Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Tak za mne uplne nejlepsi je porad Pavel Dobrovsky. Sympatickej clovek, s mnoha zkusenostmi, prijemny hlas, proste Pavla beru z redakce games.cz jako nejvetsiho tahace.
  • MikeR
    Ten článek existuje od minulý středy. Experti na pozornost tu jsou, ale hlodavce bych z toho vynechal. Nehledě na to, že hlodavci bejvaj vtipný.
  • Honem hlodavče honem,at ti nic neuteče.Nedejbože kdybys jen na chvíli nebyl středem pozornosti. *1*
  • Toto jen potvrzuje, že to dělá dobře - už má vlastní "following" haterů, kteří kritizují každý jeho krok. Za mě palec nahoru.
  • MickeyMutant
    Blixa: Double facepalm
    Overwatch: O rly
    Ulrik: WTF
    Sleepless: Dalo by se říct, že s vámi v podstatě souhlasím, potažmo s většinou zmíněných názorů, s výhradou k některým argumentům, které mi nepřijdou stoprocentně validní.
  • Skoda debaty o reklamach / financovani, kterou pro mlceni a prikyvovani ostatnich musel vest Martin sam. Pritom tak urodna puda pro diskuzi.
  • 10 článkov denne? chodím na games.cz denne, min. sa pozrieť čo nové a 10 článkov denne tu určite nie je....
  • Jak-to?
  • Bohužel Petr není nikdy super.
  • Mart9
    1) Opravdu vynikající Fight Club
    2) Že je Martin nej moderátor píšu po každém FC, který moderoval, vždy pohodové díly
    3) Tentokrát ale byl super i Petr, uvolněný a upovídaný, paráda
    4) Ke kvalitě přispěla i zajímavá témata
  • Tilwaen
    Jak to?
  • Edge je prohlížeč úplně na nic. Nepoužitelný
  • Oni to začne být s tím blokováním reklamy ještě zajímavější - http://www.lupa.cz/clanky/microsoft-nauci-novou-verzi-prohlizece-edge-blokovat-reklamu/
  • "úplně random zaměnitelná defaultní blondýna" *1*
  • Sr_Lobo
    Díky moc za tenhle FC! Po dlouhý době jsem ze záznamu nejenom poslouchal, ale i sledoval se zájmem video, protože takhle příjemně vedenou diskuzi jsem už dlouho neviděl. Když se budete držet tohoto formátu určitě nic nezkazíte.
  • Inquisitor
    To je normální, svého času takový hejt schytával Lukáš Grygar a teď zase Pavel. Já Pavla chápu, snaží se tomu dát nějakou formu, aby to nějak odsýpalo a nemuseli jsme poslouchat po stopadesátý ty stejný stupidní dotazy. A tomu podle mě hodně lidí nemůže odpustit. Máš pravdu to si opravdu neslouží, nedělá toho zrovna málo.
  • Lukyz
    Nebuďte k Pavlovi zase tak kritičtí, kouknul jsem nahodile na několik FC a víceméně moderoval všechny min. od 169, takže odvedl kus sakra dobré práce a stereotyp se holt dostaví, ať vás to ze začátku baví sebevíc.

    Neříkám, že odpočatej Blixa nebyl fajn zpestření, ale jen, že si to Pavel tak schytávat nezaslouží. *3*
  • hlavne sa moderator neponahlal fajcit..lebo hodina a pol je moc..
  • up_er
    souhlasim mam na to stejnej nazor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit