Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Bylo fajn ho vidět v podcastu, ale bylo by ještě víc fajn, kdyby mluvili i o něčem jiném, než jsou komiksy.
  • ucho
    mně se to líbilo. navíc když si vezmu, že jsem letos za komiksy uvalil už přes 10k, tak téma dobré :D
  • ucho
    tak já bych ty troly neurážel, prostě se nudí a vymýšlí kraviny.
  • tak hrozny fightclub sme tu dlho nemali
  • Vůbec, Jirka Pavlovský je legenda, bylo super vidět ho v podcastu
  • jo, tentokrat to bylo fakt strasny, hlavne temer komplet mimo hry
  • Som jediny ktory preskakal cele video ? zvladol som pocuvat toho cloveka asi 5 minut a potom som to preskakoval lebo pozerat skoro 2 hodinové video s monologom 1 osoby ktorej to hodne mele tak to radsej ee *6*
  • MickeyMutant
    Podle mě taky. Petrovi s Adamem z Moravy takhle brzo nejede vlak a Aleš má ráno dojo. Tak by to padlo na Honzu Konfršta. A všichni víme, jak by to dopadlo. Z Games by se stal koutek kreativního psaní pošilhávající po Magnesie Liteře, ale intelektuálně se vzdalující nám, obyčejným čtenářům.
  • ↑↑ zjevně debílek, co se do deseti let počůrával do postýlky
  • Snídaně s games.cz.. No to mě podrž. Uvádět by to měla Partyšová, nebo Lunetic *1*
  • ucho
    zjevně jen trolující dotaz.
  • Dobré ráno s Karlem Drdou? Sem s tím! *1*
  • Mart9
    Děkuju ti.
    (podle mě je to blbost)
  • To už trochu přeháníš, viď
  • Draken69CZ
    Bleskovky začínají od 9:00 a články nejdříve od 10:00, neblázni v Praze ti nikdo dřív vstávat nebude i tak se jim lidi smějí když jdou ve dvě z baru že musí ráno brzo vstávat do práce.
  • MickeyMutant
    "Na konkurenčním webu zavedli pravidelnou rubriku 'Dobré ráno', která vychází ve všední dny obvykle v 6:15 a přináší aktuality z videoherního světa, aby čtenáři měli co dělat cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Plánujete si rovněž máknout a nabídnout podobné zprávy nejlépe o něco dříve (5:30 - 5:45), aby i pracující v ranních směnách (pekaři, popeláři, sedláci, rybáři) měli informovanější vstup do nového dne?"
  • Take me to trosku zajima, jestli slo o hrej nebo slavny jurogejmr… i kdyz ten nazyvat konkurencnim je k smichu, pcha!!! :)
  • Jack1947
    Radši ne, za to by mohl bejt výmaz a banán *8*
  • Mart9
    Kdo měl dotaz, který nepřečetli a začínal slovy "na konkurenčním webu...". Napiš ho prosím sem, jsem zvědavý.
  • s.hih
    neviděli jste tu Touchwooda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit