Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    jedinou slabinou FC je fakt, že chalani málo reflektujú dianie na chate. tam často padajú zaujímavé názory, ktoré by obohatili tému, o ktorej hovoria. na duhej strane je pochopiteľné, že tak nerobia. to by jeden FC trval niekoľko hodín a to zrejme nie je ich cieľom.
    podľa mňa je jediným relevantným ukazateľom obľúbenosti FC sledovanosť online a potom v prvom týždni po zverejnení. keď to dotyčný pustí a sleduje pravidelne, tak to jeho frflanie v diskusii vyznieva dosť do stratena. ak by mu nevyhovoval formát/témy/diskutujúci, tak to nesleduje.

    P.S.: ruku na srdce, ja som si tiež svoje sklamanie z andromedy vylial v diskusiách. možno miestny frfloši riešia svoje pocity podobne :)
  • Ty znáš PETA jen z rychlíku, viď? *7*
  • *) Pojem subjektivní

    Význam:
    • vztahující se k danému jedinci, pro něj příznačný, osobní
    • nevěcný, předpojatý, zaujatý, jednostranný
    • vyvstávající z mysli jedince, odehrávající se v ní, náležející k ní spíše než k vnější skutečnosti
    • (fil.) existující pouze jako produkt vnímání, nemající samostatnou existenci
    • (med.) pociťovaný, zakoušený pouze pacientem, nepřístupný rozpoznání či pozorování třetí osobou

    Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/subjektivni
  • Tieto každotýždenné uplakané komentáre pod FC by sa už mohli vyhlásiť za štandard. Zrejme je veľký problém časť, ktorá ma SUBJEKTÍVNE* nezaujíma, nepozrieť, resp. preskočiť SUBJEKTÍVNE* nie až tak zaujímavú časť. Hlavne o tom musím napísať tragický komentár.

    Ono je vlastne celkovo smutné, že väčšina návštevníkov webu do diskusií nie že neprispieva, ale ani ich neotvorí, pretože ich nejakých 10 stabilných pablbov robí pre normálnych ľudí absolútne nezaujímavé a nepoužiteľné. Ktovie, či v posledných rokoch tak razantne narástol počet idiotov, alebo ich len intenet vytiahol z bahnitého dna na povrch.
  • ravux
    Destiny me osobne zajima asi jako stav ponozek Pavla Dobrovskeho po vystupu na Ararat. PETA je organizace dusevne nemocnych lidi && mafianu, podobne jako ceska OSA a ZADNOU publicitu by nemela dostavat, nebot ji to zbytecne pridava na relevantnosti. Nove DLC ke hre, ktera ani nestoji za stazeni z torrentu (Mafia 3, podobne jako Andromeda)? Naprosto irelevantni. Denuvo prolomili uz tusim u RE7 v radu tydnu, takze to zadna novinka ani zajimavost neni. A Zelda na Cemu? Zkousel jsi to? Ze to funguje neznamena, ze se to da hrat. A navic to asi neni uplne legalni a neni duvod, aby to FC propagoval.
  • Jděte do řiti s cracky a emulátory! 90. léta, kdy se kradl software, jsou pryč.
  • :D
  • polovina veci který zminuješ mi nic nerika a druha mne nezajíma *1*
  • MickeyMutant
    To je pravda, co píše blixa. Fight Club nikdy neshrnoval nedůležitější události týdne, ale vždycky jen ty, o kterých redaktoři něco vědí.
  • blixa
    FC nikdy nebyl zadny shrnuti nejdulezitejsich udalosti tydne, resp veci ktery ty povazujes za nejdulezitejsi. Temata vybirame vzdy podle slozeni lidi co budou ve FC a podle toho, zda je u nich v tom slozeni potencial na vznik nejaky debaty, a ne jen na odrikani toho co se stalo. Obcas se to povede, obcas nikoliv, ale treba tvuj navrh scenare by presne dopadl jen odrikanim dany novinky a konstatovanim "hmmm...", pripadne zbytecnym spekulovanim.

    jen abych vysvetlil - o destiny 2 se toho vi jeste hodne malo + nikdo z pritomnych neni/nebyl fanda prvniho dilu. Zprava o PETA vs Switch je typicka pseudozprava, ktera vubec nic neznamena. Ringed City byl vcera hodinovy gamesplay. Mafia 3 DLC nikdo z pritomnych nezkousel. Leak infa o novym Xboxu nema cenu rozebirat dnes, kdyz bude zitra oficialni zprava, ktera muze byt klidne odlisna. Denuvo jsme resili uz mnohokrat, nebudeme rozebirat kazdy crack. Zelda - tady by mozna nejaka debata mohla vzniknout, ale pripada mi to spis tema na dotaz od divaka nez ze by to prislo primo od nas..
  • já u té úvodní "ekonomické" části trochu usínal, ale jakmile začli mluvit o Starcraftu, pookŕál jsem a rozsvítil se jako sluníčko, pro mě je SC1 nejlepši rts ever. no a Stationeers mě taky zaujali, protože hrávám Space Station 13 *5*
  • oznamene destiny, peta kritizuje switch, vyslo Ringed city a nove mafia 3 dlc, leak informacii o novom xboxe, prelomenie denuva u andromedy, zelda uz funguje na Cemu.....ale bavit sa budeme o stationeers a starcrafte :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit