Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude jinym moderatorem, dobrovsky je uz lehce opotrebovanej, takze to tam seka jak bata cvicky

    bach se do toho jindy nehrne, ale ten jeho lazo plazo styl je urcite prijemnejsi
  • Velmi profesionální a zajímavej FC po delším čase. Byl takový více svázaný se čtenáři a interagoval s nimi. Neutekli jste před nepříjemným tématem a bravurně jste ho probrali v důstojné rovině názorů i reakcí na podněty čtenářů.
  • slehackou se sice nepolejvaj, ale pamatuju gp, kde exhibovali vrobel s dobrovskym, a i to mi prislo uz docela pres caru
  • MikeR
    Tedy dnes Martinovi & spol. uznání a dík za otevření tématu o reklamách, což jak víme je věc, která tady v diskuzích projde bez mazání jen zřídka, i když příspěvky nejsou urážlivý. To asi byla ještě lepší propagace dotazníku, než drakení výzva. Snad už i pro vážný pochybovače z toho bylo vidět, že vyplnit ten dotazník a případně zaslat další připomínky (to se netýká jen reklam) má opravdu cenu a i když redakce nemůže ovlivnit úplně všechno, otevřeně dává najevo zájem ovlivnit co jde.
  • To Petr Poláček: Backslash != Backlash :)
  • Taky jsem si chtěl doma pověsit bidet, ale žádný nemám tudíž jsem to nehrotil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit