Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Jednoduše - část dotazů je předem připravených z mailu, na zbytek se odpovídá kolektivně, takže pokud neví, nemusí se vůbec odpovědí účastnit.
  • Magister_Peditum
    A jak asi může vědět, na co se budou diváci ptát? Nebo umí telepatii? *15*
  • smejki
    "ať to dělá na tiskovkách, ale u některých zpráv zapojuje vlastní rozum a pořádně se podívá, když něco tvrdí."
    doporučuji to samé. a radši sedmkrát
  • Fight Club je super. Proste konkurencni boj vole, chapes! My posluchaci se jen tetelime:)
  • Zas pozor na paramoju.
  • 13_11
    „Podrobné fotografie Ostravy“ má nejen Google, ale i Mapy.cz.
  • Trol.diskuzni
    V podstatě ano... Chtěl jsem tím prakticky jen zdůraznit část věty "takovy nesympaticky a vecne otraveny projev" na úkor toho, co považuje pisatel za jeho devízu.
  • to je přece fuk ne?
  • Ty data o, kterých mluvil se dají koupit od googlu za určitej obnos peněz..
  • Zajímalo by mne, když pan Poláček obhajuje reakci Bohemky a odůvodnění pracovníků, kde jsou podrobné fotografie tohoto ostrava? Google je v mapách nemá, pouze několik fotek. A jestli musí, nebo chce papouškovat to co mu řekli ok, tak ať to dělá na tiskovkách, ale u některých zpráv zapojuje vlastní rozum a pořádně se podívá, když něco tvrdí.
    Navrhuji zrušit podcast, udělejte týdenní komentované zprávy do 45minut a jednou, dvakrát do měsíce nějký velký zajímavý téma, klidně ho rozdělte a bude to ok. Protože v prvních díle se na to dalo koukat, ale poslední dobu fakt ne.
  • Trol.diskuzni
    Znalosti = má to předem načtené, protože ví, o čem se bude během natáčení hovořit... *6*
  • me nejvice bavi petr polacek posledni dobou .. takovy nesympaticky a vecne otraveny projev ale je svuj a je super :D plus teda znalosti ..
  • Jozef123
    Bud si zfajceny alebo blb co vsade dava smajliky... v niektorych veciach suhlasim...
  • Cosi
    Omezení - nohy na pohovce - bych zas tolik neřešil, a to ostatní se dá lehce vyřešit steroidy nebo drogami.
  • Dnes už být hpod dobrý může, ale taky na to měli 95 týdnů, aby ho postupně zlepšovali.

    Když FC začínal tak jsem si říkal jestli mu nebude chybět P.D., ale dnes za sebe můžu říct, že byl FC lepší bez něj už jen proto co jsi napsal ty.Byl volnější a zajímavější.
    Bez uražky P.D. :)
  • neviem, co kazdy mate....mna podcast stale bavi a rad ho pocuvam...je pravda, ze niekedy to bolo mozno trochu lepsie, ale mozno maju teraz chlapci vela roboty tak su trochu unaveni :D
    ale je to pekne zhrnutie noviniek z herneho sveta a hlavne z jeho zakulisa ..
    len Pavel Dobrovsky by sa mohol trochu krotit..jeho prejav je obcas afektovany hlavne uvodne minuty :D + rozne prirovania ako teraz zdravime sa vam z lietadlovel lodi mi pridu dost mimo :D
  • No, dozvíš. Pro mě byla třeba úplná novinka, že v zemi, kde platí Listina základních práv a svobod by měl být trest smrti.
  • Wyder
    První nové hPody byly mozna slabsi, ale ted jsou naopak skvele. Posloucham oboje, ale posledni dobou se daleko vice tesim na hPod, protoze je tam videt, ze to ty lidi bavi delat. Tady mam nekdy pocit, ze to nektere hlavne zdrzuje od prace.

    Osobne jsem mel radsi FC, kdyz ho moderoval Lukas, protoze to bylo volnejsi a mnohdy i zajimavejsi.

    Ale asi je poptavka po soucasnem stylu, nevim.
  • Jako pozor, lidi kolem hpodu jsou super, jdou trochu jinou cestou. Ale musim rict, ze posledni dobou me i vic bavi. (Mozna to souvisi s tim vsim co tady ted pisete). Tak nejak mi prijde, ze je porad bavi hrani, coz me tady uz moc neprijde. Na games zacli byt lidi vic "novinari", nez hraci... tak nejak , ze to berou jen jako praci, ktera je trochu uz opruz:)
  • KokyMetalGear
    Ale od Petra se aspoň něco dozvíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit