Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl, dívat se hodinu na to, jak mačkají do mobilu... tak to fakt nemám chuť. *1* To, že jim to nepřijde blbé vzhledem k posluchačům není u nich asi překvapení, ale že ani vůči svým kolegům... stačí, že musím vidět dnešní generaci - puberťáky v restauraci, jak mačkají do mobilu, když jdu na pivo. Takže nemusím se ještě k tomu dívat na videa u PC. Pokud to bude i v lednu takhle infantilní, tak končím se sledováním úplně.
    • Teda chlapi, mám vás rád. S LEVELEM a ostatními herními časáky jsem byl od prvních jejich čísel.
      Ale nikdy tolik, jako dnes, jsem necítil opovržení nejen čtenáři webu, ale i tištěného časopisu a v konečné fázi i těch, kteří vás sledují na YT.

      Nikdy jsem si nemyslel, že by mohl nastat takový zlom a i u mne se najednou dostaví pocit, že je na čase asi jít "o dům dál", kde ještě žije nějaký entuziasmus z hraní her a ze sdílení společnýho koníčku hraní her s komunitou.

      Do nového roku vám přesto přeju vše dobré a budu doufat, že to bude zase nějak fungovat.
      • No myslím, že to přání stím aby to zase začlo fungovat je na úrovní vánočního předsevzetí, bohužel.
  • Chtěl jsem se podívat na nový Fight Club, ale místo toho jsem celou dobu čuměl a ťukal do mobilu, to víte hodně práce, tak snad někdy jindy. Zdar a hezké svátky.
  • Přišlo mi to zde přesně jako všem ostatním. totální opovrhování čtenáři a diváky. Krom Honzy to dělali všichni, přijde mi to trochu trapné. Buď to točte a alespoň "hrajte" snahu a nebo te nedělejte vůbec.

    Je to škoda, byli doby a jsou i díly, které stály za to byl to super pořad. Nyní to stojí za vyliž pr**l
    • Ja bych tak prikre nehodnotil, jen to bylo uvolnenejsi nez obvykle.

      Ale je pravda, ze cumeni do mobilu vetsinu casu rozhodne dojem neudela (spise presne naopak navozuje nezajem o probirana temata a potazmo o cely porad) a kapesniky a cigara na stole take byt nemusely. ;)
    • Strašná sranda jak každý poníženě brečí ale co udělá za tejden? No ano, podívá se na další díl. Chápeš že vy si zasloužíte aby váma redakce opovrhovala?
      • za prvé co znamená "ponížene brečí"? když se nekdo stežuje tak logicky se současne neponižuje. za druhé proč ríkaš "vy" jako bys k nám nepatril? a za tretí co to meleš *1*
  • To bylo nejkrásnější představení časopisu na světě. Zdar (d*b*l*v*), tady je Level (radši budu koukat do mobilu), novej (d*b*l*v*).. Tak jen kvůli tomu bych si to nekoupil.. :)
  • ovšem, musím pochválit letošní změnu designu vašeho webu, grafk odvedl fenomenální práci
    • Jojo jak říkáš, seznam videí je stále stejný bordel jak za starých dobrých časů :)
  • MickeyMutant
    Je skutečně pravda, že má Adam za sebou nějakou pohnutou drogovou historii, a co na to jeho rodiče v Ostravě?
    • nerad na to vzpomina, stalo ho to porost na hlave...
  • TheRKD
    Super povídání o Conanovi. Škoda, že to Howard zabalil tak brzo. Bejt sci-fi a fantasy spisovatelem asi není žádný med. Lovecraft umřel dřív, než se Cthulhu proslavil, žil v chudobě. PKD umřel těsně před premiérou Blade Runnera. Život je pes.
    • 0011
      Howard to "zabalil" proto, že byl psychicky závislý na svojí matce a zastřelil se když mu doktoři řekli že už se nikdy neprobere z komatu, jako spisovatel byl poměrně finančně úspěšný a neměl tudíž důvod páchat sebevraždu a v chudobě rozhodně nežil, každopádně je ho škoda, rád bych si přečetl jeho tvorbu z hypotetických pozdějších let.
      • Všechno odešlo všechno už je pryč, tak položte mne na oltář.
        Je po slavnosti a lampy ztlumily svou zář.
  • funza
    kde je alkohol a tradiční debata o star wars *13* jsou přece vánoce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit