Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Dle mého nedělají shitové podcasty, ale skvělé podcasty, které si vždy rád poslechnu. Kdyby to bylo třeba na mě, a byl bych šéfredaktor webu jako games.cz a viděl takovou odezvu a reakce na něco, co dělám prakticky ve svém volném čase a nedostávám za to ani korunu, tak bych se na to z vysoka...
  • hlas poslanej *3*
  • Takže profesionál nemůže být spontání a nestrojený?

    Dle tvého argementu se tedy chce redakce zalíbit nejširšímu publiku a proto dělají sh*itové podcasty?
  • a kluci, to už dlouho nijak neřeší, nemaj žádnej nápad, kam by mělo vysílání FC směřovat. Prostě nějak spatlaj vysílání naživo, jak se zrovna zadaří... nu což, pak teda hodně štěstí s tím naklikáváním reklamy od návštěvníků webu a s tím ostatním co jim má pomoct, snad se nějak zadaří i tam....
  • Robotron3
    Jedna skupina brečí, že je to málo informativní a profesionální a druhá zase, že je to málo spontánní a moc strojené. To vždycky potěší :)
  • Tady nejde o to, aby se redaktoři přetvařovali z každé hry. Ale pokud si pustím podcast od 30ti letých profesionálů, "herních novinárů", kteří podcasty dělají x let, očekávám nějakou úroveň. Tento podcast, až na rozhovor Olejník Grygar, žádnou úroveň neměl.
    A že nebylo o čem diskutovat - program podcastu si přeci připravují dopředu sami redaktoři - měli se tedy připravit líp.

    Existují lidé, kteří přispěli prostřednictvím donate programu? Co na to říkáte?

    Já jenom žasnu nad tou pracovní morálkou v redakci. Kafíčko, cigárko, tablet na kolenou, Petr Poláček nechápu proč tam bez mikrofonu seděl. OK, třeba jsou "chlapci" autoři placeni od článku, ale když už něco dělám, tak se aspoň snažim. Když Vás to nebaví, nedělejte to. Pokud tedy nechcete být pouze vata pro reklamu/inzerci.
  • Cahir
    Kolik vyjde za rok opravdu dobrých her? To chceš, aby se redaktoři u každého titulu tvářili jak Alenka v říši divů? Když vyjde dobrá hra, je vidět, že jsou kluci nadšení, mluví o ní s mnohem větším zápalem apod. Ale když probírají nějakou srág*ru, případně hru, kterou z nich hrál jen jeden, je přece jasné, že to bude trochu uzívanější...
  • váš fightclub je čím dál horší, proč je v názvu to slovo "fight"? Kdo si dá kafíčko, skočím uvařit, fight club *7*
    Karel je ..., ale aspoň projevuje entuziasmus, ti ostatní... baví je ty hry ještě vůbec, nebo prostě nemaj nic lepšího na práci? Nemá to být zábava?
    Zastrčte už někam ty "experty"... a začněte dělat show ("angry joe show")
  • Taky se mi tenhle podcast líbil.. Sice PvE o kterým to vesměs celý bylo v GW2 moc nehraju (jsme čistě PvP guilda), ale povídání to bylo zábavný a zajímavý :)
  • MickeyMutant
    Nasíráním volů.
  • vlastik.plaminek
    Fag alert!
  • Big_Pete
    ne neaplikuju, to je snad jasny.stejne tak je jasny, ze se tahle logika MUSI aplikovat na obor jakym je vytvarny umeni.pochopitelne, nemusis mi vysvetlovat, ze v jaderny fyzice,nebo jinejch oborech ji podobny, kde se da vsechno zmerit a vypocitat, je role odborniku nezpochybnitelna.
  • Amylee.Anderson
    Pro mě je teda archetyp nepřitažlivého muže někde uplně jinde, Karel je takový klasický muž svého věku. Pokud mu neni dvacet *1*
  • Lawliet
    Karel je hňup, to ano řika to takovým svým hňupovským stylem.. ale konečně někdo kdo prostě k tématu GW2 a SWToR ma co zajimavého říct a hlavně se mi líbí že svůj názor dokaže dokonale a jednoduše obhájit v té omačce co ktomu povídá. Palec hore.
  • Adam_M
    Tadle FC sestava je epicka. :D
  • se moc v lidech nevyznas. Dobrak....
  • Thorleif_cz
    Když se nad tím zamyslím, tak nevidím důvod (tzn jde pouze o můj soukromý názor), proč by se nemohl udělat na release informativní článek co hra nabízí, jak funguje/nefunguje atp. Zkrátka, aby byli spokojený lidi, co přemýšlí nad koupí, nebo momentálně nevědí jaký MMO hrát. A za nějakou rozumnou dobu se udělala kompletní, krásná a podrobná recenze... Pro ty, co prostě recenze rádi čtou a pro poslední nevěřící Tomáše... Navíc většina "důležitejch" her se stejně probírá i v podcastu, takže infa je dostatek.

    MMO nehraju.
  • Amylee.Anderson
    Zkus ho poslouchat. Když jsem ho slyšela poprvý, tak jsem taky nejdřív říkala, že to je buran, protože za každym slovem řikal "vole" a to já nesnášim.To už ale neříká takovou měrou a za těmi sprostými slovy se neskrývají bláboly.
  • s-a-b-r-e
    V tom případě nemluvíš o umění, ale o vlastním estetickém citu, neboli vkusu. I ty čmáranice můžou být uměním. To umění, ale nespočívá v tom, že jde o "cákance", které nikdo nikdy neudělal a proto musejí být uctívány. Při sledování takového obrazu se spíš míš pokusit o reverzní rekonstrukci autorovy nálady, nebo vzít v úvahu, že to "umění" je v tomhle případě ta tvorba, kdy umělec ventiluje emoce právě volbami barev a "cákáním" různými směry a silou proti plátnu - uměním je akt vedoucí k výsledku, nikoli poze ten výsledek.
    Osobně se mi to nelíbí, nedal bych si to nad krb, ale k zamyšlení dobré, ne?
  • s-a-b-r-e
    Tak, tak. Už jsem se bál, že to o tom vývoji tady budu muset napsat já *1* Jen nesouhlasím, aby hry recenzovali samotní tvůrci her. Takové recenze pak snadno sklouznou k argumentaci typu "to já bych udělal jinak..", navíc je recenze, stejně jako hra/film, produktem, který je určen ke konzumaci. Je nejlepší, aby recenzi psal člověk zasvěcený do problematiky výroby, ale aby si zároveň dokázal udržet odstup a taky uměl produkt (hru) zařadit do správného kontextu (aneb jak ty píšeš, aby je psali "molovníci her") *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit