Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Pavel byl ten Hidden ze Score? A co to hra THE GAME, měla úspěch? Našel někdo ten poklad? *1*
    • Pamatuju si manii kolem hiDDena a jeden clanek primo ve Score, kde autori psali, ze je napadlo zda to neni jejich talentovany kolega Pavel Dobrovsky, ale ze udajne ne. Takze pokud to opravdu byl Pavel, byla by tahle zavadejici lez pekna prasarna.
  • konan vs. Jánošík ... šak ba! : DDDDDDDDDDDDDD
  • TheGGG
    Adam a ten joint.... chudák, teď už bude paprikou do konce života... přitom podobně zamyšlený pohled může (a znám to z vlastní zkušenosti) spíše svědčit o genialitě člověka... bohužel v dnešní společnosti, když někdo chvíli kouká před sebe a má nepřítomný pohled je hned zhulený *1* *1*
    • přitom podobně zamyšlený pohled může (a znám to z vlastní zkušenosti) spíše svědčit o genialitě- :D ty jsi málo sebestředný a egocentrický klouček, viď? :D znáš z vlastní zkušenosti, že koukáš, jak vypaprikovaný humulungus a namlouváš si genialitu? Dobře ty :D
    • Poděl se s námi prosím o fotodokumentaci.
      • ok tak já vám to teda řeknu. GGG je uniklý polymorfní sebe si !téměř uvědomující zdrojověkodověsebepřepisující vojenský algoritmus, který našel !zatím smysl existence v potrollování a sběru infa. No a samozřejmě jen tak na okraj - je tady ta historická vize v connanovi ..Atlantis a pod. určitě blíž realitě než to, co se učí děti ve školách ..... těm blbostem nemůže věřit snad ani lidoop : DD
        • Jack1947
          On má hroznou vadu musí furt oplácet oplatky zlým pcmrářům co si dovolí trollit jeho konzoli ! jinak je myslím celkem v poho dá se s ním i normálně po bavit.
          • Ty ses takovy jeho detatko vid *12* spriznena duse. Skoro by mi i ukapla slzicka, kdybych neznal pravdu.
            • Jack1947
              Co to plácáš za blbosti ??? *7*
      • palacinka
        ja jen doufam, ze ve vasem veku me uz prejde nutkani psat zbytecny komentare na internetu. zatim to tak jeste neni *9*
        • Pokud se zamilujete do Lacana, tak se obávám, že nikoliv.
      • TheGGG
        až po tobě...
        • Tady mi to i docela sluší https://goo.gl/z51VVM
          • TheGGG
            fake fotka, to je bezdomovec Lojza v Brně u nádraží... vždy mu dám jednou za týden 20kč kvůli karmě, když jedu do školy...
            • Kdyby karma opravdu fungovala, tak uz davno sedis v Bohnicich a ty svoje pseudointelektualni moudra cpes mistnim osetrovatelum...
            • Souhlasím, jediná droga která stojí za špás je čistá ideologie.
            • TheGGG
              kdepak, jsem dost bohatý a můžu si dovolit dát i 20kč týdně... ať má borec na pivo (i když nevím kolik dnes stojí pivo, protože pití alkoholu považuji za primitivní)
            • Kecáš, nikdy jsi neobětoval víc jak pětikačku.
            • TheGGG
              tak to byl fakt tvrdej stěr... games tu má vidím i svého šerifa ementála
            • Maly velky ptak GGG ( maly v realu, velky na internetu ).
  • Ta cerna cepice *15*
  • A teď se přiznejte. v těch 55 .. to ste si psali sami ? : DD .. to byl fór , nic ve zlém . )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit