Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace, snad půjde Alešovi šédfredaktorování lépe, než psaní recenzí
  • Mart9
    Aleš by při svém všeobecném přehledu mohl z fleku dělat šéfredaktora v jakémkoliv českém médiu.
  • Inquisitor
    Můžu se zeptat co přesně se oznámilo? Díky
    • martin bach odchádza z tiscali pracovať inam. na jeho miesto ide petr poláček a na poláčkovo ide aleš smutný. imho, z aleša máme šéfredaktora games :)
      jo a levelu sa to nedotkne, ten plánujú kutiť bokom naďalej tak, ako doeraz.
      • skoda ze podcast v klasickej stvorici skoncil uz pred 2 rokmi...
      • Inquisitor
        Díky. Tak Hodně štěstí Martine a gratulace Alešovi :)
      • PreidaQ
        A co Bach vlastně na Games dělal?
        • Si to poslechněte, je to prvních pár minut..
          • PreidaQ
            Jsem si to poslechl a stejně nevím, co Bach na Games dělal.
            • https://www.tiscali.cz/redakce/
            • delal pro tiscali, ted to samy bude delat polacek
  • Martina Bacha je škoda, ve Fight Clubu neříkal nesmysly a mluvil vždycky zajímavě. A jeho hádku s Danem Vávrou o Skyrimu a Tintinovi jsem slyšel asi tisíckrát a řadím ji ke klasice české herní žurnalistiky *3*

    Takže Martinovi přeju hodně úspěchů a doufám, že do Fight Clubu občas zajde.
  • Lima
    Škoda Martina Bacha. Jeho suchý britský humor mi bude na FC chybět *13*
    • Kdyť proboha říkal, že tam bude pořád chodit, a navíc tam tak často nechodil, tak ani nepoznáme rozdíl...
  • chtelo by se to trochu vic venovat seznamum videi na youtube. napr MZ live je v otresnym stavu (seznam. porad je super kdyz se jim do toho nevtira grygar).
    • ales.smutny
      Ahoj,
      jojo, v seznamech na YT máme mezery, že by do nich zapadl tank, zapracujeme na tom :)
      • Té aspoň slovo šéfredaktora!
    • Lukášovy vstupy jsou super a mohli by ho zapojit pravidelně ne jenom za kamerou. Ale pořádek by si měli v seznamech udělat, v tom souhlasím.
    • Mart9
      MZ live vůbec nemá co dělat na games
      • Na Games nic nedělá *3* Jenom vysílají přes jejich youtube, nepřekáží to ničemu a když jim poskytují studio, tak aspoň výměnou dostanou nové diváky na svůj kanál, ne?
        • Ale překáží ty osle! jsem si kvůli tomu vypnul notifikace u kanálu games.cz, protože mě pěkně s*alo když přišla notofikace na nějaký MZ který mě nikdy nezajímal *16* *16* *16*
  • Nemužete si to studio upravit nejak líp? Treba nejaká pohovka + stolek. Lecjaký youtuber to má líp. Takhle to vypadá moc stroze a formálne.
  • risa2000
    Když slyším název "Legends of Azulgar", tak to ve mě evokuje nějaké fantasy MMORPG, ale rozhodně ne něco jako Freelancer. Což mi přijde škoda.

    Tomášovi bych poradil, aby místo sebe příště na představení hry poslal někoho, kdo se dovede vyjadřovat česky. Prospěje to všem.

    Martinovi přeji hodně zdaru v Průša Research, Petrovi na Martinově místě a Alešovi na místě šéfredaktora.
  • Mrknul jsem na video ze hry a nic moc. Lítací hrábě ověšené nesmysly, textury vypadají ošklivě. ..
    • Cau lode si muzes postavit jaky chces nektery lode jsou podle me docela hezky. Co se tyka designu lodi jsme teprve na zacatku hodne toho pribude. Snad te do budoucna nezklameme :)
  • oVer9000
    Velká paráda! Určitě pokračujte v dalších dílech s dalšími hosty. Jsou opravdu skvělým zpestřením každého dílu a dávají mu tu správnou šťávu. Fight Club mám opravdu rád, stejně jako games a jeho autory, ale abych pravdu přiznal... poslední měsíce ten Fight Club byl takový, jak to říct... mdlý?
    A jakkoliv považuju Pavla Dobrovského skoro za hrdinu, tak mám trochu pocit, že je vina i trochu na jeho straně. Jsem mnohem radši, když podcast moderuje Petr, Martin nebo Lukáš. A celkově si myslim, že by si každého dílu měl účastnit aspoň Petr, Martin nebo Lukáš.
    • Mart9
      Hrdinu jo? *4* Pavel je herně a moderátorsky vyhořelej už pěkných pár let.

      Ale jednoznačně souhlasím s tím, že jsou FC vždy super, když je moderuje někdo jiný. I přes ten evidentní problém říct první slovo nebo dokonce pozdrav. *2*
    • ringmancz
      asi tak, víc Lukáše! a snad Martin bude chodit i nadále, je to pro mě takový unsung hero Fight Clubu, jak by možná řekl Adam
    • nevim proc ho povazujes skoro za hrdinu, ale mas pravdu. pavel tam vnasi akorat takovou znudenou/zpruzenou atmosferu.
      • JakubT
        Tak retro dělá skvěle, bych řekl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit