Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • witcha's fan jsou většinou naprosto k smíchu, zrovna navíc Trojanová jim nedělá moc dobrou reklamu, takže být tebou, tak se k tomu veřejně moc nehlásím...
  • Tilwaen
    Z jakého důvodu? Koukám, že tu v tom nejsi sám, ale mně přijde Bětka celkem v pohodě.
  • SalemCZ
    Já bych chtěl furt aby se Assassin vrátil ke koženům a udělali by tvůrci nového Prince z Persie. Nemuseli by tam řešit nějaký Animus a příběh by mohl být otevřený.
  • TheGGG
    snad se u toho cítíš jako velký GI joe... a dává ti to pocit nějaké (falešné) nadřazenosti.... *3*
  • renesanci? tak to už jsou cca na úrovni 15. století, šikulové! *1*

    já hraju DCS, to je indie hra dle mého gusta
  • Tak Indie hry můžou být i Undertale, Divinity, Hellblade, Hyper Light Drifter a o kvalitě japonských her se nemusíme bavit, zrovna poslední roky ukázaly renesanci japonských her, před pár lety měli krizi, ale teď jim to jde..
  • Jako ty? Ani ne. Ale nejsem japano/indie hipster

    protože dohrát Gone Home a spát v povlečení s pokémonama je tak hrozně moc HC *7*
  • taky jsi 100% casual?
  • fanynka Zaklínače, co nemá ráda pixel art, japan bulls*it a walking simy? co nadělám, ta holka je evidentně moje krevní skupina! *1*
  • TheGGG
    dělat speciál o hře, ke které má většina účastníků v nejlepším případě vztah mírné tolerance je teda síla... a grygar si možná klepe na čelo u lidí co je baví scifi složka série, já si zase klepu na čelo nad alternativci jeho formátu... velice velice velice slušně řečeno
  • Tak dalsi FC co vynecham. Bohuzel vsechny porady s Betkou sem zacal preskakovat a to sem ji mel ze zacatku fakt rad
  • Lukyz
    Já se přiznám, že po několika předchozích zkušenostech všechny FC s Bětkou automaticky vynechávám. Celkem by mě zajímal detail, jaky mají díly s hostem XY vliv na sledovanost.
  • Su to musel zatnót v 11. minutě. Jednó tu postavijou Hyperloop a vy budete mít blato na hřišti.
  • Bětka je moc sympatický host, vždycky jí ve Fight Clubu rád uvidím! :)
  • TheGGG
    to není žádná výhra, že tam byl...
  • Další video, které mě utvrzuje v tom, že proč mám raději čím dál více lidi z hrej...
  • Tak z tohohle specialu sem si odnesl to, ze svetlovlasa pani ma rada Witchera a Vasek bobry (pristi fight club ocekavam tricko). Aspon, ze tam byl Lukas :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit