Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    MZ live vůbec nemá co dělat na games
  • chtelo by se to trochu vic venovat seznamum videi na youtube. napr MZ live je v otresnym stavu (seznam. porad je super kdyz se jim do toho nevtira grygar).
  • Nemužete si to studio upravit nejak líp? Treba nejaká pohovka + stolek. Lecjaký youtuber to má líp. Takhle to vypadá moc stroze a formálne.
  • Mart9
    Hrdinu jo? *4* Pavel je herně a moderátorsky vyhořelej už pěkných pár let.

    Ale jednoznačně souhlasím s tím, že jsou FC vždy super, když je moderuje někdo jiný. I přes ten evidentní problém říct první slovo nebo dokonce pozdrav. *2*
  • buržuji, nechceš se odstěhovat do etiopie, všem by jsi nám udělal radost a možná tam najdeš další, obdobně světoznalé, hochy.... ty jeden moderní korektní diskutéra....
  • JakubT
    Tak retro dělá skvěle, bych řekl...
  • "pozersky slunicka" Ach bože... Ešte si tam zabudol pripojiť transgender, veganov a utečencov, aby si si splnil svoju dennú kvótu z príručky trápneho diskutéra.
  • risa2000
    Když slyším název "Legends of Azulgar", tak to ve mě evokuje nějaké fantasy MMORPG, ale rozhodně ne něco jako Freelancer. Což mi přijde škoda.

    Tomášovi bych poradil, aby místo sebe příště na představení hry poslal někoho, kdo se dovede vyjadřovat česky. Prospěje to všem.

    Martinovi přeji hodně zdaru v Průša Research, Petrovi na Martinově místě a Alešovi na místě šéfredaktora.
  • ringmancz
    asi tak, víc Lukáše! a snad Martin bude chodit i nadále, je to pro mě takový unsung hero Fight Clubu, jak by možná řekl Adam
  • nevim proc ho povazujes skoro za hrdinu, ale mas pravdu. pavel tam vnasi akorat takovou znudenou/zpruzenou atmosferu.
  • a od ted zadna asijska hra nebude horsi nez 8/10 *1*
    jen sranda... jinak gratulace alesovi/y. kdyz tak premyslim, tak me nikdo vhodnejsi z redakce games nenapada. bud nezkuseny, nebo ne dost vazny, pripadne pozersky slunicka. takze petre, vybral jsi dobre.
  • Cau lode si muzes postavit jaky chces nektery lode jsou podle me docela hezky. Co se tyka designu lodi jsme teprve na zacatku hodne toho pribude. Snad te do budoucna nezklameme :)
  • Mrknul jsem na video ze hry a nic moc. Lítací hrábě ověšené nesmysly, textury vypadají ošklivě. ..
  • oVer9000
    Velká paráda! Určitě pokračujte v dalších dílech s dalšími hosty. Jsou opravdu skvělým zpestřením každého dílu a dávají mu tu správnou šťávu. Fight Club mám opravdu rád, stejně jako games a jeho autory, ale abych pravdu přiznal... poslední měsíce ten Fight Club byl takový, jak to říct... mdlý?
    A jakkoliv považuju Pavla Dobrovského skoro za hrdinu, tak mám trochu pocit, že je vina i trochu na jeho straně. Jsem mnohem radši, když podcast moderuje Petr, Martin nebo Lukáš. A celkově si myslim, že by si každého dílu měl účastnit aspoň Petr, Martin nebo Lukáš.
  • Panečku, Aleš vyexpil až na šéfredaktora, velká gratulace *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit