Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice nevím, co je RNG systém, ale v Diablu 2 jsem měl na nějakým 70. levelu legendárek najitejch hromadu, taky kupu setovejch věcí, a když už byly na prd pro jednu postavu, byly úžasný pro jinou postavu - za prd jich stálo minimálně, páč měly pevně daný statistiky logicky pro konkrétní build a postavu
  • Malleth
    Chyběl mi tam host, kterýmu ta hra moc nesedla.
    Divim se minimálně tomu, že nikomu nevadil mizernej scénář a postavy. V tomhle ohledu mě Blizzard hodně zklamal.
  • Zase jeden, kterému nic neříká RNG systém *3* Za nějakých cca 250 hodin hraní už jsem měl legendárek několik (všechny na prd až na dvě) a i pár setovek padlo, s těmi už to je trochu lepší, ty se většinou dají prodat (statově jsou ale stejně jako legendárky k ničemu).
  • Smutne ale je to tak
  • průšvih je, že oni to s těma předmětama prostě napravit nemůžou - už takhle jsou přehlcený aukce předmětama, takže kdyby padaly lepší věci a častějc, tak strašně klesne cena všeho a hlavně, lidi by tam přestali chodit nakupovat, protože by jim dobrý věci prostě vypadly.

    a to blizzard nechce, aukce je to jediný, kvůli čemu se odhodlali vůbec nějaký diablo 3 dělat. cože, single player hra, kterou si lidi koupí jednou a pak už nám neplatí? to dělat nebudem.
  • Ač je trojka už ždímání "kachny" je to stále zábavná hra, která by si ale zasložila řadu změn. Od několika idiotských kombinací afixů u elitek a champion potvor, po zvýšení drop rate. Mám wizardku lvl 56, Witch doctora lvl 54, Monka lvl 60 v infernu akt 2. Za celou dobu se všemi těmito postavami mi padla 1! setový item(Tal rasha česta) a 1! legendární item(butcherova jednoručka). Za 150 hodin hraní je to velice chabá odměna a v tomto Diablo 3 zaostává nad dvojkou na plné čáře. O neustálých nerfech jednotlivých postav ani nemluvě. Diablo 3 bylo vydáno moc brzo a klidně bych mu dopřál 1 - 1/2 roku vývoje. Doufejme, že alespoň díky patchím bude pro několik postav hratelnější a zábavnější, než je tomu dosud.
  • Ááá, pardon pardon, nevšiml jsem si odpovědi.

    No jo, debata o Skyrimu se točila pořád o tom samém a vlastně tam není moc o čem se bavit... ta série se od Morrowindu skoro nezměnila (a když dá bůh, nebudu mít ráno na polštáři koňskou hlavu od TES fans).

    Ale co třeba speciál ne na hru, ale na trochu obecnější téma? MMO? Porovnání her minulých s hrami moderními? O tom psala snad i Tlamiczka. Nebo nějaké retro pro neznalé - top 20 do roku 2002, na jehož konci vyšel DX9. Ale to jen tak střílím od boku a vlastně i mimo téma :) .
  • No vidíš, některé sety v D2 byly dost fajn i ze začátku...teda jen pro část "povolání", ale byly tam. Nízký drop-rate mi nijak nevadí, to jen (uměle) prodlužuje hru. Ale absence hezkých setů je jen jeden z mnoha důvodů, proč to už nechci hrát.
  • Ten koho hra bavi hraje. Fanboy sedi na foru, nevynecha zadnej negativni komentar a citi potrebu vyvracet nazor vsech "trollu" cili lidi co s nim nesouhlasi.
  • Protoze to je world of diablo
  • Spis budou hrat furt wow..
  • Wow je nuda.Diablo 1 a 2 super hry, 3ka je tiez dobra akurat tie nechutnosti okolo zrazaju dobry dojem.
  • To je niečo, zo štyroch ľudí, čo idú rozprávať o hre, sa traja dostali len po nightmare s 1-2 charaktermi, čo je asi tak 10% obsahu hry... a oni sa k tomu idú vyjadrovať. To je ako keby človek prešiel dejovú líniu skyrimu alebo zaklínača za 6h a potom išiel hodnotiť hru ako celok.

    Najlepšie na tom je, že dvaja z nich zastupujú herné časopisy, ktoré majú poskytovať čitateľovi aspoň trochu objektívne hodnotenie hier...
  • Nejsi náhodou brácha Trola.diskuzniho, protože já pořád nechápu, proč neustále vám podobní jedinci hru přirovnávají v WoW. Buď jste opravdu tak blbí anebo úplně slepí, ale nejspíš obojí.
  • Ja nevim ale farmeni goldu mi nejde a nedelam to. Radsi chodim tam kde je sance ze neco cas od casu vypadne a streli se to na aukci. Zatim to funguje. Mobove na inferno nejsou tezsi nez boss a v nekterem z poslednich patchu je jeste posilili.
  • tak stačí farmit goldy ne? ted mi vysvetli jaka je tam motivace, koupím gear abych mohl porazit nejakou skupinu mobu ktera na me vyskočí a je težší nez boss a abych formalne ziskal nejaky achievment ze jsem ukončil hru?
  • A za co to v AH koupis kdyz nebudes mit dost goldu? Nebo za ty predmety chces utracet normalni prachy?
  • to nevim ja na level 60 nedotahl žadnou postavu ani se na to nechystam, ale proč farmit bosse když mužeš koupit gear v AH? A ti lide co nadavaji ze je to jen o farmeni tak co by jako chteli aby to bylo o čem? *8* *8*
  • Ale plosimtebe ty brepto :D
  • Nechapu jaky farmeni zmizelo? Normalne farmime bosse jenom to chce valory ktery ziskas tak ze zabijis sampiony a elity a s valorama maj bossove peknej drop.

    Dik spoustu lidi akorat nadava ze Diablo 3 neni o nicem jinym nez o farmeni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit