Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Samozřejmě, odlišný názor budou mít asi hlavně lidé, kteří byli na akci, která, jak sám píšeš, značně ožila po vypnutí kamer. Škoda jen že se pro mě nenaplnila očekávaní, která jsem po legendární dvoustovce měl.:)
  • Karel podporuje Trumpa? To jsem ho měl za většího pankáče. *1*
  • Mimochodem proč Radek Fridrich vracel to tričko?
  • Zir074
    Tak je rozdíl kecat před kamerou a před živými diváky. Nervozita i když v odlišné míře byla vidět na obou stranách a Dobrovský se pomocí vstupů mezi diváky snažil ostatní zapojit do debaty o což taky šlo (aspoň se domnívám). Ale většina lidí jen koukala. Ani se jim nedivím, sám bych neměl co říct a mezi tolika neznámými lidmi bych byl docela nervózní o něčem mluvit otevřeněji. Nevím, jak tobě, ale mě to příjde jako obyčejná nesmělost. Trapných chvilek se může během normálních společenských akcích zažít až moc. :D

    Řekl bych, že potom co byla vypnuta kamera a šlo se chlastat, debata značně ožila.

    Každopádně s tím, že to bylo krátké souhlasím.
  • corfer
    Tedy zařídit si tak perfektní prostor a natočit v něm necelou hodinku a půl, to je vážně velká škoda. Polovinu času z Vás navíc bylo opravdu hodně cítit, že bohapustě improvizujete a to ani nemluvím o naprosto trapných chvílích, kdy Pavel mezi hosty chodil a vyzýval je k otázkám. Velké zklamání minimálně pro mě, vezmu-li v potaz, že první díly byly naprostý punk – ovšem od srdce a mě osobně bavily daleko víc než tohle jubileum nejubileum... Škoda.
  • Zir074
    No já se teda při sledování záznamu vskutku pobavil. Snad se mi příště podaří dostat aspoň na oslavu 400. dílu Fight Clubu.
  • Tilwaen
    Geniální výraz, to musím zařadit do svého slovníku *1*
  • Drda žije: https://twitter.com/karrulld
  • čo zleze či nevyleze? Tak potom nie je na lustry iba ho lustruje redakcia ...
  • Majkl
    takový lustr ještě nevyrobili
  • Kde je Karel Drda! Nech sleze z lustru!
  • Sr_Lobo
    Tak ta delší fronta na pivo vysloveně vyzývala k pivnímu "dual wieldingu" *15* Pak už to bylo v pohodě *3*
  • Sr_Lobo
    Bylo to moc super, ještě jednou díky moc za zorganizování a kdybyste někdy plánovali třeba nahodilé pokecy o hrách u piva, rád bych se zas zúčastnil. *4*
  • Ach jo po tomhle se stanu vývojářem a mým prvním titulem bude Vanishing of Karel Drda
  • To ano. Hlavne v casoch, ked recenzie hier boli o vsetkom moznom, len nie o hre.
  • Paulcz
    Tak u některých redaktorů to je jedno jestli recenzují ze screenshotů nebo po 100 odehraných hodinách :)
  • Veskoslav
    Já nerozuměla, co vy říkat. Nauč psát, pak já rozuměla.
  • Pripadne aby si ludia, nespokojni s aktualnymi recenziami, zaspominali na stare zlate casy, ked sa recenzovalo zo screenshotov.
  • a jak jste na tom vy šimpanzi v zoo?
  • Veskoslav
    Copak, z blázince ti nepovolili vycházku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit