Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Žiješ snad ve vesmíru?
  • Nemáš FB? *14*
  • TheGGG
    jo jo, trojanová je ok, snad už jí dali ti nadržení nerdi pokoj... bejt holka nebo krásnej kluk (jako já), musí si člověk v přítomnosti nerdů dávat pozor...
  • Takže půlka redakce Zaklínače 3 ani nedohrála, tak jo to pak může výhrat RPG roku... Jestli ty volby vypadají podobně i jinde ve světě a já tipuji, že je to hodně podobné, tak se nedivme, že tahle hra sice dobrá hra ale značně přehypovaná, vyhrává podobné pseudo-ankety...
  • Llour
    dík
  • Ne
  • Nutno dodat, že Kája byl/je také obdařený a má co ukázat!!!!
  • MickeyMutant
    Nedávno jsem vám sice psal, jaká je to pro diváka úleva, když vám konečně za stolem nejsou vidět nohy, ale najdou se díly, kdy by mi ten původní gaučovej posaz určitě nevadil. A tím nemyslím díly s Karlem Drdou.
  • Llour
    Jsou v tomhle FC nějaké spoilery ohledně Zaklínače 3?
  • Ano, slecna Trojanova je osobnosti herni sceny
  • DonVirtuous
    Alžběta je přesně to co Baty není, tedy vtipná, charismatická a inteligentní... Víc Alžběty.
  • S tou Trojanovou bych si zahrál svlíkací gwint *5*
    Ale vážně, je super vědět a vidět že existuje nádherná holka a je "hráč", navíc vtipná a chytrá.
  • v knihach je Toussaint popisany presne tak ako ho vytvorili v datadisku ale Trojanova sa bude stazovat ze to nie je svet Zaklinaca...
  • Bětka je super. Vtipná a přirozená. Je fajn, když příjde někdo nabitý energií. *5*
  • to je treba chapat v kontextu vyzilyho hw ps4, co jeste z ty kalkulacky na konci zivotnuho cyklu vymackli
  • Koukam, Alzbetu neznam. Kouknu na foto, pripadne mi jako dalsi youtuberka, co chce byt slavna. Prectu o Re-Play a jsem doma :-D Timto se Ji z hlouby duse omlouvam :-P
  • proc se vsude rika ze uncharted 4 ma uzasnou grafiku? Mozna mi neco unika ale me prijde uplne standartni, nasviceni nic moc, stiny taky zadna slava..zaklinac je mnohem dal, aspon v te grafice..
  • pockej, baty a bety jsou expertky pres zaklinace, tak jakej Uncharted:)
  • tak tohle me zabavilo az do konce. na zacatku tam kluci teda spis jen cumeli, ale pak jak se zapojili vsichni, bylo videt ze je ta debata dnes zase bavila- pokud se kolektiv bavi je z toho vesmes vzdy dobrej fc. jen tak dal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit