Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já vím, já vím.. Zhémann Milošů!!

    ale teda vlastně btw jako Vašek zabodoval > https://youtu.be/vYzxeeL1EjM?t=1h13m33s sranda FajtKlab!
  • Havel?
  • funza
    Vašek *1* *1* *1*
  • Preed
    Mne príde na cuphead zle ten pretlak bossov, to že sa človek zasekne sa mu môže stať aj pri inej hre podobného typu a.k.a Dark Souls ale na 99% sa to deje na bossoch ktorých je v akomkoľvek diele snáď menej než v cuphead čo je hra na par hodín a zároveň sú tam veľké časti kde sa hráč musí k tomu bossovi dostať takže do určitej miery je ten Boss za odmenu. Cuphead ma väčšinou hry len "progress" v žargóne MMO RPG a progress je frustrujúci ak sa deje 80% času.
  • Je super že takto málo sledovaný porad ma aspon nejaké fanoušky. Alespon to kluci nedelají uplne zybtečne. (ale naklikat sis nemusel)
  • Škoda, že Lukáš nedostal víc prostoru. Je to sympatický chlapík a má co říct. Vašek mi přišel takový zbytečně horlivej a až drzej, ale asi je to prostě moderní trend.
  • Vaška chválim za mikinu a random kecy. Je to správny Red Devil *5* Na Mileniála... *1* A Petr taktiež super tričko. Fight Club tiež dobrý *1*
  • rytmik je imo strasne nedoceneny
  • oVer9000
    Vašek jede! Nová krev! Jako moderátor se náramně osvědčil. Jinak skvělej díl a skvělá sestava. Krásně to odsejpá. :)
  • Super, díl kde došlo i na smích :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit