Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidne zustan ve vysinach tve nezmerne velikosti...
  • corfer
    A jak mám asi vědět v jaký části to bude. Copak ve stopáži pod videem se dočtu: ma*turbace nad našimi domácími mazlíčky a 100+1 rada, který granule z Lidlu jsou nejlepší pro nutričně vyáženou snídani našich miláčku... 29:34 - 35:52... Ne, baví se o něčem a najednou bum a už poslouchám, jak julka nechtěla ráno papkat... No ty vole...
  • corfer
    Dobrý, já se nechci hádat. Jen mi přijde směšný, že se ve videoherním podcastu někdo baví o psech stylem, jakým se baví redakce. Jakoby to byla jediná a nejdůležitější věc v jejich životech. Jinak nic...
  • corfer
    A tak to má být v podcastu na videoherním serveru. A já jsem blázen...
  • corfer
    Ne, pohoda, stačí jenom, když se národ pejskařů, který maj ho*na i za ušima sklidní a nebude brát všechno tak dramaticky. Každopádně nechápu naprosto ubohej komentář, bylo by super, kdybys měl aspoň ty koule napsat něco smysluplnýho... *6*
  • corfer
    Já si říkám, jestli reagovat slušně nebo se pro jistotu snížit tam někam do p*či, kde se asi nachází tvoje maličkost. Každopádně asi budeš pejskař, takže si běž vyvenčit dogu a nes*r.:D
  • corfer
    :D
  • Jack1947
    Je ho přítel totiž nebyl pes *1*
  • Jack1947
    To chce klid (adblock, ghostery cookie manager) a nohy v teple *3*
  • MickeyMutant
    V tý reklamě píšou "možná". To se mi zdá fér, ne? Předobjednávkou nic nezkazíš.
  • Sranda je, že v podcastu se probírá ukončení Scaleboundu, vyšla zde o tom i novinka (http://games.tiscali.cz/oznameni/microsoft-rusi-vyvoj-draci-akce-scalebound-291445) a hned vedle článku se zobrazuje banner Xzone s nabídkou Xbox verze Scalebound za 1799,- Kč. Proč ne, že?

    http://imgur.com/a/Oco1p
  • A já chci zase víc povídání o psech v podcastech. Děkuji.
  • corfer
    Nejsem.:D Ale rozesmál jsi mě. Do toho mi Přímo na homepage vyskakujou reklamy na granule pro psy.:D Ty vole ten google ví, čím nasr_t..
  • CRYPT
    Corferovi pritel zase asi nedal....
  • Poprosim redakci, aby neubirala corferovi sekundy ze zivota a venovala se jenom vecem, ktere ho zajimaji. Navrhy na scenare budoucich podcastu zasilejte na corfer@bohnice.cz. Dekuji.
  • Zir074
    Osobně si raději poslechnu nějakou tu minutku o Julce, než půl podcastu o Star Wars.
  • Mart9
    Žádnou konstruktivní kritiku si nenapsal, pouze si se vybrečel, jak tě nebaví povídání o psech.
  • Mart9
    On je ale vážně pes nejlepší přítel člověka. Ty seš určitě ten házeč kamenů *9*
  • Jack1947
    Drdy je málo všude a to je škoda *9*
  • zaty
    Klidně kritizuj, ale těžko kvůli tobě budou něco měnit. Offtopic se ve FC objevuje dost často na to, aby sis na to zvykl. Mě zase třeba nesedí Drdovy kravské kecy, tak se prostě na podcasty s ním nedívám (ještě že poslední dobou nemá vůbec čas).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit