Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DonVirtuous

    Nové tváře gamesů tyto pořady táhnou ke dnu. 

  • 0011

    Nestihnul jsem steam naživo tak to hodím sem, nechci Bobrkole a Adamovi kazit iluze ale na Blizzconu Diablo 4 ohlášené nebude

    • Jack1947

      To se snad dalo čekat.

  • TheGGG

    za dobrovskýho a grygara (ne že bych je měl jinak v oblibě) bývalo dobrým zvykem dávat do popisu videa na youtube u FC orientační časy jednotlivých témat, aby člověk mohl přeskočit na téma, které ho zajímá a nemusel to složitě hledat... co takhle v tom pokračovat?

    • 0011

      Co takhle chvíli počkat? Předchozí díly timestamps mají, težko je tam dají během přenosu nebo po skončení, taky musí domu než aby po pracovní době dělali pro takový niche market 😉do zítřka vydržíš ne?

      • TheGGG

        např. díly 393 a 388 to nemají a ty už jsou dost staré... co?

        • triptich

          čo tak ako uvedomelý člen komunity pomôcť redakcii a doplniť timestamps do komentárov na youtube? za ten čas, čo pofrfleme v diskusii by sa to už dalo stihnúť ;)

          • TheGGG

            bohužel ve svém volném čase se musím věnovat osvětě zde na diskuzi

  • KamilZm

    Tohle složení je +-  už trvalé? Pavel s moderováním už sekl, nebo je to jen dočasné, protože nemá čas? 

    Mě ta změna zase nijak extra nevadí. Patrik a Vašek OK (Vašek bohužel začal Adamovatět).  Jirka je super.  Když se tam objeví Pavel, Lukáš, Aleš nebo jako hosti Petr nebo Martin, tak budu určitě rád, ale i bez nich to jde. 

    Jen Adam mě točí jeho frajeřením s angličtinou, protože normální člověk neříká "šipovat", "kustomizovat", "explorace" a podobné blbosti, když k nim existují česká slova, která se úplně běžně používají.  Bez problémů zkousnu třeba googlovat, ke kterému není jednoslovný český ekvivalent.  Ale to, co padá z Adama, to je síla 😢 a jen machrování. 

    Šárka mi bohužel vůbec nesedí, snad si zvyknu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit