpklými obličejí.Ten druhý,jako by tam nepatřil.Apeluji tedy na vás jako na věrnou komunitu v lepší výsledek pro nadcházející Speciál.Prokažte,že nejste jen zbabělí asocialové kouzlící rádoby vtipná moudra.
    • Zrzzek
      Na speciálu jsem nebyl, ale když třeba FC sleduju po internetech live, nějaká "hlubší" myšlenka/otázka mě napadne až 2 hoďky po skončení *1*
  • Amylee.Anderson
    Máme vás rádi!
  • :) citat tieto negativne prispevky, ja by som tych hlupakov bil. Naco to pozerate???? Vyzerate potom ako ja ked nemam rad nasho Fica, ale sledujem kazdy jeho predvolebny program, tajne si ho vystrihujem z novin atd:) heh co ste za typy? Nejaki zvlastni profesionalni onanisti???
    • FC to bol OK ako byva vzdy. Mne chalani absolutne nevadia a su prijemnym spestrenim tejto sceny. Len tak dalej, aj zvuk bol super
  • s obsahem se da vcelku souhlasit, ale tvoje cestina neni ani na tech 3/10
  • Za mě naprostý propadák. Speciál by si určitě zasloužil výběr zajímavějších hostů, než nějaké dva noname břídily z garáže. Za druhé jste se velmi málo věnovali publiku hráčů. I celková atmosféra byla taková nucená a nebyl z vás cítit ani náznak jakékoliv profesionality. O problémech se zvukem raději ani nemluvě... Suma sumárum byl pro mě tento speciál nudnější a horší než běžný díl pořadu.
    Hodnotím 2/10
    • A ze neudelas neco lepsiho ty... Kazdej tejden na to cekas jako na smilovani, abys to pak mohl zkritizovat. Je mi te vlastne trochu lito.
    • Coffin.Corner
      Za prvé: Jsou to herní novináři, ne herci, kteří podají profesionální výkon i když jim zrovna vyhořel barák.
      Za druhé: Jejich prezentace není divadelní představení, za které si vyplázl pětikilo, díky čemuž bys měl mít pocit že máš nárok žádat adekvátní audiovizuální zážitek za všech okolností. Nic za to od tebe nechtějí.
      Za třetí: Spolupráce s publikem musí být vzájemná. Do diskuze se dokola hlásili dva tři lidi a zbytek se nějak ostýchal...
      Za čtvrté: S výběrem hostů si mohli dát trošku větší práci, to je pravda, ale FC není zase tak prestižní pořad aby se celebrity v sobotu odpoledne trmácely na "výjezdní zasedání do Brna" *3*
      • Líp se to snad říct nedá. Osobně jsem teda spokojen i s hosty, i když je pravda, že od hosta v růžovém jsme se vůbec nic nedozvěděli. Příště to chce dudlík s wifi. *5*
    • Ehm, jeden z tech bridilu ma za sebou uz velice slusnou karieru a druhy prakticky sam rozjel dost komplexni survival MMOcko coz je neco na cem si vylamalo uzby uz par mnohomuznych studii slozebych z radoby veteranu...
      Navic skladba hostu je zavysla na tom jestli jsou ochotni prijit potazmo priject kdo vi odkud kdyz se akce konala v Brne - tusim totiz ze kluci jsou lokalni.
      Co se tyka hostu tak publikum bylo celkem pasivni mela kamera koukat 10 minut do ticheho hlediste?
      Atmosfera rozhodne nebyla nucena coz ti urcite dosvedci ta zhruba stovka lidi co tam byla a o profesionalite a problemech se zvukem... vzdyt to prece uz patri k folkloru zivych prenosu z games ne? :) (je fakt ze s tim by kluci mohli zkusit do budoucna neco udelat, aspon nejakou zkusebni proceduru pred vysilanim) Ale bavime se tu o spravodajskem webu zalozenem zejmena na psanem slove ne o internetove televizi tak to zas tak nehrot.
      Ze te dil nudil to je plne relevantni i kdyz znacne subjektivni nazor, stane se, neni kazdy den posviceni...

      Kvalita a smysl prispevku 3/10 *3*
      • Jako sorry ale má pravdu, tvoje reakce je prostě směšná. Nehledě z těch to lidí si na zadek nesednu, prostě normální lidi, nevidím na nich nic zvláštního aby byli ve speciálu.
        • Zrzzek
          Dobrý, je to směšný... Nějaký argument? Že si z těch lidí nesedneš na zadek? Jeden je veterán československý herní scény, druhý dělá na MMORPG úplně sám a vypadá to dost k světu. Koho by sis představoval? Hlavně jsi tam mohl být ty sám, v tom spočívá ten speciál...
          • Argument je asi ten, že si nesednu na zadek z člověka co děla hloupé hry... Teď je jedno jestli to je WoW nebo to jeho "slavné" MMO. (ani neznám název) Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři. Tohle je můj argument a platí to globálně a to včetně Vávry. Je spousta lidí co by si zasloužili větší pozornosti, místo toho se děcka krmí těma to pseudo "hvězdama".Než mě začneš bez důvodů urážet, tak akceptuj fakt, že toto je můj názor na společnost a nic s tím nenaděláš.
            • Jack1947
              Myslel asi sebe ale proč tam tedy nebyl? hehe.
            • Zrzzek
              Neurážel jsem tě předtím, nebudu ani teď. Toto je web o hrách a Fight Club je pořad o hrách, kdo jiný, povolanější, by tam měl být? Pokud ti hry připadají hloupé, jsi na špatném místě...

              " Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři." - Tohle jsem moc nepochopil. Jako že bys tam raději viděl nějaké youtubery? Tuhle scénu nesleduju, ale Jirka Král byl v 243 díle a Martin Rota ve 247. Oba kluci byli fajn, ale byli tam v podstatě "teď".

              Ani Martin Mastný a ani Vláďa Geršl nejsou pseudohvězdy. Oni nejsou ani hvězdy. Jsou to prostě vývojáři. Mají nějaké zářezy. Mají co říci k tématu.

              Zkus být prosím trochu konkrétnější s tím, koho bys tam chtěl jako hosta.
  • Technická stránka věci je naprosto otřesná, amatérská, pánové... To opravdu nešlo sehnat jeden bezdrátový mikrofon pro publikum a vše sladit - ?SLADIT ALESPOŇ VAŠE VLASTNÍ HLASITOSTI?

    NA TOHLE KOUKAT NEBUDU!
    • Vsak nekoukej, nikdo te nenuti, jinak pokud se nepletu tak bezdrat ze zacatku meli a desne hucel tak se na nej vyprdli...
      • Asi těžko čekat od břídilů, kteří za chodu, pod napětím, přepínají mikrofon, že budou něco vědět o zpětné vazbě.

        Je to těžce pod průměrnou úroveň současné i amatérské youtube produkce...
        • Kvůli tomuto si AdBlock rozhodně vypínat nebudu, už navždy, pánové...
          • Urcite je to strasne sere :D Ty bys to udelal lip, ne ? Tak muzes klidne zacit.
            • Zrzzek
              Já úplně vidim, jak má zdvihlej ukazovák a tváří se jako přísný otec *1* *1* "...už navždy, pánové..." *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit