Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orthank
    Nezbývá než souhlasit, jeho projev mi příjde kultivovaný a jeho poznámky k tématům jsou zajímavé.

    Tento díl podcastu je co do obsazení hosta výborný.... což se bohužel nedá řict o ostatních diskutujících / přísedících.
  • DangerousDave
    zostava je dobrá ale nie vždy je dobrá nálada a chuť diskutovať ... jednoducho je dosť naivné očakávať, že každý diel bude megazáživný a hneď volať po obmene diškutérov *7*
  • Já souhlasím, že ten podcast neměl šťávu, ale ten Modrák za nic nemůže.
    Užíjte si to dokud se o vás starají rodiče, nebo jen vy sami o sebe. Až příjde definitivní dospělost a starosti vás budou nutit si najít malou chvilku pro sebe, pak pochopíte, že život se netočí kolem videoher.
    Ať redakce třeba zkusí pozvat do podcastu někoho ze čtenářů games a uvidí se, zda to diváky bude bavit. Případně omezit fighhtclub na 2x do měsíce.
  • Acindards
    Tak mně teda přijde lepší, si novinky každej večer přečíst (otázka max. 15 minut) než aby mi to někdo shrnoval v podcastu. Od podcastu čekám že každej k tomu přidá svůj názor a né že rozebírají pořád to co už bylo dávno rozebráno v novinkách. Navíc ty diskuze tam nemají žádné tempo. Když třeba někdo začne něco říkat, tak mu do toho za pár vteřin skočí někdo jinej s naprosto "vtipnou" hláškou a tu hlášku pak rozebírají další minutu a to je ha ha ha strašná prdel, ale já jsem znuděnej a ani se nedovím co jsem chtěl slyšet na začátku. Když už shrnovat novinky tak něco ve stylu Televizních novin na TV nova ktery mají aspoň šmrnc.
  • Máš pravdu, ale můj příspěvek spíš byl o "unavených" moderátorech, kteří by mohli změnit radikálně styl ze kterého teda moc výhod taky nekouká :)
    Jinak sestříhaná verze je samozžejmě daleko lepší a odpadá většina nelibostí, ale dívat se naživo je zase záživnější, alespoň u mě.
  • zdeeneek
    Jenze ne kazdej ma cas celej tyden cist co se ve svete her deje. Ja jsem rad, ze mi to takhle jednou tydne posbiraji dohromady a pridaji vlastni nazor. Tu hodinu na poslech si jednou tydne najdu, ale cist vsechno co na games vyjde bohuzel nemam.
  • zdeeneek
    Mne prijde, ze i za tyden je docela hodne veci, ktery se v podcastu probiraji. Pokud by se delal fightclub jednou za mesic, tak by musel byt bud hodne dlouhej ( z toho by asi ti co ho delaji nebyli moc nadseni ) nebo by byl velkej tak jak je ted, ale to by se tam zase neprobraly vsechny udalosti.
  • Cosi
    Black_hand říkal, že to má do redakce kousek...
  • Dobře, že jsi napsal to o tom směřování - to se mi taky celkem líbí a pořád je tu k nalezení dobré čtení o hrách. Za to je potřeba chválit.

    Nohy na gauči mi ale nevadí. *4*
  • Nová krev by byla fajn. Akorát je potřeba sehnat někoho, kdo to bude dělat zadarmo a pravidelně... ale nějaký mladší obyvatel hlavního města s nadšením pro věc by mohl splňovat oboje. *4*
  • Ano, většinou vývojáře nebo lidi zaměřené na určité téma, kde se moc ostatní debatující neorientují takže to není debata, ale spíš rozhovor. Což na jednu stranu není špatně na stranu druhou si říkám, že podcast by měl být o té diskuzi, debatě a názorech.
  • Cosi
    My na chatu řešíme nudu alkoholem. A Sakra - prohibice, co budeme příští středu dělat? Burčák je snad stále v normě, že?
  • Cosi
    Vždyť tam mají skoro každý týden hosta.
  • Bohužel nemůžu než souhlasit. Pořád je to sice zdaleka nejlepší podcast o hrách v češtině, ale to je popravdě, s hledem na kvalitu konkurence, trošku málo. Vždycky, když to pustím, tak to na mě taky působí tak, jako by to reakci už fakt s**o a všichni byli permanentně unavený. Od začátku do konce se všichni akorát válí, nohy až na stropě - nic ve zlým, nejsem rozhodně prudérní učitel etikety, ale udržovat aspoň nějakou elementární úroveň by nebylo zcela na škodu. Nic ve zlém, ale hrát si v podcastu hry, stěžovat si, že nechci moc mluvit atp... Opravdu by to nešlo líp? A když k tomu přidám vsuvky typu "jdem na cigáro", zatímco Lukáš odpovídá na otázky lidí z chatu, které ale bohužel nečte, takže kdo chat zrovna nesleduje, slyší několik minut nesmyslných hlášek, tak si fakt říkám, že by to chtělu trošku změnu. Don't get me wrong - celá redakce má můj velký respekt, nové směřování games sleduju s radostí a některé diskuse jsou fakt libové, ale kluci, ta forma... ta forma...
  • Trol.diskuzni
    Možná, že kdyby nebyl pověřený funkcí "spojovatelky mezi účastníky podcastu a děním na chatu", fungoval by jeho vstup do dění lépe...
  • S tím, že Vávra tomu dodával šťávu souhlasím, ale jeho dodávání šťávy většinou spočívalo v tom, že měl na spousty věcí dost odlišný názor oproti zbytku osazenstva a nebylo mu blbý se se svýma kámošema natvrdo pohádat. S tím, že mají všichni stejný názor a jenom si přitakávají (což často zmiňuješ) bych nesouhlasil Lukáš má taky většinou dost odlišný názor jenomže narozdíl od Vávry se s nikým nehodlá hádat a většinou řekne jenom něco ve smyslu "No já to vnímám jinak." tím to všechno skončí a jde se na další téma. Kdyby byl Lukáš v podcastu trochu agresivnější mohlo by to mít taky šťávu.
  • Trol.diskuzni
    Prvních dvacet až třicet dílů bylo skvělých, neboť kolektiv Games.cz nemusel půlhodiny štelovat saturaci kamery a vyrovnávat hlasitost mikrofonu každého z účastníků, načež pan Grygar během stříhání nemusel podobný proces opakovat znova, neboť měli mikrofon jen jeden a kameru žádnou. Také nebylo třeba neustále sledovat dění v chatu podcastu, neboť žádný chat neexistoval a redaktoři tedy měli čas a klid se věnovat nahrávání pohodlné třičtvrtěhodinky nevázaného pokecu na téma her, které jsou jim blízké... Nemuseli hlídat, jestli spojení s posluchači nevypadává, jakým způsobem jsou usazení, jak jsou oblečení a ani to, co říkají, neboť to nebylo "live", a tedy jakékoliv problémy šlo vyřešit během stříhání do podoby finálního záznamu, který posléze vydávali pouze v jediné formě o pár MB přímo na svých stránkách. Nakonec jim nikdo nepokládal neustálé dotazy na téma "kdy už konečně začnete / jak to, že jste ještě nezačali". To bych viděl jako hlavní příčinu toho, že kvalita šla se zavedením streamu a všeho s tím souvisejícího rapidně dolů - samozřejmě ruku v ruce s tím, že přestal chodit pan Vávra, díky kterému si ten podcast měl právo říkat FightClub.
  • Kdy vůbec dorazí Andrej Anastasov? Říkali jste, že už byl skoro domluvenej. Byl by to mnohem víc božejší host než Drda a Vávra dohromady!
  • Vávra vyleze z Bakalova anusu a bude tam zase vést dvouhodinovej monolog o tom, jak jsou všichni č*ráci?
    No nazdar! *7*
  • Acindards
    Ten kdo tomu dává šťávu je Vávra. Ať už se jeho názory někomu líbí nebo ne, tak tomu dává nějakou šťávu a diváka nenechá v klidu. Má na všechno svůj názor a o tom to je a ne jenom rekapitulovat věci co byli už dávno napsané v novinkách. Tohle už podle mě baví málo lidí. Já osobně jestli to zapnu tak to po zhruba 10ti minutách vypnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit