Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Přesně jak řiká tuma prostě zodpovídat xkrát přeloženej dotaz se přejí každému no.
  • Tilwaen
    Když se zeptám přímo v chatu na něco podobného ("nejoblíbenější x"), obvykle nadhodím nějaké tipy, aby se kluci měli od čeho odpíchnout. Což se stejně mine účinkem, když ten dovětek nakonec nepřečtou... *2*
  • Fight Club sleduji pravidelně a jsem si naprosto jistý, že se tyto dotazy na téma "Kdo, co, jak a proč je nej" přeskakují s otrávenými výrazy zkrátka jen proto, že tu byly snad již tisíckrát. Samotného mne to již unavuje a to nemusím nijak reagovat, jen poslouchám.
  • Tak z chlapců už několik dílů přímo vyzařuje že by potřebovali pauzu, je vidět jak je točení FC unavuje.
    K těm otázkám by šlo přistupovat tak že na živo se bude odpovídat jen na otázky kolem tématu daného FC, protože to bude mít alespoň jeden člověk ve studiu právě nastudovaný a ještě v paměti. Na zbytek otázek by se mohli kluci připravit předem aby pořád neházeli tyhle zaskočený výrazy a nepřicházely trapné chvilky ticha. Já vím, je to práce navíc a času má každý málo, ale pozvedlo by to úroveň. Bylo by to zajímavější a možná by bylo i více těch vytoužených odběrů.
  • MikeR
    Jo, vypadá blbě, když se otázka přečte a odmítne se vypovídat. Nebo i když bez čtení nahlas říkaj "tohle ne... to taky ne..." V tomhle s tebou jedině souhlasím.

    Ale myslím, že hlavní důvod ani není, že pro diváky jsou tyhle dotazy nezajímavý (byť úplně klidně usnu bez povědomí o tom, kdo má kterýho oblíbenýho záporáka). Problém je spíš v tom probírat v hlavě tu dlouhatánskou řadu her a vzpomínat. Čas věnovaný pořadu není neomezený, takže je to asi myšlený spíš tak, že není divácky atraktivní koukat dokola na to, jak se posádka usilovně snaží vzpomínat. A stejně, když máš s hrama stráveno tolik let, nemůžeš vybrat nejoblíbenější něco. To je stejnej nesmysl jako vyber nejoblíbenější film, knížku, album. Nejde to, po třiceti letech poslouchání nemáš nejoblíbenější album. Máš jich aspoň dvacet, třicet, každý z jinýho důvodu. Stejný je to s hrama nebo jejich prvkama.

    Takže spíš by mohli přesněji říkat "neposílejte nám otázky typu nej, neumíme na ně rozumně odpovědět a už vůbec ne v přímým přenosu, potřebujem otázky, na který můžeme vypálit odpověď z fleku." *1*

    No a že by se u jinak formulovaných otázek báli zabrousit k filmu a hudbě? To fakt ne, na tohle podle mě naopak většinou odpovídaj rádi...
  • Lima
    Nedá mi to nenapsat aspoň malý dojem z toho, kudy se ubírá FC v poslední době. Když vidím Pavla Dobrovského, jak je otrávený, že musí odpovídat na některé dotazy posluchačů (např. opravdu nevidím nic špatného na dotazu "Jaký je váš nejoblíbenější herní záporák", či něco takového), tak si říkám, jestli má smysl, aby tu rubriku otázek vůbec moderoval, potažmo celý pořad. Chápu, že dělat několik roků hlavního spíkra se brzo omrzí a dojde k jistému vyhoření, ale přesto by měl být Pavel rád, že lidi posílají dotazy a neserou na to, a ne naopak každý druhý dotaz otráveně komentovat slovy "Tohle přeskočíme....tohle ne....na to odpovídat nebudeme....ne, tenhle dotaz ne, proboha..." apod. V tomhle by si měli chlapci z Games brát příklad u své konkurence (nebudu jmenovat), která se neštítí žádných dotazů a je ochotna zabrousit i k filmu, či hudbě a prostě z nich mám pocit, že si dotazů posluchačů váží, na rozdíl od chlapců z Games. A prosím, neargumentujte mi otřepanou formulkou "My si dotazy vybíráme, ty ZAJÍMAVÉ pro posluchače." Co vy vlastně víte, co je pro posluchače zajímavé?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit