Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • adam za to nemuze, to vydavatele neprekladajic herni tituly do nasi materstiny ho zdeformovali...
 • Mart9
  Obojí má něco do sebe.
 • Mart9
  Nejhorší na tom je, že se ani nenarodil v Anglii, nebo že tam ani nežije. Prostě to má v hlavě jen přepnuté na EN *2* Ale snaží se *3*
 • A jaký ma výhody dělat podcast live? Natáčí se v době kdy jsou dospěli lidé v práci, starší děti ještě ve škole. Takže v chatu se z 90 % objevují děti kolem 10 let a podle toho to v něm taky vypadá. Další "výhodou" live natáčení je pak to, ze se následně řeší jak se kdo během natáčení tvářil, jak byl kdo oblečený a podobne ptakoviny. Zlatej offline hPod.
 • Nemáš pravdu. Každý FC by měl mít povinně aspoň 10 minut o DS, pak to bude v pořádku a objektivní. *1*
 • jeanczarny
  Příjemný Fight Club, úvodní půlhodinka byla obzvlášť zajímavá. Podobné nahlédnutí na herní scénu z úplně jiného úhlu, než se probírá většinou určitě neuškodí.
 • risa2000
  Jediné, co mne zaujalo bylo komentování Zeldy. Škoda jen, že se Adam neumí vyjadřovat česky. Pro rodilého mluvčího a navíc redaktora webu by to měla být otázka profesionální cti. Škoda.
 • Tak jsem si dneska poslechl podcast ..obzvlast tu prvni pulhodinku, ktera prisla mnohym nezajimava. Mohl by mi nekdo z redakce dat odkaz na nejaky info okolo tech statnich pobidek a firmy Wargaming - coz tam kratce zaznelo, ale ja jsem o tom nic nedohledal. Nebo je to jen nejaka zakulisni septanda ... pro me je to celkem zajimave tema.
 • DwaR
  ľudia, ktorých zaujíma DS si deň pre FC pozreli samostatný gameplay venovaný čisto tejto hre. hral ju maník, ktorý ju hráva pravidelne, má v nej prehľad a dokáže o nej plynulo a pútavo podať vyčerpávajúce info. parta, ktorá sedela v tomto FC DS pokiaľ viem nehráva, takže o čom by sa asi bavili? odrecitovali by PR článok/recenziu a možno by slovko dve vedel hodiť dobrovský a toť vsjo.
  destiny dtto. nikto z prítomných to nehrá, čo o tom povedia? to, čo si prečítam v článku. xbox bol leak, načo hypoteticky rozoberať niečo, čo onedlho dostane ofiko informácie?
 • Hlavne se nenechte ovlivnit kricici mensinou. S Fight Cluby odvadite dobrou praci a prispusobovat je nekomu jako je TheGGG a spol. by byl smutny konec tohoto podcastu.
 • Justine, tvoje hudba stojí za hovno, ale názory docela ujdou, za mě souhlas.
 • TheGGG
  ale jsem si celkem jistý, že víc lidí zde zajímá DS, destiny nebo novej box, než šarlatán Hall...
 • TheGGG
  sorry hoši, ale tento díl byl slabota. Politikaření je prostě nuda a i když je občas zajímavý nakouknout pod pokličku herního průmyslu, tak zde jsem si připadal jak na nějaké přednášce (nebo hůř, při sledování moravce). Zbytek pak byl snad ještě horší, docela se dalo to povídání o Zeldě, ale věnovat tolik času šarlatánu Hallovi, či nějakému prastarému starcraftu, který po remasteru vypadá pořád stejně je fakt zbytečnost. Skoro jsem doufal že se zakecáte o tom gits, ale z toho taky nic nebylo. Dále je smutné jak ignorujete zajímavé dotazy z chatu, ale už asi po milionté čtete dotaz typu, "zdá se mi, že dřív bývaly hry takové, dnes jsou makové". Akutně potřebujete zajímavého hosta, který to tam trochu rozvíří, má charisma a něco o hrách ví, takže prostě zas Bulíře, Drdu, Vávru... jinak to nevidím.
 • Nutno říct, že konkurence ten podcast stále dělá offline.
 • Taky jsem pro delší podcasty. Zdá se mi, že ve Fight Clubu běžně načnou nějaké téma, ale než dojde na opravdu výživnou debatu, tak to utnou. Přitom očividně je co říct. Škoda. Třeba právě proto mám raději konkurenční podcast, kde se času nebojí a dokud není téma vyčerpane, tak ho neopouští. To mi vyhovuje.
 • Mart9
  Zrovna po tomhle díle s výjimečným hostem není kritika na místě.
 • DwaR
  tento prístup žerie stále aj mňa. keď konečne začne poriadna diskusia, tak to zarežú kvôli času. chápem, majú aj vlastné životy a povinnosti, ale... aspoň tie špeciály by mohli dať.
 • Mart9
  Výborný host, Pavel B. je borec, který by zasloužil nějaké ocenění. Připadá mi, že dělá výbornou práci.

  A konečně měl FC pořádnou délku, i když jsem se stejně musel pousmát, když se pustili do rozebírání nějakého tématu, o kterém evidentně vědí hodně a Pavel to utnul s tím, že by to vystačilo na "samostatný podcast". Jenže ten nikdy nebude!!
 • DwaR
  a na tom je niečo zlé? diskutovať sa dá o veciach, o ktorých niečo vieš. ochrana denuvo bola prelomená a čo? to sa už rozoberalo aj v FC niekoľkokrát. vyšiel datadisk a čo? zhrnuli ho v samostatnom videu, čo o tom budú hovoriť, keď okrem dobrovského DS nikto z nich nehrá? vyberajú tímy, o ktorých môžu niečo povedať. napríklad dnes stationeers boli celkom slušne rozobraní (i keď ja by som uvítal viac).
  ak chcem sumarizačnú kocku, tú kvalitne spracúvajú chlapci z hrej v samostatnom článku, ako aj v ich hpode. FC je uplne iný formát. a za mňa - kvalitný formát.
 • DwaR
  destiny, dark souls, mafia ma nezaujímajú; xbox registrujem, že existuje, to je všetko, denuvo je vec vývojárov, nie moja (mňa ešte táto ochrana neotravovala)... tvoj scenár je vyčerpaný a nenašiel som ani jednu zaujímavú tému + o všetkom si prečítam na každom hernom webe novinku, celý článo, či už aj pozriem gameplay.
  naproti tomu to, o čom hovoril hosť cca pol hodinu ma zaujalo (a nemal som o tom veľké povedomie), o stationeers so počul 1x a tiež vzbudil záujem, starcraft som už "vyžil", ale nejak mi tá téma neublížila. takže som si užil celkom príjemnú hodinku, v ktorej som sa dozvedel pár zaujímavých vecí.
  je to vec pohľadu a ako píše blixa - FC nie je sumarizačný formát, ale diskusný. za mňa určite +++

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit