Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tou Trojanovou bych si zahrál svlíkací gwint *5*
    Ale vážně, je super vědět a vidět že existuje nádherná holka a je "hráč", navíc vtipná a chytrá.
    • tak se z toho hlavne nepose* ...
      • Jak by řekl John Connor: "vychladni balíku."
  • v knihach je Toussaint popisany presne tak ako ho vytvorili v datadisku ale Trojanova sa bude stazovat ze to nie je svet Zaklinaca...
    • Ako fakt - otázka "je Toussaint v B&W datadisku slovanský?" je úplne blbá a hlavne nelogická = je tá oblasť v hre, ktorá je v knihách popísaná ako o niečo viac rozprávkové južné Francúzsko/Taliansko, stále slovanská ako Velen?.. to fakt nedáva zmysel.. kto si pri čítaní pasáže odohrávajúcej sa v Toussaint v knihách predstavil nejakú slovanskú prírodu/architektúru/atmosféru? Nech riešia podstatné veci a nie nelogické veci ako práve túto vec..
  • Bětka je super. Vtipná a přirozená. Je fajn, když příjde někdo nabitý energií. *5*
  • Koukam, Alzbetu neznam. Kouknu na foto, pripadne mi jako dalsi youtuberka, co chce byt slavna. Prectu o Re-Play a jsem doma :-D Timto se Ji z hlouby duse omlouvam :-P
    • :D Tak youtuberka nastesti neni :D , je normalni,chytra,krasna , plna energie, proste cool, ale cool jako cool ne cool jako kůl youtuberi :D .
    • Mart9
      Žiješ snad ve vesmíru?
  • proc se vsude rika ze uncharted 4 ma uzasnou grafiku? Mozna mi neco unika ale me prijde uplne standartni, nasviceni nic moc, stiny taky zadna slava..zaklinac je mnohem dal, aspon v te grafice..
    • to je treba chapat v kontextu vyzilyho hw ps4, co jeste z ty kalkulacky na konci zivotnuho cyklu vymackli
  • tak tohle me zabavilo az do konce. na zacatku tam kluci teda spis jen cumeli, ale pak jak se zapojili vsichni, bylo videt ze je ta debata dnes zase bavila- pokud se kolektiv bavi je z toho vesmes vzdy dobrej fc. jen tak dal!
  • Chidlink
    Chtěl jsem si to pustit ze záznamu a nějak to video nefunguje :(
  • Jsem ve 4. minutě a dostal jsem chuť dát si taky šluka z toho matroše, který si Pavel s Petrem dali před natáčením :)
  • https://www.youtube.com/watch?v=9yYp8ZeQ-I8

    takhle vypada prumernej gameplay fps s gamepadem, masochismus pro hrace i divaky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit