Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen bych chtěl navrhnout aby se pouštěly trailery k věcem o kterých se mluví...
    • Mart9
      Dělá to Pavel a je to zbytečné. Naštěstí to poslední dobou už pouštěl alespoň bez zvuku.
    • Pan_Klobouk
      Rovnez by nebylo spatne kdyby ti kteri o hrach mluvi ty hry take znali a hrali. ;)
  • Mart9
    Geniální *1* Pořad, kde se nadává divákům do č....ů, by měl mít své místo v televizi *5*
    • Jak praví jedno moudro. Nadávat někomu na dálku je vždy jednodušší než to někomu říci rovnou.
      Tento pán je značně nevychovaný a konfliktní.

      Pochybuji, že by takto konfrontoval lidi osobně. I když zřejmě to sedí k jeho povaze i zjevu.
      • Jack1947
        Taky si nemyslím, že by někoho někam poslal.
    • Tak ono je snadný hrát si na radoby drsňáka, když mu dovolej z bezpečí studia nadávat sprostě divákům, ale jakmile mu v chatu někdo odpoví stejným způsobem, dostane okamžitě ban, férovka jak vyšitá, já osobně pořady, kde se tento vulgární buran bude vyskytovat, přestávám sledovat, jistě nebudu zdaleka sám
      • Mart9
        Z bezpečí studia? Vždyť to říká veřejně, je u toho natočený a všichni znají jeho jméno. Naopak je snadný si hrát na drsňáka anonymně v chatu. Já třeba oceňuju, že natvrdo říká, co si myslí. Hodně to ve společnosti chybí.
        • Jistě, je zo zcela jednostrané, on může divákům nadávat, reakce zpátky se cenzurují, klasická "safe zone" bublina, to že si antagonizuje většinu hráčské obce a v realu si o něm většina lidi myslí že je k*kot je jiná věc, tady jde o možnost okamžité reakce v diskusi, kdyby ti cizí člověk na ulici začal sprostě nadávat, ty jsi mu chtěl odpovědět, ale okamzitě tě zatkla policie za to samé co jemu prošlok byl bys nadšený, však se říká jak se do lesa volá, a hruby pytel hrubá záplata a nedělej druhym co nechceš aby dělali tobé.

          Jiná věc je, proč ho tam vlastně zvou, on se nějak podílí na tvorbè her, píše o nich, nebo se jinak podílí na rozvoji herní scény? Z čeho plyne jeho přehnaně vysoké sebevědomí vyjadřovat se k tomuto tematu a ještě se navážet do diváků, vždyt ten člověk nic neudělal, nedokázal, je to defakto nula
          • Jack1947
            Jo píše do Levelu a píše na Novinky nebo kam o hrách... nicméně to nic nemění na tom co si napsal.

            Potom se spíše hodí napsat že jde o pokrytectví.
            • Jack1947
              Což je celkem fuk.

              Jde o princip, nebo možná je jiná doba dneska jsou takovýhle pořízci normální, a to ve Fight clubu.

              No ani bych se nedivil možná zachvíly si kopne i do někoho z diskuse i tam kdoví *3*
            • A taky na Novinkách a v Levelu nadává čtenářům do č*ráků? *4*
            • Píše jen o hrách ne?
            • Mart9
              Nejen o hrách...
        • Jack1947
          No jasně, chovat se jak barbar a neurvalec to nám hrozně chybí... snad se jednou vrátíme zpátky mezi nenadrtálce i když ti měli aspon trochu důstojnosti *7*

          Tady vládla přísná cenzura s tím že se chráněj anonymové a nesmí se říct proti nim nic špatného...
          • Takze uz se Jacku chovas slusne a zacinas za veci platit? Kdyz uz tedy nejsi ten barbar? Nebo si zase jenom se*er do huby?
    • TheGGG
      když se tak chovaj...
  • David a hlavně Gábina jsou skvělí - za jejich pozvání opravdu děkuju. Klidě ať se staví zase *3*
  • ringmancz
    David je v pohodě, dokud se baví o hrách. ty jeho vtípky jsou hrozně infantilní a většinou mi nepřijdou vtipný
    • DwaR
      tak je to taký veľký puberťák. ja ho práve preto tak nejak... rešpektujem/tolerujem, beriem. je to jeho povaha a vystupovanie - hrubé vyjadrovanie bez servítok, trápne puberťácke vtipy na úrovni strednej školy, čo na srdci to na jazyku. práve preto mi nejak netrhá žily ani ten jeho č***k. proste je to on, keby sa s ním bavím pri pive, stavím sa, že mi to vmetie do tváre bez okolkov tiež. nemyslí to zle, nechce uraziť, on má len taký slovník, správanie.
      skôr by ma zaujímal niekde v reálnom živote, kde toto môže byť mega problém. neviem si ho predstaviť niekde v kancli, kde takto tancuje po kolegoch... i keď v tom "mojom" by aj celkom zapadol, tiež sme riadne zvery :D
    • TheGGG
      to tě lituji, musí s tebou být hrozná nuda... ryneš tam jedinej trochu vybočuje z řady sucharů a polosucharů
      • ringmancz
        kdežto vytáhnout z kapsy hallsky a říct, že je vytáhl z řiti a potom to ještě několikrát připomenout je neuvěřitelně vtipný, což?
        • Jack1947
          To by si musel bejt stejně vyčpělej a vtipnej abys pochopil... tyhle "ftipy"
  • jeanczarny
    http://i.imgur.com/Xcse3Ji.jpg
  • Nier nabízí tolik tvůrčí kreativity, že z toho přechází zrak. Neskutečné jak moc dál jsou Japonci od strnulého západu.
    • prave jsem dohral tales of berseria, neskutecne, jak jsou japonci sto let za opicema...

      roztahanej gamebook vydavajici se za rpg, nuda
      • vlastne kecam, ani gamebook to neni, protoze tam se neda nic rozhodovat a jede se jen na pribehovy vlne
        • Jack1947
          Dle Howlongtobeat ale může bejt i docela dlouhá.
          • jinak jsem to dohral asi za 35, a to jsem vyluxoval vsechny sidequesty a unikatni nepratele, co jsem behem hry vypatral (nekolik desitek)

            ale po asi prvnich dvou hodinach jsem obycejny miniony uz jenom obihal, ty sou tam dobry leda jako dopravni kuzele a narazit do nich znamena jen zdrzeni bez vyznamu
            • Jack1947
              Evidentně to dohrál z nudy, proč by si to kupoval když ta hra za to nestála.
            • flash789
              a proc krades hry?
          • no prave, ze to desne zdrzuje, jinak by kazdej ty nabozensky fanatiky zbouchal na jednu hromadu za par hodin, to je kazdych par kroku animacka, nakej odusevnelej dialog nebo infantilni hlasky pokemonu

            na druhou stranu kdo to tak bude cekat, si to asi celkem uzije, herni mechaniky me za chvily omrzely, ale to vypraveni (bez tech japauchylaren) je na solidni urovni
      • Jack1947
        Vždyt je to jen nějaký multi nick troll lol. ( I lol mluví za vše)
  • Dominator666
    Víc Davida! *5*
    • TheGGG
      Já navrhuju Drdu, Ryneše, Vávru a mezi něma chudáka Grygara, co by je musel 1,5 hodiny usměrňovat a krotit, zatímco by z něj tekly litry potu z veškeré té nekorektnosti... to bych se moc bavil *1* *1*
      • Myslím, že Lukáš je v pohodě. Největší cenzoři jsou spíš Poláček a Pavel.
        • TheGGG
          no kdyby tam Vávra a Drda (nevím jak Ryneš) začali řešit své politické názory, tak Grygarovi asi praskne hlava...
          • Vávra se asi urazil, když mu Poláček řekl ať drží hubu (vole) a od tý doby tam nebyl, Drda je asi moc nekorektní, kdyby to co řiká v podcastech psal jako anonym do komentů, zabanujou ho tak za minutu *1*
            • Jo to bylo od petra dost mimo. The fox je v pohodě a neboji se do toho šlapnout z cele tehle party je jedinej co nevyhořel
            • To bylo jak vyprávěly tu historku, že Iawata něco doprogramoval a Dan na to to jsou jenom takový kecy... A Petr říká, že ne, že je to fakt a Dan na to, ty jsi tam byl?? Tak vidiš... a Petr a ty jsi tam byl?? Tak drž hubu *1* *1* ¨

              Mě to video nějak blbne *13*
            • http://m.games.tiscali.cz/podcast/fight-club-235-hd-alfa-vyvojar-253625
            • Nevim číslo, ale poslední FC ve kterym byl Vávra, podle toho to najdeš
            • Dominator666
              Kdy Petr urazil Dana? Ten FC bych si rád poslechnul. *3*
            • TheGGG
              dneska se i Mirek Grygar Dušín snažil být sprostý... proč nemůžeme psát stejná slova co oni říkají v podcastu. Tady se ani blbý stří*at psát nesmí...
        • Dominator666
          Petr a cenzor? No tak ;)
          • polaček a smutný jsou nejvetší cenzori tady
      • Pan Vávra je jiná liga, to je asi jako bys chtel po Ronaldovi aby šel hrát okresní prebor *7*
        • Bobanku, ty jsi zase nase gamesacka jina liga...UPLNE JINA...
      • oVer9000
        Já myslim, že Lukáš by si vzal popcorn a jen by je sledoval. Nemůžeš usměrnit neusměrnitelné. :D
        Navíc Lukáš je podle mě ostřejší než třeba Pavel, takže by to i podporoval. :D
  • Velmi povedený FC... sice to místy hodně odjíždělo od tématu, ale zas ta diskuse tak hezky plynula *5* za mě palec nahoru *1*
  • prosím pozvete nekdy lucii jirikovu. a ryneše prosím príšte nezvat
    • TheGGG
      proč? Tvůk klub sucharů ho neschválil, nebo je toto jen další random plk...?
  • TheGGG
    super ryneš, tak to se kouknu, i když bych s ním radši zas viděl nějaký gamesplay

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit