Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu sratchiczku ještě někdo hraje?
    • /trollbot disable "1"
  • Nejsou podprahový sdělení zakázaný? *3* A kdo to vlastně byl ve 14:30?
  • Ti tři na-krátko-ostřihánci jsou docela nudný jedinej herník hipík Grygar to tam drží nad vodou
  • Keyz
    Proč Karel Drda nebyl v podcastu?
    "Na podcastu k Diablu jsem prostě nebyl. NEBYL. Kurva, mám angínu a mohl jsem báječně hodit sopla na Grygara."

    *1*
    Zdroj: Twitter
    • h0p3
      D3 bez Karla ?! .. Jdu se říznout *13*
      • Taky jsem byl hodně zklamanej. Sice mám Radka z Levelu jako redaktora rád, ale Karel Drda tam chyběl. Přitom když ve Fight Clubu slíbili, že ve speciálu bude Karel "Vole" Drda, tak jsem si speciál chtěl poslechnout, ačkoliv mě Diablo 3 vůbec nezajímá. A taky si nemyslím, že by byl problém v tom, že je Karel teď nemocnej. Jsme přece zvyklí, že na Games.cz jde všechno velice laxním tempem, tekže se mohlo chvilku počkat. Škoda.
    • To bych mozna i doposlouchal. Skoda. Zkusil jsem, 15 minut, ale pride mi to hrozna nuda o nicem.
  • skrecok
    bude aj .mp3 verzia?
    • Už se ptám uplně dole
      • skrecok
        nepouzivam nokiu :D
        • *1*
  • A musi byt ty specialy jen o tech nejvetsich komercnich flacich? Nebo bude nekdy i o nejake zajimave hre ;)
    • SnakePlisken
      A o jaké hře by sis přál třeba speciální podcast?
      • Treba Dragons Dogma.
        • SnakePlisken
          Podle toho,co jsem slyšel od Lukáše v podcastu, tak tyto speciály dělají u významných her. Nemyslím si, že Dragons Dogma je tak významná hra. Tipuju, že další speciál bude až vyjde Half-Life 3. :D Tím taky zachovají tu svoji linii trojek. :) (Mass Effect 3, Diablo 3...)
          • sleepless
            Aoyagi: Živost diskusi je strašně relativní pojem. Pokud jsou o něčem konkrétním, tak se to tak nějak prolíná s tím zmiňovaným zájmem lidí a faktem, že je u takové hry živná třecí plocha pro debatu z naší strany. Pokud jsou to pindy o ničem, tak to třeba nemá vliv žádný. Hlavně, tohle je druhý speciál a víceméně jsme věděli, že chceme udělat Diablo. Co bude dál, to se uvidí. Jasné je to, že na každý speciál musí být vhodná konstelace: zajímavá hra; možnost o něčem na ní debatovat; vhodní hosté apod. Každý námět bereme, teda každý konstruktivní.
            • Ááá, pardon pardon, nevšiml jsem si odpovědi.

              No jo, debata o Skyrimu se točila pořád o tom samém a vlastně tam není moc o čem se bavit... ta série se od Morrowindu skoro nezměnila (a když dá bůh, nebudu mít ráno na polštáři koňskou hlavu od TES fans).

              Ale co třeba speciál ne na hru, ale na trochu obecnější téma? MMO? Porovnání her minulých s hrami moderními? O tom psala snad i Tlamiczka. Nebo nějaké retro pro neznalé - top 20 do roku 2002, na jehož konci vyšel DX9. Ale to jen tak střílím od boku a vlastně i mimo téma :) .
          • firebug
            No a co treba serie Max Payne?
          • To je zajimavy. Diablo 3 na games dostalo 8/10, Dragons Dogma 9/10, presto je Diablo 3 mnohem vyznamejsi hra. Proc? Protoze je to takovej komercni flak? No dyt to sem psal na zacatku :)
            • @Sleepless
              Není to spíš tak, že svojí pozornost na hry určuje živost diskuzí pod články? To se mi zdá jako dost směrodatný ukazatel.
            • sleepless
              Specialy si nevybirame podle hodnoceni v recenzich, to bychom klidne mohli dat prednost treba i hram jako Rochard nebo Vessel, ze ano. Jisteze bereme v potaz, co lidi v dane chvili opravdu zajima, protoze specialy jsou pro nas stale dost narocne a nejenom casove, takze chceme, aby jejich tema vubec nekoho zajimalo. Neni to tak, ze bychom ostatni hry zanedbavali. Hlavne si ale vybirame material, kde se da o necem debatovat, kde se ruzny nazory apod. Special o Dragon's Dogma treba neni spatny napad, ale momentalne nerealizovatelny, protoze v teto dobe je kazdy nekde v haji a nejsou vhodni lide do debaty, co by to hrali, meli poneti, co vlastne hrajou apod. A jen tak na okraj: Dragon's Dogma neni zadna indie hra, je to stejny komercni flak, jakym je Diablo. Rozdil v poctu prodanych kusu, ktere se uz tak pohybuji v milionech, opravdu neni duvodem, ktery budeme kdykoli zohlednovat pri rozhodovani o tom, o cem budeme psat, delat specialy apod. Podstatne je, co zajima nas a vas ctenare. Ale hlavne nas, protoze jsme sobci!
            • Jaky objektivity, ty specialy jsou zde na games, tak zakonite beru recenze z games ne? Komercnim flakum, ktere zna kazdy se nepotrebuje jim davat jeste o to vetsi pozornost. Pozornost potrebuji prave ty hry, ktere jsou kvalitni, ale nemaji takovy hype a tlacenku v mediich.
            • Btw, když už řešíš nějaké číslíčka, tak...

              Diablo III (PC) 87.70%
              Dragon's Dogma (PS3) 78.43%
              Dragon's Dogma (X360) 75.65%

              Zdroj: gamerankings. Trochu objektivity by neuškodilo.
            • Možná proto, že Diablo je legendární série, ať má hodnocení jakýkoliv. Takže je to vlastně i o jméně. :)
  • Zkouknul jsem patnact minut a zatim to vypada jako reklama od Blizzardu. Navic jen jeden se dostal trochu dal a pulka z nich nema poneti o predchozich dilech. Zatim to vypada hodne amatersky. ma to cenu dokoukat? prijdou tam i s nejakou normalni debatou ?
  • christianus
    Co tam delaji ty podprahovky? :D
  • MidnighT91
    Sice to sem nepatří ale plánujete udělat článek o rozšířených koncích Mass Effectu??? chtěl bych si přečíst názory komentujících...
    • sleepless
      Ano.
  • Kde je KAREL? My chcem Karla!

    DEJTE LIDEM TO CO CHTĚJÍ!
    • ten človek byl primitiv, ale mohl by prijit Tučňák
    • date odkaz? ;) kterýho Karla myslíte?
      • Ve věznici nemáte internet? Karla Vojtíška znají i v J.A.R.
    • Karel je nachcípanej, mrkni na Twitter, píše tam cosi o zelených hlenech a řídké stolici ;)
    • Ono stačí číst Karlovy tweety a hned má veselejší den *3*
    • Karel řekl svoje minule.Ale kde je VÁVRA !!!!!!!! boos fight !!!!!!!!! chybí!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit