Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, který FC je ten , kde se Adam hádá s Danem?? Nějak to nemůžu najít, ale vidět bych to vážně chtěl *1* *1*
    • Mart9
      Půjde to dohledat v historii FC. Hledej přes CTRL+F Vávru nebo nejstarší díl s Adamem, někde budou muset být napsaní oba. Akorát nevim, jestli náhodou neříkal, že se s ním pohádal před začátkem...

      Pak prosím hoď odkaz, až to najdeš http://games.tiscali.cz/podcast/
      • Kdyby to takhle šlo, tak si to najdu a neptám se :D
        • Mart9
          Tady to máš, holt jsem pohledal sám http://cdn.tiscali.cz/52/00/52_fight-club-82.mp3
          Mělo by to být ono. Zdraví tam relativně čerstvého kolegu A. Homolu.
          • Fordzy
            Nenašel jsi i video? Na youtube to nemůžu najít, ale našel jsem tuhle specialitku. https://youtu.be/gRHnnmIINiE?t=8 *15*
  • Jack1947
    Tak koukám z diskuze celkem bída *7*

    Když tam pomalu ani nemluvily hosti ( ne diváci /posluchači) a trvalo to jen a pouze (záznam) hodinku a něco. Tak aspon se dobře snad napilo když už nic jiného. Bit by se nemuseli dělat takový štráchy ale asi i dobrý. Kdoví Nakonec...
    • Kdybys nebyl sra*ka májová, tak by ses tam ukázal a viděl toho víc *5*
      • Jack1947
        Netuším co je to sračkaa májová, pokud jde o alkehol tak vidět víc opravdu nepotřebuji *5*
    • kdyz pominu ty gramaticky chyby, chape to nekdo? ten konec?
      • MickeyMutant
        "Hosté Fight Clubu, externisté, bývalí kolegové a pozvaní přátelé, v pořadu nedostali dostatečný prostor k prezentaci svých názorů. Celkově byl záznam příliš krátký. Setkání zřejmě sloužilo hlavně k intoxikaci alkoholem, ostatní výstupy byly podružné. Na podobných důvodech konání večírku není nic zavrženíhodného, ale příště by je bylo vhodné od začátku prezentovat jako primární. Škodlivost alkoholu, jednou za dva roky podávaného v libovolném množství, nelze totiž žádným způsobem dokázat."
        • Jack1947
          No asi tak no což je myslím škoda. Prej to pokračovalo "áftr" offlline potom tak třeba se více mluvilo...
  • Mozna tenhle jubilenjni Fight club nebyl dokonalej ale ja stejne davam 8/10 protoze se mi to libilo.
    • taky davam 8/10, nikoliv abych si udrzel prumer, ale ze zas jednou ulovili rybku *5*
      • Michal to tam příjemně odlehčoval a byl prostě uvolněnej, hláškoval a byla s ním legrace. Super, že tam byl.
  • nevyužitý potenciál. krátke, zle zaimprovizované, nula podnetov k otázkam. watch dogs medzi fight clubmi.
    • Na otázku nepotřebuješ podnět, primárně šlo přeci o setkání hráčů, otázek z herní tématiky můžeš vymýšlet do nekonečna. To, že tam seděli troubové, kteří se báli / styděli na něco zeptat, není přece vina redakce. *6*
  • Taky mě to dost zklamalo. Ta hodina a půl je strašně krátká a většina zúčastněných neřekla vůbec nic. Max. 3 věty. To jste se na to měli radši vykašlat a natočit to.
    • Na starsich vyrocnych FC sa spravidla preberali aj nejake bezne temy. Sranda je, ze na stovke pred 4 rokmi boli hlavnymi temami novy Dishonored a vtedy oznameny Cyberpunk.
    • Mart9
      Asi takhle, mě to taky zklamalo, ale respektujme, že to bylo o tom setkání s komunitou po podcastu.
      • WalkingWad
        BTW: Argument donate na Games je, že se použije na GDS, natáčení těchhle setkání a pod. Jenže pak člověk zjistí, že GDS je nesledovatelný, protože kvalita zvuku je jak z telefonu (spíš horší) a výroční FC je totálně ojebanej ve stylu "dáme tam hodku jen tak ať se neřekne a držej hubu". Jako těch 80 korun, nebo kolik, to je úplně jedno (platím to už několik let), ale nevidím, že by to padalo na úrodnou půdu. Takže mě to donutilo to konečně zrušit, protože tohle je fakt výsměch... (+zapnout adBlock)

        Přežil jsem zprasenou recenzi na Wasteland 2 od toho šaška (Smejkal), přežiju i to, že Mafii 3 rezenzoval člověk, co ji snad ani nedohrál a sledoval to jen na yotubue, ale ojebat FC300 hodinovou rychlovkou, je fakt pojeb a výsměch

        Btw: Jak tu padlo, u těch hostů můžeme u každého spočítat, kolik řekl vět... nebude to mnoho (nejvíc je to škoda u mr. Macury, ten tam snad přišel minutu před koncem...)
        • Ono se to táhlo potom offline dlouho do noci... Ale chápu, natáčení mohlo být delší...
        • To bylo hodně odvážné říkat názory tohoto typu.
        • Paulcz
          To, že tě nějaká hra baví neznamená, že je objektivně dobrá. Což jak se zdá např. Smejki chápe. Já bych naopak ocenil více kritické recenze :)
          • WalkingWad
            Jde vidět, že jsi tu recenzi nečetl. On tu hru totálně sepsul, ale neskutečně. reálně to odpovídalo hodnocení tak 2/10 maximálně a nakonec tomu dal 6/10. Takže napsal recenzi a pak nikdo nepochopil, proč tomu vlastně dal tolik... Slovní hodnocení je hlavní se říká, a v něm nebyl jediný klad, jen samý zápor... takže 2/10 je na Wasteland 2 fakt málo... Jaký je můj názor na hru je věc druhá...
            • Kazda hra ktera je sebeblbejsi podle tebe...
            • WalkingWad
              A že každá sebe-blbější hra dostane na Games 7/10... s tím sem se už smířil dááávno...
  • Mimochodem proč Radek Fridrich vracel to tričko?
    • jeanczarny
      Prasklo na něj, že ho stopil, když byl v retro gamesplayi...
      • A kde se to jako mělo propírat? :)
        • jurogejmr?
  • corfer
    Tedy zařídit si tak perfektní prostor a natočit v něm necelou hodinku a půl, to je vážně velká škoda. Polovinu času z Vás navíc bylo opravdu hodně cítit, že bohapustě improvizujete a to ani nemluvím o naprosto trapných chvílích, kdy Pavel mezi hosty chodil a vyzýval je k otázkám. Velké zklamání minimálně pro mě, vezmu-li v potaz, že první díly byly naprostý punk – ovšem od srdce a mě osobně bavily daleko víc než tohle jubileum nejubileum... Škoda.
    • Zir074
      Tak je rozdíl kecat před kamerou a před živými diváky. Nervozita i když v odlišné míře byla vidět na obou stranách a Dobrovský se pomocí vstupů mezi diváky snažil ostatní zapojit do debaty o což taky šlo (aspoň se domnívám). Ale většina lidí jen koukala. Ani se jim nedivím, sám bych neměl co říct a mezi tolika neznámými lidmi bych byl docela nervózní o něčem mluvit otevřeněji. Nevím, jak tobě, ale mě to příjde jako obyčejná nesmělost. Trapných chvilek se může během normálních společenských akcích zažít až moc. :D

      Řekl bych, že potom co byla vypnuta kamera a šlo se chlastat, debata značně ožila.

      Každopádně s tím, že to bylo krátké souhlasím.
      • Mart9
        Tak nechápu, proč tam lezou lidi, kteří se bojí na něco zeptat.
        • kubi-wan
          To jo... protože zeptat se na něco v diskuzích je mnohem lepší!
          • Mart9
            Tu odpověď nechápu. Proč tam teda šli lidi na live Fight Club a pak se báli na cokoliv zeptat? Tak tam nelezu ne?
            • kubi-wan
              Nemyslim si, že by se někdo bál na něco zeptat. Prostě jen nikdo neměl otázky. Většina lidí tam šla prostě sledovat a pak se bavit po natáčení. Toť vše.
            • Když jde člověk někam do společnosti (i kdyby šel jen na pivo) musí tam jít s povinností se na něco ptát? To taky nedává smysl. Myslím, že kluci byli rádi, že se sešlo tolik diváků a nemuseli mluvit do prázdného sálu (což by bylo ještě trapnější než to, že se nikdo na nic neptal).
            • Mart9
              A proč tam teda byli? *15*
            • Tilwaen
              Třeba se jen na nic ptát nechtěli.
      • corfer
        Samozřejmě, odlišný názor budou mít asi hlavně lidé, kteří byli na akci, která, jak sám píšeš, značně ožila po vypnutí kamer. Škoda jen že se pro mě nenaplnila očekávaní, která jsem po legendární dvoustovce měl.:)
        • Ti, kdo byli naživo si to užili parádně. Poetické místo, prima parta samozřejmě objevit se Drda či Dan Várvra mělo by to jinou šťávu. Doporučuji zažít naživo, za 2 roky bude příležitost :)
        • Zir074
          Jen odhaduji, já tam nebyl.
  • Zir074
    No já se teda při sledování záznamu vskutku pobavil. Snad se mi příště podaří dostat aspoň na oslavu 400. dílu Fight Clubu.
  • Kde je Karel Drda! Nech sleze z lustru!
    • Drda žije: https://twitter.com/karrulld
      • Karel podporuje Trumpa? To jsem ho měl za většího pankáče. *1*
    • Majkl
      takový lustr ještě nevyrobili
      • čo zleze či nevyleze? Tak potom nie je na lustry iba ho lustruje redakcia ...
  • Sr_Lobo
    Bylo to moc super, ještě jednou díky moc za zorganizování a kdybyste někdy plánovali třeba nahodilé pokecy o hrách u piva, rád bych se zas zúčastnil. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit