Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by pozvat Tukana ze score... ;)
  • Bohatě by stačilo kdyby se nějak obměnila sestava, která je už asi 7 let stejná (občas přijde nějaký host ale jinak je to jenom Grygar, Bach, Poláček, Dobrovský občas Farid). V dobách hPodu alespoň za čas přišel Radek Friedrich nebo Petr Bulíř, kteří byli alespoň zábavní, zatímco teď se ta podcastová sestava strašně ustálila a po těch letech mi stačí přečíst si témata, co se budou v podcastu probírat a mám docela dobrou představu, co si o tom kdo bude myslet a říkat.
  • Ještě bych chtěl dodat, že by měsíčník nespíše ztratil exkluzivitu probíraných témat a schánění lidí do podcastu jak pozoruju není také jednoduché, tak nevím. Člověk by měsíc čekal a zjistil, že jste bez hosta to by moc nepotěšilo :)
  • Já bych třeba byl pro, aby byl podcast pravidelně jednou za měsíc (věřím,že hodně lidem by se to nelíbilo :), přeci jenom každý týden vymýšlet něco nového taky není jednoduché a nálada není určitě vždy na 100%. Otázkou je jestli měsíčník by zvedl kvalitu, ale měl by.
    Jinak tento podcast se mi líbil. Když příjde zajímavý host tak je to vždycky dobrý.
  • Posledních pár podcastů mám dojem, že se u některých redaktorů začíná projevovat syndrom vyhoření. Jan Modrák se svým střízlivým projevem třicátníka, který už žije jinýma věcma než hrama, tomu moc nepomohl. Zajímalo by mě, jestli si skutečně někdo z redakce říká, že by možná bylo dobrý chvíli dělat něco jinýho, než zrovna tohle. Nebo tu nucenost vidím jako vlčí mhu jenom já? Přijde mi, že dřív to probíhalo s daleko větší lehkostí a (pun intended) hravostí.
  • Amylee.Anderson
    Přijde Draken, Vávra a Drda. Bude se to natáčet v Arcade hrách, které se kvůli té příležitosti přestěhujou do redakce games. Jo a taky sehnali originální Tron.
  • Příjde tam zdejší maskot trol a bude to jeho one man show *7*
  • Warriosparky
    Co třeba si ten podcast poslechnout, třeba se tam něco dozvíš. *3*
  • Shenkster
    Co plánujete na #100 ? Něco speciálního ?
  • Honza je porad ve svych letech skvely novinar a hlavne fajn clovek jeho nazory maji vahu je videt ze svou praci dela s laskou takovych hernich novinaru moc neni ale doufam ze zase bude :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit