Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduche reseni pro vsechny anonymni borecky - kdyz se vam neco nelibi, nelezte tam a necumte na to...nemusite mi dekovat...
  • R-BLOG
    "Trhati Fioly dynamitem"

    Zuzana Cinková se jednodnoho dne stane dobrou Ctihodnou matkou.Hloupé výlevy pomatených futárů necht skončí v rozptylu.Fiola je zvláštní materiál.Trochu namyšleného ego,špetka ambicí,něco málo tvůrčí invence,to vše zabaleno ve věčném ůsměvu. V jádru tvůrčí typ schopný přenést svou kolektivní vizi do uspokojivého celku.Fiola a blackhole je stejná entita,něco o sobě navzájem prozrazují.Black hole je naprůměr podpořený "proslzeným" marketingem.Blackhole je nevyřčená otázka.Blackhole je nadšení s příslibem něčeho nového.
  • Koukám, že mi smazali komentář, a to jsem si dovolil jen napsat, že redaktoři na tom nejsou rétoricky moc na výši. :-)
  • Jak jsem viděl opět ty dva šulíny okamžitě jsem to vypnul. Nicméně musím podotknout, že se mi nelíbí chování Games. Jednou zazněl v podcastu dotaz, zda nemůžou pozvat někoho z hrej.cz, na to se většina osazenstva ohradila, že jako je naprosto nesmyslné zvát k sobě konkurenta. Dobrá, toto tvrzení naprosto chápu a je vcelku logické ALE můžete mi prosím někdo rozumě vysvětlit proč OPAKOVANĚ sem leze INDIAN ? Nejen, že je nesnáším každým kouskem těla a vyhýbám se jim co to jde a pak najednou zase vidím tyhle xichty tady! Opět platí dvojí metr...
    • Pozvat třeba Jardu Möwalda by bylo super. Kvůli němu poslouchám hpod.
      • PreidaQ
        Já zase nechápu, proč kohokoliv z nich zvát do Fight Clubu. Kdo chce, poslouchá hpod (který je nasazením účinkujících podle mě někde úplně jinde než Fight Club a díky tomu nepůsobí jako sešlost lidí, krátících si čas před důchodem) a kdo nechce, má Fight Club (popřípadně oboje).
        • Tilwaen
          A to já bych byla pro, aby zde byl občas hostem někdo z hrej, nebo naopak někdo z FC hostem v hpodu. Kdyby si všichni měli hrát jen na svém písečku, tak tu koneckonců nemáme hosty vůbec žádné. Na některé hry by to mohlo vnést zajímavý náhled. Žádná zlá krev mezi nimi (snad) také není, takže proč ne?
          • PreidaQ
            Já si také myslím, že mezi nimi žádná zlá krev není, ale koneckonců je Hrej pro Games největší konkurent. Kdyby pozvali někoho z Hrej, tak je to prostě takové uznání, že ta největší konkurence to dělá dobře. Podle mě je v tom prostě jakási chlapská ješitnost.
            • zas tak žhavá ta konkurence nebude když mají externisty kteří píší pro hrej i pro games
        • jj, průměrný díl Fight Clubu zní zase jako sešlost lidí kteří právě vychodili základku... vole prostě o hrácn nic nevim ale prostě vole o nich mluvit budu vole chápeš ne prostě?
    • taky polačka nemusím ale pavla bys šulinem nemusel volat...
    • Ronox
      Možná, protože nejsou přímá konkurence, jako hrej? Přece jen Indian je pořad, který běží v televizi a na YT, zatím co GamesTV je na Streamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit