Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Muzu tam dojit rozbit Olejnikovy drzku?
    • jnsCZ
      Rozhodně doraž, chci tě vidět! A žádný trapný výmluvy! :)
      • To byste museli jeho mamince slíbit, že bude do půl osmý doma.
        • A ještě ho doprovodit domů, aby nešel po Brně sám.
    • tobě už dočista hráblo ne?
      • Lukass
        Kdo to nepopchopil tak si delam srandu to me za to fakt nestoji
        Pravda ale je ze to mam kousek od baraku a jit tam, asi bych byl lehce vulgarnejsi, a rekl bych jm co si o nich myslim
        • škoda že tvému humoru rozumíš asi opravdu jen ty sám
        • Ty jsi Brňák? Tak počkej až si tě někde odchytím, nácku podělanej.
        • x_ander
          Myslím, že neřekl.. *1*
    • A proč by jsi to dělal?!
      • Buď má psychické trauma a v noci se počurává z toho, že dal dobré hodnocení hře, kterou on nesnáší (více pravděpodobné) anebo dal špatné hodnocení hře, kterou on miluje.
        • Anebo si dovolí jen na ženský a vypadlo mu písmeno ve slově "družku".
          • Myslíš Karla? Ten by ho přepral pupkem.
          • xDragunov
            V pořádku, vezmu si s sebou do Brna pravidla pravopisu, a útočník bude efektivně zapuzen. :)
  • Tilwaen
    Jestli to bude ve stejné budově, ve které měl před dvěma týdny Pavel přednášku, bylo by dobré zajistit volný vstup do budovy, abychom nemuseli shánět člověka s povolením na ISICu nebo vyrušovat obsluhu kavárny. Zarážka do dveří by mohla stačit *4*
    • Luke
      Je to ve stejné budově. O otevření vstupu nebo o pravidelné vpouštění lidí dovnitř se postaráme.
  • Je to dost narychlo, ale Brno mám asi 100 kiláků, takže kousek hoďka cesty, tak uvidíme, jen by mě zajímalo jak je to s kapacitou míst, můžu přijet případně jen tak na slepo, když to vyjde nebo je třeba se nějak předem ohlašovat, registrovat ?
    • Luke
      Kapacita je +/- 100 míst plus sezení na zemi. Neočekáváme ale takový nával. Dovnitř se všichni dostanou ;)
  • ze bych si zasel pro autogramy a selficka na FB? *2*
  • Rád se kouknu na záznam, ale do Brna jezdím kvůli 2 věcem a vy nejste ani animefest ani to nepořádáte na výstavišti (které je fakt bombastické a to říkám jako pražák co je ve veletržním paláci jako doma), ale chápu, že pronajmout si rotundu kvůli natáčení podcastu není levný špás *1*
  • VaZqeZ_EU
    Co tak někdo pro naše hochy donést varnou konvičku jako krásný "předvánoční" dárek?
    I'm just saying... *2*
    • MickeyMutant
      http://i.imgur.com/8uIL31R.jpg?1
    • Prosím už dost o konvičce, po dvou měsících v každé diskuzi o FC už to není vtipný...
      • No počkéj, konvička je takový Dark Souls mezi diskuzními tématy. *13*
        • Jakoze je to nuda?
    • Myslím, že konvici si můžou koupit sami když budou chtít, jsou to dospělí lidi.
    • Tilwaen
      Klidně přispěju, pokud se někdo chopí iniciativy *1*
  • Zrzzek
    Ta poznámka "konzumaci v hospodě neplatíme" mě rozsekala *1* ... Já tou dobou pojedu do Tábora na hokej, takže kouknu ze záznamu... Tak si to užijte a pijte s Mírou! (a s Petrem a Martinem, Pavlem a ....) *1*
    • Pan_Klobouk
      Majitel hospody bude asi neprijemne prekvapen. "konzumaci v hospodě neplatíme" Na druhou stranu, nemuze rict, ze nebyl upozornen dopredu. A umelci z Prahy take neprijedou kazdy den. ;)
    • Ono asi je lepší, aby bylo dopředu vše jasný. *1*

      Já taky bohužel nestihnu ani přímý přenos, tak se přidávám k přání, aby si to všichni užili. A doufám, že pak ze záznamu uvidím, jak vám po tý slíbený Chlupově pálence rostou chlupy i na chlupech. *1*
      • Sr_Lobo
        Chlupovi po ní naopak vypadaj všechny chlupy a to nejen z ohambí *3*
        Ja se bohužel taky nebudu moc dostavit i když sem se fakt těšil (oslava jubilea v rodině).
        Tak holt příště.
        Všichni si to užijte!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit