Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po poslechu zaznamu se mi zda, ze ta uvodni a konecna znelka je hrozne nekvalitni - takze nova audio zarizeni (mikrofony/mixpult) vyrazne pomohla nebo mi castecne odchazi sluchatka.
  • Mě ta kvalita přijde taky dost podobná jako předtím. Co se zlepšilo je, že jsou slyšet všichni stejně a nikdo se neztrácí protože se zrovna někam otočil nebo sedí o kousek dál.
  • Prečo mám pocit, Že 90% ludí čo ti pičuje na nový zvuk, donation nedala ? :D keď to nepočujete tak ste hluchý, ale zvuk je sto krát zretelnejší a hutnejší, vyčistite si uši...
    • mas pravdu je to ovela lepsie, ale este sa s tym budu trosku asi vyhravat.
    • víš co znamená demokracie?! *7*
      • kostejnesmrtelny
        Co má demokracie společnýho s internetovou diskuzí? *7* *1*
  • hitokage
    Novej zvuk je určitě lepší, už to nezní jako pouliční nahrávka z mobilu. Navíc se to musí editovat jedna báseň, když má každej vlastní stopu.
  • keigi
    No mě by hlavně zajímalo, jestli budou brblat ty co donatovali, nebo ty co nedonatovali. Tip bych měl *3*
  • Trol.diskuzni
    Kdybyste raději čtenáři z Prahy a přilehlého okolí naklusali na Václavák a štelovali spolu s redakcí, aby se ten zvuk potunil co nejdřív... a né tady bědovat po diskuzích! *3*
    • Trol.diskuzni
      Jo a jinak s redakcí soucítím za počáteční "problémy" s laděním zvuku a souvisejícího vybavení... Já se pokaždé vyloženě děsím, když mám štelovat něco nového, aby to fungovalo podle gusta a to speciálně v oblasti zvuku (zvlášť když to stojí hodně peněz a člověk čeká, že to teda bude něco umět). *13*
  • mirekdusinojc
    Ještě opravit to foukání, počítám, že bude stačit koupit nějaké jednoduché molitanové čepičky, které už snad nebudou stát tolik, a bude to fajn. Do roka se s tim naučíte.
  • calwin
    no ja si myslím že kvality mixpultu sa určite ukážu v dohľadnej dobe... a ako spomenuli... časť ide za reklamu takže nemyslím si že to bola blbosť ak to bolo za dobrú cenu
  • Ja nechtel sejckovat, ale hned mi to prislo jako vyhozeny prachy.

    Casem to bude urcite lepsi, ale trapil nekoho u ostatnich podcastu zvuk?

    Ja je posloucham nejcastejc pri domacich pracich, a v pohode jsem vzdycky rozumel i pres svuj ukricenej vysavac, nebo i pri sekani zahrady (!)

    Zvuk byl v pohode. Fakt to neni maskovana benefice Mixpult pro mixpulta, jak tu nekdo zminoval? : )
    • janchor
      Trápil. Kromě nás samotnejch i spoustu lidí ať už tady v diskuzích nebo na e-mailu.
      • Pfffffffff
        Primadony

        Ba ne - vzdycky muze byt lip, ale fakt by me nenapadlo si u bezproblemove srozumitelnyho podcastu stezovat na zvuk.
        Ale jak se zda, tak jsou zkusenosti posluchacu dost individualni.

        Budiz. Muzete rict na Tiscali, ze vam to Crook schvalil.
    • ...ale spatnej ten novej zvuk teda neni, to zas neblaznete...
      • Je spatne nastavenej. Bere to moc ruchy v okoli (ruzny skrabance a kopance se mi zarejvaj do zaludku) a naopak slovo je zastreny. Ma to bejt naopak, ty hloubky potlacit a zviraznit rec.
      • DF.Future
        Nějak moc lepší ale taky ne, zvlášť s příhlédnutím k těm novejm věcem
  • O tom mlaskání a polikání asi víte, co?
    • septicflesh
      Myslím, že o polykání vědí víc než ty *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit