Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Jak se ten člověk pořád směje svým vlastním vtipům.
    • Sr_Lobo
      Co ten unravel vubec ? Dohrano, kolik casu to zabralo a stalo to zato ?
      • Mart9
        Odehrál jsem hodinu, bohužel jsem na to kvůli práci neměl víc času (ani tady jsem tento týden nebyl tak aktivní). Fakt se mi to líbí, takže si chci to hraní užít a ne to hrát nějak ve spěchu, proto čekám zase na vhodný čas. Zatím tak platí mé první dojmy, které jsem psal do bleskovek. Mrzí mě, že ti teď nemůžu dát víc infa.

        "Tak jsem rozehrál Unravel, mám za sebou hodinku, řekl bych, že celkově budou tak 4-5. Je to stejně pěkné a roztomilé jako na videích, ovládání je docela intuitivní a rychle jsem si zvyknul. Hádanky zatím nejsou nijak těžké, tak akorát, aby to nebrzdilo pohodlný průchod hrou. "
  • Mart9
    Od 1:31:40 Petrovo absolutní znechucení a pak ten pohled za kameru *15* *15* *15*
    Až jsem ho zalitoval.
    • MARTASLJ19
      To bolo riadne neprofesionálne, ak ho to nebaví tak nech sere na fight club....
    • Muzete mi to nekdo vysvetlit? Vubec jsem nepochopil co bylo na dotazu nepatricneho, ze byla tahle reakce..
      • Nu asi Petra sejří, že všichni hrajou XCOMa a přitom je uzávěrka za dveřmi! :)

        Co se týče dotazu, tak závadný nebyl, spíš zbytečný..
        • Proč zbytečný?
          • protoze redakce neni google
            • přesně tak..
    • Draken69CZ
      Jj není nad to když děláš něco co tě baví.
    • No jo no, nesnáší čtenárske dotazy protože námi pohrdá...
      • p.s.
        nehovoriac o tom že je to neprofesionalne voči hosťom
  • Od té doby, co Fiolu znám z videí, pořád si říkám, že musí něco brát. To jeho nadšení, pozitivní přístup a energie je neuvěřitelná. Jako upřímně mu závidím. Líbí se mi to. Vždycky mě nabije energií. Podle mě dobrý host, když si člověk zvykne na tu jeho energii a projev. Je to borec a osobně před ním smekám.
    • chtělo by to někdy do podacstu pozvat vavru a fiolu společně :D :D
      • ale jak zacal o tom the sims tak uz sem si myslel ze pavel udela s fight clubu fight club *15* *15* *15*
  • Tady je zas komplexu a mindraku na nekolik diplomovek z psychologie...
    • Fiolo?
      • No jo, uplnej Sherlock...
  • Kdy bude nějaký skutečný odborník? Třeba Viktor Bocan? Nebo někdo z Army? Ten tam snad nebyl nikdy co jsem hledal googlem
    • Redakce lidem do Bohemky psala a nejsem s jstý, jestli buď odmítli anebo ani na maily neodpověděli. Bocana prej taky taky zvali a jak vidíš, taky se nedostavil.
      • Tak toho programátora jak makal v Nvdii a dělá u WH. Ten se také vyzná co jsem ho slyšel mluvit.
        Pak by mohl reagovat i na technické dotazy.

        To je pořád samej Vávra, jako by ve WH makal sám.
        • Nemas to obracene? Programator co delal ve WH zdrhnul radeji do nvidie
          • Nevím jestli tam stále pracuje, ale měl přednášku na youtube a v tu dobu pracoval ve WH a předtím v Nvidii.
  • Fiola je trošku divný týpek, ale co si budeme povídat, to není v tomhle oboru až tak výjimečné. Jeho hry mě moc neoslovily, ale každopádně měl svoji vizi, šel si za ní a něco dokázal a evidentně s tím nehodlá přestat a za to mu patří respekt a přeji mu, aby se dařilo i nadále.
  • Já chci abyste pozvali JDho *1*
    • Mart9
      A je s ním někde podcast nebo nějaké video? Mně by zajímalo, jak se chová a vyjadřuje jinak než od klávesnice...
      • PreidaQ
        Eurogamer měl nějaký podcast, ale nemůžu se na jejich díly u nich na stránkách dostat (asi už je smazaný). Možná tady v tom se někde vyskytuje: http://uloz.to/hledej?q=eurogamer_cz

        PS: Tak nic, to byla nějaká chyba u mě. Podcasty na EG normálně fungují.
      • jnsCZ
        Nikdy jsem tu nebyl

        https://www.youtube.com/watch?v=xYV5NdCutO0
        https://www.youtube.com/watch?v=ObftJW81L5Y

        A tihle tu taky nebyli (a neznám je)
        https://www.youtube.com/watch?v=zr9Mf481TdU
  • Fiola a Baty jsou sympaťáci, nějak nechápu ten hate
    • S Baty problém nemám, ale pan Fiola mi až strašně moc připomíná bývalého spolužáka, co vždy všechno věděl nejlíp, smál se vlastním vtipům a musel být středem pozornosti jakkoliv trapnej bude..
      • Spousta lidí nemůže ustát, když je někdo chytřejší, to je běžný jev ve společnosti. Jak řekl Wilde, mám rád nepřátele pro jejich inteligenci.
    • Mají úspěch a dělají, co je baví a jsou z toho šťastní. To spoustu lidí doslova S E R E. Já jim to přeju. Nidko jim nic jentak nedal.
      • njn, lidi viděj ten úspěch, ale už nevidí tu dřinu co stála za tim. říkal že na tom dělá 8 hodin denně 6 dní v tejdnu, teď v době kdy už je to relativně zaběhlý a všichni vědi co maj dělat, začátky musely bejt o dost krušnější
        • Tak zase na druhou stranu těch 8 hodin denně je trošku jiná práce než klasických 8 hodin v běžné práci, že ano? To nemluvím ani o zcela běžné práci 9 i 12 hodin denně. V tomto bych z toho zase nedělal nějakou extra dřinu. To samé vztahuju na práci šéfredaktora tohoto webu, což také nepovažuju za dřinu.
          • Tilwaen
            Že jo. Taky se divím, proč třeba v každé větší IT firmě najdeš odpočinkový kout, je to přeci běžná práce jako každá jiná. Tak jako u pásu si odpracuješ rukama to, co máš, tady prostě jen rukama naťukáš čitelný, snadno udržovatelný, z fleku funkční kód. Vůbec to není něco, o čem bys musel nějak dlouho přemýšlet, nedej bože složitě algoritmizovat nebo nějak improvizovat, když něco nejde tak, jak jsi zprvu zamýšlel. Taky to není něco, co by ti leželo v hlavě celý den, je přeci blbost si tahat práci domů. Ještě srazit platy na průměrnou hodnotu a budeme žít v téměř ideálním světě.

            Neber si to osobně, ale srovnávat práci v IT a (převážně manuální) dvanáctihodinové směny prostě nejde. Obojí je vyčerpávající, každé jiným způsobem. Za 8 hodin denně a 6 dní v týdnu má Fiola můj respekt, byť si za něj nic nekoupí.
          • No jo, to není přece žádná práce, vždyť on jen 8 hodin sedí u PC a čumí do monitoru. Nahnal bych ho do Michelinky tahat gumy, to by teprve poznal, co je to práce. Mimochodem, co znamená to "jiná práce" a "bežná práce"?
  • nezmiňoval se Fiola zda bude dělat další hry?
    • Jo, maj v plánu něco dalšího udělat. Prej ale už budou cílit hlavně na konzole či co.
    • Bude BrownHole *1*
  • Ale tak ja bych na ne zas tak prisnej nebyl, když se to vezme objektivne tak Fiola urcite znalosti ma a rozhodne mu nechybi zapaleni pro věc a byla by krivda o Batty tvrdit ze nemá o hrach co rict, protože je hraje docela aktivne stejne jako většina lidi tady. Sice si nejsem jistej jestli je nutny je videt tak často ale holt Vavra asi jen tak neprijde když se s Polackem minule malem porvali:)
    navíc on ten zenskej pohled na hry je z jistého uhlu celkem zajimavej:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit