Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jen nenáročná. Stačí jí jakýkoli chlap, který hrůzou neuteče když ji spatří. *1*
  • Lawliet
    Já teda hádal že jsi lesbička. *1*
  • MickeyMutant
    Fight Club!
  • no_matter
    To je pro mě formát, že to vydržel. Já být v jeho pozici tak vpolovině natáčení odcházím a cestou se hodně držím abych panu Dobrovskému jednu nevpálil.
  • no_matter
    mě nevadí, že mluvil(i) o GW, ale vadí mi, že neměli žádnou snahu se do debaty zapojit, nebo se ho na něco ptát a nechali to prostě plynout....já tady nechci moc mluvit o "kokurenci" ale v Hpodu, když se vyskytne hra, kterou hrál jenom jeden z nich tak to vypadá ÚPLNĚ jinak, je z toho cítit, že ty lidi to také zajímá...hláška, jak jsi napsala "já neposlouchal, koukal jsem do chatu", tam nezazní, protože oni už ani to neříkají, prostě mlčí
  • MickeyMutant
    Lepší do notebooku než do vany.
  • MickeyMutant
    Taky ten podcast prej Karrull vzápětí vobrečel, ale to už pan moderátor zlomyslně vypnul kameru. Jinak na Martinovi se mi líbí, jak vždycky citlivě několik vteřin počká, než začne mluvit, aby někomu náhodou neskočil do řeči.
  • Amylee.Anderson
    Tak to GW bylo takový vyjímečný téma bych řekla. Všichni se už dožadovali Karla aby o tom něco řekl - tak řekl. Neni nejideálnější, že byl jediný, kdo k tomu měl co říct, ale hodně lidí to chtělo.
    To privilegium koukání do ntbku bych dala jenom Lukášovi, protože ten se o chat stará vždycky. Jako když všichni z redakce jenom koukají do svého, tak bych jako host nevěděla ani ke komu mluvit, protože mít pocit, že to nikoho kolem nezajímá, tak se na to vybodnu, ale na druhou stranu si myslim, že na sestříhaný zvukový záznam to nemá asi vliv. Já je neposloucham, protože jsem většinou u live vysílání, takže nevim, jak moc tam jsou hlášky typu "já neposlouchal, koukal jsem do chatu"...
  • no_matter
    Tak většinou si nechávám FC až na pondělí, ale po tom co jsem tady četl jsem to pustil dřív a musím dát většině vážně zapravdu. Pavel to opravdu nezvládl a ať si o komkoliv (chápej Karlovi) myslí co chce, neměl by to z pozice moderátora dávat nijak najevo. Jestli měl špatnej den nevim, ale vzhledem k tomu, že se choval jak ***** už od začátku, tak tomu asi něco předcházelo a v tu chvíli se měl prohodit s Petrem a nechat moderovat Lukáše, protože tohle byla neskutečná žumpa a vůbec bych se nedivil, kdyby se na vás Karel příště vybodnul, protože i přesto jaký (podle toho co jsem pochytil) je flegmatik, tak byly vážně vidět jeho rozpaky jak se pan Dobrovský chová. Taky moc nechápu, proč vybíráte témata (o hrách), o kterém může mluvit jenom jeden člověk, protože to ostatní ani nehráli a nakonec se tváříte, že vás to děsně se*e. A to vaše věčný čumení do ntb popř. telefonu a naprosté ignorování všeho okolo, je tak děsně odpuzující až příliš nechápu, že má ten "pořad" za sebou skoro 100 dílů a přesto vám není hanba to dělat v takové formě. Pak se vymlouváte na to, že přeci sledujete chat a reagujete tam, ale to mě, jako posluchači vážně moc nepomůže a byl bych radši, kdybych slyšel opravdu smysluplnou debatu a názory všech zúčastněných (pokud k tomu máte co říci, což by jste jako herní novináři asi měli). Doufám, že tam zase příště bude Martin, jeho styl a názor je o několik pater nad vámi všemi (mluvím ke stálým fighterům PGDB).
  • každej neni ... jako ty, Robotrone3. To si uvědom, než začneš plácat cosi o český kultuře.
    Tak co klukum budeme psát, holoto? Radit jim, že vlastně FC live je na howno, že to maj sestříhat, zavést režiji, nemluvit sporstě, víc zvát Vávru, že se to má "správně" dělat tak a tak? Nebo to spolknout a plácat kluky po zádech, job well done, jste světáci... a tlachat v diskuzi o moderním výtvarném umění?
    Myslím, že stručná reakce v diskuzi je pro ně přínos. Jestli se tím brbláním prohrabou, co s tím dál chtějí/umí/můžou/nemůžou dělat, je už jen na nich. Do toho jim stejně nikdo kecat nemůže.
    A propos, šlapeme kritikou na bolístku jim a nebo jen tobě? :)
  • Já nevím co pořád řešíte. Když se někomu nelíbí, že chodí na cigáro a kecaj nesmysly, tak ať se podívají ze sestříhaného záznamu. Tam většina neduhů není!!! a informační hodnota je prakticky stejná.
  • Robotron3
    Jediné co jsi tu napsal bylo, že se kluci nesnaží. Snaží se. Kdyby se nesnažili, tak to vůbec nedělají. Že Petr Poláček tam jen sedí. Sedí, protože odpovídá na chat, nebo sleduje něco na internetu. Kdyby tam neměl co dělat, tak tam asi nebude. Píšeš, že tento podcast byl špatný, mě se líbil. Píšeš, že nemají žádnou úroveň, protože chodí na cigáro? Mají tablet na kolenou? Nebo cos to psal? To myslíš vážně? A pak se podívej na těch xx reakcí, které vytýkají, jak je to všechno strojené a malej odvaz, že už to není žádný Fight Club. Řídit se podle takových reakcí čtenářů by byla jednosměrná jízdenka do Bohnic s tězkou schizofrenií.
  • Profesionály se nesmí kritizovat?

    Tato diskuze pod podcastem mi připadá hodně korektní - sešli se tu lidé, kteří hromadně vyjadřují kritiku k opravdu špatnému podcastu a práci moderátora. Thats all.

    Bramboračky, Trautenberky, škatulky a češství z toho vynech.
  • janchor
    Co se jeho díla týče, tak vcelku nijakej, už je to dneska přespříliš provařený a stokrát přefiltrovaný. Ale vnímám tu roli, kterou to ve svý době hrálo, a Warhola mám rád za to, čemu věřil a pomáhal. Z podhoubí Factory vyrašila spousta skvělýho, hlavně ex-velvetovští Cale a Reed, jejichž společný album věnovaný právě Andymu - Songs for Drella - je jedno z mejch vůbec nejoblíbenějších (ty trable s klasicisty, co jsem tu citoval, jsou odtamtud).
  • Robotron3
    A já bych se jim vůbec nedivil. Ta česká kultura v diskusích je příšerná. Co diskutující čtenář, to jeden takový malý Trautenberk, pro kterého je kyselo moc kyselé a bramboračka moc bramborová a nebojí se to dát najevo. Vyhrazuje si právo kritizovat co se mu zlíbí, podle toho, jak se třeba zrovna vyspal a jakou má náladu, ale na oplátku od redakce vyžaduje vysokou profesionalitu, že si všechno nechají líbit a ještě je to bude strašně bavit. A pokud ne? Tak jim to pěkně nechá v diskusi sežrat :)
  • Myslím, že jsou.
  • Robotron3
    Chodim do práce, jako koníček programuju hry, hraju divadlo, mám kapelu... Podle mě toho dělám docela dost. Ano, kdybych byl šéfredaktor games.cz a viděl pitomé reakce od blbounů, co mi říkají, že co dělám pro ně, se jim nelíbí, dokonce že je to shit, tak by mě to nebavilo, vykašlal bych se na to, a přesměroval svůj čas a zdroje na něco jiného na webu. Ještě, že kluci nejsou jako já :)
  • Robotrone, to je paráda, namísto aby byla redakce ráda, že se k její práci někdo vyjadřuje a mají impuls na sobě máknout, tak po pár kritických commentech v diskuzi by ses na to vykašlal?

    Bojoval si někdy za něco, chtěl si někdy něčeho dosáhnout? Děláš něco profesionálně? Chodíš do práce? Odvádíš ve všem klasickou průměrnou šmíru do první kritiky.
  • Robotron3
    Ty se podle toho řídíš viď? Když prudíš, tak pořádně... Aspoň v něčem jseš pak dobrej... Srovnávám se všemi herními podcasty, co jsou na cz herních webech. Fight Club je nejlepší + má nejlepší hosty. Když se ti to nelíbí, neni nic jednoduššího, než přejít ke konkurenci.
  • robotron3: skvělé podcasty říkáš? S čím srovnáváš prosím tě?
    ve volném čase bla bla... když má něco cenu dělat, má cenu to dělat pořádně, když né dejte to Rimmerovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit