Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luke.skywalker
    ...ale co ten zvuk? Ozvěna jak blázen, headsety očividně nefungují, jak by měly.
    • blixa
      Zvuk u videa nejde z headsetu, bere se primo z kamery.
  • K tomu opírání, jak to může být složité, když to mají obě Day of Defeat hry a určitě i jiné? Nejspíš by bylo přesnější říct "bylo by to složité v Real Virtuality enginu" ^^
    • v Modu ACE to jde... takze to neni problem enginu ;)
    • ano, v DOD lze dvojnozku oprit, v jednicce na nekolik urcenych mist nebo na zemi, ve dvojce na vice urcenych mist a na zemi.
      pocitam ze u hry s takovou mirou realnosti jako ArmA, budou chtit rozlisit i typ podkladu, pozici strelce vuci podkladu vyskovy rozdil patek dvojnozky, mezni namery a odmery zbrane, chovani ruznych dvojnozek pri strelbe z ruznych zbrani, konstrukcni vlastnosti dvojnuzky atd
      toto je opravdu slozite
  • Lukáš Grygar ?
    • Petr Poláček ? To nepřebiješ *2* *16*
      • Martin Bach +5
        • Tuček + 9
        • Grifus
          Draken!
          • Vavra! +101 damage
            • Skyrim 100 duvodu Stit Proti Damage
          • sakra *9*
  • Jestli můžu něco navrhnout, tak já bych vyhradil jednoho "IT týpka" (ale někoho jiného než moderátora diskuze!), který by koukal na chat a případně návrhy z něj nadhodil do diskuze, měnil tapety na obrazovce a dělal cokoliv dalšího co na těch vašich pc děláte. Zbytek by se mohl více věnovat diskuzi a snad by to vyústilo v živější pokec.
    Myslím, že tohle "nezdvořáctví" koukáním do monitorů při FC se projevilo až teď díky tomu profesionálnějšímu vzhledu se sedačkama, přece jen v kanclu to koukání do noťasu vypadalo jaksi přirozenějc.
    Ale musím říct, že vás chápu. Taky jsem hráč a ITák a je jasný, že odolat chatu, internetu gaziliónu dalších věcí na pc je težký, zvlášť když přece "mám 5 smyslů a poslouchat můžu i tak". A myslím, že kdybyste ztratili tu určitou "nerdovskost" (pardon za ten výraz), tak ztratíte i valnou část publika. Každopádně vy to určitě ještě vyšmelíte, nechť vás provází síla. *3*
    • A ještě by to chtělo nějakou kočku jak v boxu co po každým kole obejde sedačky s číslem! Jako promiň ale kdo by to podle tebe měl dělat? Myslíš, že tam lidi nemají nic lepšího na práci? Leda tak najít někoho z řad čtenářů co má každý týden čas zajet do redakce si dvě hoďky šmelit na ntbooku. V podstatě ty "IT týpky" dělají. Poláček mě do toho moc nezapadá, jedinej takovej správnej děda lebeda by byl Martin Bach a to je zase škoda aby tam jenom čučel do obrazovky.

      Je pravda, že když si tam šolichají cosi na ajfounech, ajpedech, ntboocích tak to nevypadá nejlíp ale na druhou stranu když tam sledují chat (a nekoukají tam na péčka s myšlenkou "aby už ten blbej podcast odsypal a já mohl jít rozhazovat ty desetitisíce co dostávám od tiscali každý týden" *15* ) sem tam vypíchnou nějakou hlášku, připomínku, bla, bla tak mi to vůbec nevadí. *3* *16*
      • Však já jsem nemyslel někoho dalšího, nebo externího jen na IT. Jak říkáš "V podstatě ty "IT týpky" dělají." a co jsem myslel, je to, že je zbytečné aby je dělali všichni (a u moderátora mi to připadne vyloženě blbý) ale omezili to na jednoho. Peace out.
        • No já vím, že si nemyslel někoho dalšího já jsem to jenom blbě napsal. :) *16*
  • BoB.2
    Co takhle nahodit Replay z minulého tejdne.
    • Ringwraith
      Co takhle ho hledat tam kde máš a neptat se na Games.cz, kteří s ním nemají nic vyloženě společnýho.
      http://re-play.cz/category/videoarchiv/
      • BoB.2
        ale každou sobotu ho nahodijou tak na něj chodim sem.
        • deridon
          bobe nic proti.. ale ty jsi strašně pohodlný člověk :D
  • dalsi vec co mi chybi, ze nazev fight club je zavadejici. ja chci stret nazoru, tady si vsichni furt prikyvujou, jo dan, byl dan :) ale i tak porad dobre se to posloucha
  • Úplne najlepšie podcasty boli kde bol Dan Vávra, tie som si všetky pustil i z archívu.
    Ten človek je proste rodený bitkár a iba vtedy má názov Klub Bitkárov i svoje opodstatnenie. Volávajte Dana čo najčastejšie, je to človek, ktorý sa nebojí na plnú hubu povedať svoj názor a zato ho rešpektujem. i ked výlev na Skyrim považuje inak za epic fail od neho....

    A pravda, Grygar chýba...čo je s ním????
    • Boha jak někomu může chybět Grygar s těma jeho nejpravdějšíma názorama? *11*
    • Grifus
      Dela agenta v KLDR!
    • cestuje
  • Nevím, ale od doby co je z lukáše angličan, tak mě FC baví míň. Z takovýho pohodovýho pokecu se stal sice asi profesionálnějš udělanej diskuzní pořad, ale už se nemám s kým ztotožnit co se týče názoru...a absence petra to jestě umocní. I přes zajimavý hosty to působí takovým sterilním dojmem.
    • Cosi
      Stejný názor jsem měl, když se na games spustil podcast. Stejná sestava, Pavla Dobrovského v postumoderátora nahradil Lukáš Grygar a nějak mi tam neseděl. Je to všechno jen o zvyku, stejně jako když se změní design webu, taky je spousta negativních komentář jak je ten nový hrozný ale to se časem uklidní. Petr Poláček by ostatně mohl vyprávět.
    • Nemuze to byt treba i tim,ze je tenhle porad prilis casto? Dvakrat,trikrat do roka je podle me dostacujici.
      • zdeeneek
        Ze by jako jednou za pul roku okomentovali co se stalo - v poradu, ktery ma cca 60 minut ? To by to museli vzit pekne hopem aby to zvladli *7*
        • A co se za pul roku stane tak zasadniho? Vetsinou nic. A pokud se nahodou neco stane,proc nevydat special?
          Podle poctu minusu u meho prispevku to ale lidem asi vyhovuje tak jak je. Takze neni co resit
          • zdeeneek
            Kdyby meli za 60 minut okomentovat deni v hernim prumyslu za pul roku, tak by to vypadalo asi takhle: Leden - vysly hry x, y, z, ... bohuzel si o nich nic nerekneme, protoze nas tlaci cas - kdyztak si info o nich dohledejte na internetu.
            I za pouhej jeden tyden se stane dost zajimavych veci, z kterych dokazi natocit 60 minutovej podcast.
          • posila
            "A co se za pul roku stane tak zasadniho?"
            Kdyz se ptas takhle, podcast by vubec nemusel byt. Hadam, ze pro tebe je podcast spis o rozhovorech s hosty nez pokec o celkem beznych vecech z herni sceny.
    • Preed
      Tazko povedat,trochu mi vadi,ze tam nemoze byt Petr koli nedostatku mikrofonov,ale ako stary Level fanboy mi je vlastne jedno ci to moderuje Dobrovsky alebo Grygar,aj ked Pavel sa to snazi robit trosku serioznejsie,ale hlavne hostia su v poslednej dobe super,lepsie ako ked tam chlapci len spekuluju nad hlupostami :)
    • Slotermeyer
      Blijícím kočičkám a podobným vtípkům už zřejmě odzvonilo... *4* Ale vážně, slovo "sterilní" mi taky přišlo na mysl. Souhlas a dávám plus.
  • Mahcake
    Jediné k čemu mám výtku je, že jeden host či účastník má vystřiženou hlavu, stačilo by kameru o pár centimetrů natočit doprava, ale je to jen asi malý detail.

    Jinak, těším se na další záznam. *3*
  • Martusak super, snad ještě někdy přijde. Ještě by to chtělo někoho třeba z Vatry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit