Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mne, když pan Poláček obhajuje reakci Bohemky a odůvodnění pracovníků, kde jsou podrobné fotografie tohoto ostrava? Google je v mapách nemá, pouze několik fotek. A jestli musí, nebo chce papouškovat to co mu řekli ok, tak ať to dělá na tiskovkách, ale u některých zpráv zapojuje vlastní rozum a pořádně se podívá, když něco tvrdí.
    Navrhuji zrušit podcast, udělejte týdenní komentované zprávy do 45minut a jednou, dvakrát do měsíce nějký velký zajímavý téma, klidně ho rozdělte a bude to ok. Protože v prvních díle se na to dalo koukat, ale poslední dobu fakt ne.
    • smejki
      "ať to dělá na tiskovkách, ale u některých zpráv zapojuje vlastní rozum a pořádně se podívá, když něco tvrdí."
      doporučuji to samé. a radši sedmkrát
    • 13_11
      „Podrobné fotografie Ostravy“ má nejen Google, ale i Mapy.cz.
      • Zas pozor na paramoju.
        • Fight Club je super. Proste konkurencni boj vole, chapes! My posluchaci se jen tetelime:)
    • Ty data o, kterých mluvil se dají koupit od googlu za určitej obnos peněz..
  • me nejvice bavi petr polacek posledni dobou .. takovy nesympaticky a vecne otraveny projev ale je svuj a je super :D plus teda znalosti ..
    • Trol.diskuzni
      Znalosti = má to předem načtené, protože ví, o čem se bude během natáčení hovořit... *6*
      • Magister_Peditum
        A jak asi může vědět, na co se budou diváci ptát? Nebo umí telepatii? *15*
        • Trol.diskuzni
          Jednoduše - část dotazů je předem připravených z mailu, na zbytek se odpovídá kolektivně, takže pokud neví, nemusí se vůbec odpovědí účastnit.
      • to je přece fuk ne?
        • Trol.diskuzni
          V podstatě ano... Chtěl jsem tím prakticky jen zdůraznit část věty "takovy nesympaticky a vecne otraveny projev" na úkor toho, co považuje pisatel za jeho devízu.
  • neviem, co kazdy mate....mna podcast stale bavi a rad ho pocuvam...je pravda, ze niekedy to bolo mozno trochu lepsie, ale mozno maju teraz chlapci vela roboty tak su trochu unaveni :D
    ale je to pekne zhrnutie noviniek z herneho sveta a hlavne z jeho zakulisa ..
    len Pavel Dobrovsky by sa mohol trochu krotit..jeho prejav je obcas afektovany hlavne uvodne minuty :D + rozne prirovania ako teraz zdravime sa vam z lietadlovel lodi mi pridu dost mimo :D
    • Jozef123
      Bud si zfajceny alebo blb co vsade dava smajliky... v niektorych veciach suhlasim...
  • chceme Karla Vojtíška
  • GlaDOS
    Nechcete pozvat třeba Marka Krále, co píše o nezávislých hrách? Myslím, že by to mohl být zajímavý host.
  • TV s Ambilight vyrába Philips/TPVision
  • Jinak doufam ze Bludra zase pozvete :) ted si zaznamy poustim pri hrani Football Managera a je to slovy Lukase fakt dost super kombinace :D
  • Chceme drakena do podcastu:).
  • lol to nejaka FETACKA relacia ? *11*
    • Ty jo metanol již účinkuje.
      Ještě, že na slovensku nic takového nemáte.
    • jasnacka, Toluen party *5*
  • Luke
    Přátelé - díky za reakce. Zkusíme nedávat nohy na pohovky. A ty ostatní věci taky. :)
    • Cosi
      Omezení - nohy na pohovce - bych zas tolik neřešil, a to ostatní se dá lehce vyřešit steroidy nebo drogami.
    • Trol.diskuzni
      Spíš by mne zajímala reakce pana Poláčka nebo Grygara - ti dva by měli dle mého názoru zabrat nejvíc, případně vám dát větší prostor k vlastnímu názoru a ne si jen mlít tu svou (pan Poláček), případně zabíhat do iracionálních debat (pan Grygar).
      • KokyMetalGear
        Ale od Petra se aspoň něco dozvíš...
        • No, dozvíš. Pro mě byla třeba úplná novinka, že v zemi, kde platí Listina základních práv a svobod by měl být trest smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit