Přejít na výpis diskuzí

Fight Club #270 HD: Šlehačková výzva

30.3.2016 19:59
Redakce Games.cz 25 příspěvků

Tento týden bez Pavla Dobrovského, ale za to s Petrem Poláčkem, Martinem Bachem, Adamem Homolou a Alešem Smutným, jsme se už po 270. sešli v naší klubovně u natáčení podcastu Fight Club. Uplynulých sedm dní nepřineslo žádné hlavní téma, které by přehlušilo ty ostatní, ale témat k debatě bylo přesto...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Tak za mne uplne nejlepsi je porad Pavel Dobrovsky. Sympatickej clovek, s mnoha zkusenostmi, prijemny hlas, proste Pavla beru z redakce games.cz jako nejvetsiho tahace.
  • MikeR
    Ten článek existuje od minulý středy. Experti na pozornost tu jsou, ale hlodavce bych z toho vynechal. Nehledě na to, že hlodavci bejvaj vtipný.
  • Honem hlodavče honem,at ti nic neuteče.Nedejbože kdybys jen na chvíli nebyl středem pozornosti. *1*
  • Toto jen potvrzuje, že to dělá dobře - už má vlastní "following" haterů, kteří kritizují každý jeho krok. Za mě palec nahoru.
  • MickeyMutant
    Blixa: Double facepalm
    Overwatch: O rly
    Ulrik: WTF
    Sleepless: Dalo by se říct, že s vámi v podstatě souhlasím, potažmo s většinou zmíněných názorů, s výhradou k některým argumentům, které mi nepřijdou stoprocentně validní.
  • Skoda debaty o reklamach / financovani, kterou pro mlceni a prikyvovani ostatnich musel vest Martin sam. Pritom tak urodna puda pro diskuzi.
  • 10 článkov denne? chodím na games.cz denne, min. sa pozrieť čo nové a 10 článkov denne tu určite nie je....
  • Jak-to?
  • Bohužel Petr není nikdy super.
  • Mart9
    1) Opravdu vynikající Fight Club
    2) Že je Martin nej moderátor píšu po každém FC, který moderoval, vždy pohodové díly
    3) Tentokrát ale byl super i Petr, uvolněný a upovídaný, paráda
    4) Ke kvalitě přispěla i zajímavá témata
  • Tilwaen
    Jak to?
  • Edge je prohlížeč úplně na nic. Nepoužitelný
  • Oni to začne být s tím blokováním reklamy ještě zajímavější - http://www.lupa.cz/clanky/microsoft-nauci-novou-verzi-prohlizece-edge-blokovat-reklamu/
  • "úplně random zaměnitelná defaultní blondýna" *1*
  • Sr_Lobo
    Díky moc za tenhle FC! Po dlouhý době jsem ze záznamu nejenom poslouchal, ale i sledoval se zájmem video, protože takhle příjemně vedenou diskuzi jsem už dlouho neviděl. Když se budete držet tohoto formátu určitě nic nezkazíte.
  • Inquisitor
    To je normální, svého času takový hejt schytával Lukáš Grygar a teď zase Pavel. Já Pavla chápu, snaží se tomu dát nějakou formu, aby to nějak odsýpalo a nemuseli jsme poslouchat po stopadesátý ty stejný stupidní dotazy. A tomu podle mě hodně lidí nemůže odpustit. Máš pravdu to si opravdu neslouží, nedělá toho zrovna málo.
  • Lukyz
    Nebuďte k Pavlovi zase tak kritičtí, kouknul jsem nahodile na několik FC a víceméně moderoval všechny min. od 169, takže odvedl kus sakra dobré práce a stereotyp se holt dostaví, ať vás to ze začátku baví sebevíc.

Neříkám, že odpočatej Blixa nebyl fajn zpestření, ale jen, že si to Pavel tak schytávat nezaslouží. *3*
  • hlavne sa moderator neponahlal fajcit..lebo hodina a pol je moc..
  • up_er
    souhlasim mam na to stejnej nazor
  • to bude jinym moderatorem, dobrovsky je uz lehce opotrebovanej, takze to tam seka jak bata cvicky

bach se do toho jindy nehrne, ale ten jeho lazo plazo styl je urcite prijemnejsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit