Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    To je Ondřej Průša. :) Herní novinář a bývalý redaktor a později šéfredaktor LEVELu. A momentálně pracuje v Tiscali.
  • Může mi prosím někdo říct kdo je to ten Draken. Jsem pro oživení/ozvláštnění FC všema deseti, tj. chci ve FC Drakena, tak se chci zeptat kdo/co to je zač. *1*
  • brezinaservis
    DRAKEN na plac!!!!!!!!!!!!! chceme tě na podcast
  • Kozy
    *hloubkový
  • Jezis jsou to urcite kamosi tak co je ti po tom jak se spolu bavi ? Delas z komara velblouda.
  • jnsCZ
    Mrkni na Karlovo twitter (KarrullD) a uvidíš, že tam zase on šije do všech ostatních. Je to vyrovnanej boj :)
  • Vem v potaz,že "trochu" popili,takže to mělo své účinky A myslím,že se tam pošťuchovali všichni *3* *5*
  • Drda to zachránil, inak by to bola nuda k posráni.....inak Grygar by si mohol odpustiť tie nemiestne narážky na Drdovu tučnotu vkuse....v každom podcaste si z neho robia srandu, aj keď nič nepovie, určite mu to nepadne dobre....ako by Grygarovi páčilo keby mu stále niekto vyhadzoval na oči že je Škulavý zrzek, čo shorí na slnku....asi moc nie....odpustite si to.....Drda je moc fajn....a bolo to nemiestne....
  • holec89
    tento podcast vam prinesl Draken - resp.: pristi podcast Vam prinese Draken:)
  • zdeeneek
    Ojrogejmr je pastava pro usi, tam se to endzajnama jen hemzi. *1* Mimochodem se v tomhle dile taky par endzajnu vyskytlo, ale to bylo doufam tim, ze byli kluci pod vlivem alkoholu *4*
  • jnsCZ
    Lze sehnat Tanz mit Drda v MP3? :) Jo a pozvěte Drakena do podcastu ;)
  • Hm, Chrome. To nevedu. Ale dík.
  • Mám takovej nápad. Co kdybyste pozvali Drakena do podcastu?
  • Cosi
    Oddrolovač pro Trola a Jindru made by posila: http://diskuse.tiscali.cz/games/bleskovky/obecne-1/?rootId=812636&itemId;=812636
  • Odtrolovač je co? Nějakej filtr v adblocku?
  • Ať si analízuje co chce,jen doufám,že nebude analyzovat jinak to dopadne špatně. Naštěstí mám odtrolovač,takže jeho dementní reakce neuvidím *1*. Mimochodem:"Chceme v FC Drakena!" a doufám,že se přidá více lidí s tímto komentářem *3*
  • Cosi
    Prosím Drakena Do Fight Clubu!
  • montatatana
    Vyborny :)
    Zvlast po vyjimecnym poslechu ojrogameriho podcastu clovek neskutecne oceni zvuk, mikrofony... a lidi :)
  • Keyz
    Z povinnosti a naposled píšu.Kdy přijde DRAKEN FC?


    - Vypadá to,že Drakena nikdo nechce.Po tom co řekli ve FC,že to chce psát do diskuzí tak bych čekal,že nebudu skoro sám :) Kdyby místo + a - lidi napsali to samé tak by to bylo více vidět.
  • Keyz
    Stejně to je borec.Ten se nenechá urazit a navíc odpovědí setře všechny okolo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit