Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace, snad půjde Alešovi šédfredaktorování lépe, než psaní recenzí
  • Ale překáží ty osle! jsem si kvůli tomu vypnul notifikace u kanálu games.cz, protože mě pěkně s*alo když přišla notofikace na nějaký MZ který mě nikdy nezajímal *16* *16* *16*
  • https://www.tiscali.cz/redakce/
  • delal pro tiscali, ted to samy bude delat polacek
  • PreidaQ
    Jsem si to poslechl a stejně nevím, co Bach na Games dělal.
  • Ok
  • Mart9
    Aleš by při svém všeobecném přehledu mohl z fleku dělat šéfredaktora v jakémkoliv českém médiu.
  • skoda ze podcast v klasickej stvorici skoncil uz pred 2 rokmi...
  • Inquisitor
    Díky. Tak Hodně štěstí Martine a gratulace Alešovi :)
  • Té aspoň slovo šéfredaktora!
  • Si to poslechněte, je to prvních pár minut..
  • PreidaQ
    A co Bach vlastně na Games dělal?
  • martin bach odchádza z tiscali pracovať inam. na jeho miesto ide petr poláček a na poláčkovo ide aleš smutný. imho, z aleša máme šéfredaktora games :)
    jo a levelu sa to nedotkne, ten plánujú kutiť bokom naďalej tak, ako doeraz.
  • Inquisitor
    Můžu se zeptat co přesně se oznámilo? Díky
  • ales.smutny
    Ahoj,
    jojo, v seznamech na YT máme mezery, že by do nich zapadl tank, zapracujeme na tom :)
  • Kdyť proboha říkal, že tam bude pořád chodit, a navíc tam tak často nechodil, tak ani nepoznáme rozdíl...
  • Na Games nic nedělá *3* Jenom vysílají přes jejich youtube, nepřekáží to ničemu a když jim poskytují studio, tak aspoň výměnou dostanou nové diváky na svůj kanál, ne?
  • Lukášovy vstupy jsou super a mohli by ho zapojit pravidelně ne jenom za kamerou. Ale pořádek by si měli v seznamech udělat, v tom souhlasím.
  • Martina Bacha je škoda, ve Fight Clubu neříkal nesmysly a mluvil vždycky zajímavě. A jeho hádku s Danem Vávrou o Skyrimu a Tintinovi jsem slyšel asi tisíckrát a řadím ji ke klasice české herní žurnalistiky *3*

    Takže Martinovi přeju hodně úspěchů a doufám, že do Fight Clubu občas zajde.
  • Lima
    Škoda Martina Bacha. Jeho suchý britský humor mi bude na FC chybět *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit