Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitokage
    Novej zvuk je určitě lepší, už to nezní jako pouliční nahrávka z mobilu. Navíc se to musí editovat jedna báseň, když má každej vlastní stopu.
  • Prečo mám pocit, Že 90% ludí čo ti pičuje na nový zvuk, donation nedala ? :D keď to nepočujete tak ste hluchý, ale zvuk je sto krát zretelnejší a hutnejší, vyčistite si uši...
    • mas pravdu je to ovela lepsie, ale este sa s tym budu trosku asi vyhravat.
    • víš co znamená demokracie?! *7*
      • kostejnesmrtelny
        Co má demokracie společnýho s internetovou diskuzí? *7* *1*
  • Zvuk je sice lepší, ale vzhledem k tomu, že pracujete s malým rozpočtem mi přijde nový mixpult pro Mixpulta jako poněkud přemrštěná investice.
    Stejného výsledku se dá dosáhnout s těma nejlevnějšíma mikrofónama z Teska, noutbůkem a ópensors softvérem.
    • janchor
      Ne, to opravdu nedá.
  • Po poslechu zaznamu se mi zda, ze ta uvodni a konecna znelka je hrozne nekvalitni - takze nova audio zarizeni (mikrofony/mixpult) vyrazne pomohla nebo mi castecne odchazi sluchatka.
  • Mate pomerne dobry mikrofony a pomerne dobrej mixpult ale zvuk je pomerne hroznej. Driv to bylo snad i lepsi :-/
    • Time to sponsoring *1*
  • Tam snad nemate zadny vejsky, nebo co. Musim si to dat hodne nahlas, abych tomu zastrenymu zvuku rozumel.
    • A jeste tam mate nakej hroznej efekt, neco jako hall. Kdybyste nahravali kapelu, tak asi dobry, ale takhle na mluveny slovo hruza. Postelovat!
      • janchor
        Efekt tam žádnej není, to se spíš jen překrejvaj jednotlivý mikráky. Poštelujem určitě, ale nemůžu si pomoct, doma mi to (jak na bedny, tak na referenční sluchátka) zní nesrovnatelně líp, oproti hned třeba minulýmu dílu jsou to nebe a dudy. Předtím kovovej, zastřenej lo-fi ze studny, teď je všechno zcela prokrvený, srozumitelný.

        Ruchy jsou samozřejmě druhá věc, tam ještě najdem ten sweet spot, kam mikráky píchnout, ale oproti neřešitelnejm rámusům předtím i tady slyším jasnej pokrok (už proto, že můžu výrazný místa individuálně odpalovat z jednotlivejch kanálů).
        • Nemuzu si pomoct, pro me ne. Predtim zvuk byl sice plossi, ale bylo tomu prave vic rozumet. Ted jak rikam jsem to musel dat vylozene nahlas, abych rozumel a jeste jsem musel spicovat usi. Slyseno na normalnim 2+1 subwoofer u PC.
          • keigi
            Musím potvrdit, že u mě na starém 5+1 Logitechu je zvuk o poznání plnější, má mírný šum, ale zase jsou všechny hlasy výraznější a s hlasitostí problém nulový. Teď jsem to zkoušel porovnat s minulým podcastem a hlasitost je stejná. Možná bych zkusil podívat se po nastavení v audio software (u mě např. "Správce zvuku Realtek HD").

            Ještě mě teď napadlo hodit to do starého psp, kde už jsou repráky dost za zenitem a tam je jedinej problém a to jsou basy.
          • janchor
            Divný, divný. Samozřejmě mě to mrzí, ale odtud se fakt těžko určuje, co by mohlo pomoct. Poslouchám to znova & znova dokola a ta srozumitelnost je pro mě úplně někde jinde, ovšem ve prospěch novýho..
    • Hlavně že ten novej mixák má milion čudlíků, ne? *1*
  • O tom mlaskání a polikání asi víte, co?
    • septicflesh
      Myslím, že o polykání vědí víc než ty *3*
  • Mě ta kvalita přijde taky dost podobná jako předtím. Co se zlepšilo je, že jsou slyšet všichni stejně a nikdo se neztrácí protože se zrovna někam otočil nebo sedí o kousek dál.
  • Ja nechtel sejckovat, ale hned mi to prislo jako vyhozeny prachy.

    Casem to bude urcite lepsi, ale trapil nekoho u ostatnich podcastu zvuk?

    Ja je posloucham nejcastejc pri domacich pracich, a v pohode jsem vzdycky rozumel i pres svuj ukricenej vysavac, nebo i pri sekani zahrady (!)

    Zvuk byl v pohode. Fakt to neni maskovana benefice Mixpult pro mixpulta, jak tu nekdo zminoval? : )
    • janchor
      Trápil. Kromě nás samotnejch i spoustu lidí ať už tady v diskuzích nebo na e-mailu.
      • Pfffffffff
        Primadony

        Ba ne - vzdycky muze byt lip, ale fakt by me nenapadlo si u bezproblemove srozumitelnyho podcastu stezovat na zvuk.
        Ale jak se zda, tak jsou zkusenosti posluchacu dost individualni.

        Budiz. Muzete rict na Tiscali, ze vam to Crook schvalil.
    • ...ale spatnej ten novej zvuk teda neni, to zas neblaznete...
      • Je spatne nastavenej. Bere to moc ruchy v okoli (ruzny skrabance a kopance se mi zarejvaj do zaludku) a naopak slovo je zastreny. Ma to bejt naopak, ty hloubky potlacit a zviraznit rec.
      • DF.Future
        Nějak moc lepší ale taky ne, zvlášť s příhlédnutím k těm novejm věcem
  • calwin
    no ja si myslím že kvality mixpultu sa určite ukážu v dohľadnej dobe... a ako spomenuli... časť ide za reklamu takže nemyslím si že to bola blbosť ak to bolo za dobrú cenu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit